Sanat ve EğlenceMüzik

İtalyan grubu "Savage"

Roberto Zanetti doğumlu Massa İtalyan kasabasında Kasım 1956 yılında. Onun için çocukluk müzik yana bir hobi gibi bir şey oldu, ama 14 yıl ile, o piyano çalmayı öğrenmeye başladı ve müzik onun gelecekteki iş haline gelebilir tam olarak biliyor. Hala lisede iken, o çeşitli müzikal gruplarla oynadı. Roberto müzisyen olarak ilk adımlarını yapmaya karar onun için çok önemli hale gelmiştir. O gitar arkadaşı Fornaciari Zucchero tarafından oynadığı "Taksi" bir grup oluşturmuştur. Bu dönemde, Roberto kendi şarkılarını yazmaya başladı. İlk başta bir melodik tarzı, ve sonra dans ritmi geldi. 1983 yılında grup, bu "Maiami için" denirdi ilk single. Bu Joey Moon için yazılmıştır başarılı yeni bir şarkı için itici güç haline geldi. Sonra Roberto, iki DJ'ler bağlamak onlarla tek Gang "Incantation" için üretiyor. Bu kayıt İtalya'da bilinen geldi ve tanınmış firması Discomagic ile işbirliğinin başlangıcı oldu.

1983 sonbaharında, Roberto kariyerinde gerçek bir atılım olur bir kompozisyon oluşturur. Tek "Tonight Do not Cry" yürütme grubu "Savage". İlk büyük başarı Zanetti oldu. Aynı zamanda o bir yapımcı gibi davranan altında Robyx takma alır. Önümüzdeki iki yıl bunun için grubu "Savage" ana projedir. Şu anda, o albümü "Tonight", "Sadece Sen", "Radyo", "Goodbye", "Yine Bir Aşk" gibi popüler şarkıları dışarı şimdi kaydedildi. Roberto Avrupa'da turlar odaklanmaktadır. sadece popülerlik kazanıyor değildir doğu kısmında, büyük bir isabet grubu vardır "Savage!" Şarkılar alışılmadık ile solist tarafından gerçekleştirilen ses tonuna, ve diğer arasında öne takımı yardımcı İtalyan sanatçı.

1984 ile 1986 "Savage" bir grup turunda sürekli olduğunu. Bu süre boyunca, tüm Avrupa'da, 300'den fazla konser veriyor. Performanslar İtalya'da, tabii ki, Almanya, Fransa, İspanya ve İsviçre, Avusturya, Yunanistan, İsveç, Portekiz gerçekleşecek ve. "Savage" romantizm ve melodik şarkılar erkeklerin kalplerini ve ruhlarını dokundu gibi, fanlar binlerce alır, çok popüler hale gelmektedir. Orada konuşmalar sırasında insanlar sadece ağladığında durumlar olmaktadır ve kızlar kollarını açarak Roberto kendilerini attılar. 1984 yılında albümü "Tonight", bu "Savage" için ilk yayınladı. Grup daha sonra büyük bir hit haline şarkılarını içerir.

1986 yılında, Roberto kendi kayıt stüdyosu oluşturur ve yapımcı kariyer başlar. Bir klavye oyuncusu olarak o hızla dijital ekipman ve yeni bir ses elde etmek için kullanabileceğiniz bilgisayarları geliştirir. O İtalyanca şarkı "Taraf" cover versiyonunu yapmaya karar, ama bir lirik aksanıyla. Yani "toccarmi il culo dai etmeyin", tek bir oldu. Birkaç ay sonra o başarılı bir şekilde bu türün yaklaşık 10 şarkı üretir. "Buz MC" - 1988 yılında Zanetti yeni bir proje oluşturur. Bu tür kompozisyonlar koşulsuz hit haline "Sinema" ve "Scream" olarak görünür. Yeni grup dünya çapında popülerlik kazanmaktadır. Birkaç yıl içinde, Roberto en ünlü üreticilerinden biri haline gelmiştir. Yaklaşık altı milyon single ve onun yeni projelerin iki milyon satar. Böyle "Çifte You", "Pianonegro", "Alexia", "Corona" gibi grupların parlak bir başlangıç verir. Buna ek olarak, bu tarz rüya evi ve uzay dans uzanan bir dizi enstrümantal parçası kaydedildi. Ve Roberto popüler festivali "80'lerin disko" çerçevesinde olur, yıllar 2004 ve 2006 yılında "Savage" bir grup Rus kitleye konuşuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.