ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Rus üretimi için Hamam buhar jeneratörleri

hamam (Türk hamamı) için piyasada Rusya'da üretilen buhar jeneratörlerinin bir yeri vardır. kendi aralarında modeller kapasite, anma gerilimi, boyut ve fiyat farklıdır. Kazanlar genellikle paslanmaz çelikten yapılmıştır. Farklı kalınlıklarda Vanalar kullanılmaktadır.

Ortalama olarak, onlar 1.4 barda basıncı tutun. Güç kalitesi modelleri 12 kW arasındadır. Tasarım gereği, cihaz oldukça benzer. Birçok model ekranlı bir uzaktan kumanda dahildir. Bu mağazada bir buhar jeneratörü yaklaşık 70.000. Rub olmalıdır.

Ellerinizle cihaz

kendi elleriyle hamam buhar Make oldukça basit. İlk model kamera seçilir. Kazan bir çıkış ile yüklenir. Isıtma elemanı yapının alt kısmına monte edilir. Sıcaklık sensörleri kullanılan cihazı kontrol etmek için. Bu durumda, çıkış valfi 3 barlık bir basınç için tasarlanmış olması gerekir.

kontrol sıcaklığını kontrol etmek için ayarlanır. tavsiye vidaları Montaj paslanmaz çelik seçin. Onların kurulumdan sonra tahliye vanasını koydu. Ayrıca, elleriyle hamam için buhar jeneratörü toplamak amacıyla, iletişim köprüleri gerektirecektir. Deliğin sonunda modelini yıkamaktır.

Açıklama AVPE modelleri

Dedi hamam banyosu için buhar jeneratörü 12 kW kapasiteye sahiptir. Performans yüksek bir düzeydedir. Kazan iki bölme halinde, bu durumda tasarlanmıştır. Biz, bu teknikte uzman inanıyoruz, sıcaklık sensörü, yüksek kalite kullanır. buhar jeneratörü koruma sistemi KR20 dizi kullanılır.

2 bar için tasarlanmış valf cihazı boşaltın. Kontrol paneli, bir dijital görüntü ile yapılır. Montaj vidaları standart olarak bulunmaktadır. Toplam olarak, model, bir ısıtma elemanı bulunmaktadır. Buhar jeneratörünün gerilim ana kamera cihazı paslanmaz çelikten yapılmıştır 230 V eşittir dayanacak. 72 bin gibi düşük olabilir piyasada söyledi buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Buhar jeneratörler "Savo"

Bu ucuz ve etkili buhar olduğunu. Her şeyden önce dikkat etmek önemlidir 13 kW eşit ekipmanın kapasitesi olduğunu. Isıtma elemanı bu boşaltma valfı yakın bir yere monte edilir. Ana kamera cihazı 12 litredir. Eğer alıcı inanıyorsanız, çok kolay yıkadım. Buhar jeneratörü 16 kg monte ağırlığındadır.

koruma sistemi o KR20 dizi kullanılır. sıcaklık sensörü bir filtre vardır. Montaj vida seti dahil edilmiştir. Hemen kazan yapısının arka kısmıdır. çıkış valf sistemi 2 bar için tasarlanmıştır. kontrol ünitesi uzaktan kumanda ile donatılmıştır. Dijital seviye sensörü ana kamera arkasında yer almaktadır. Lintel temas tipi kullanılır. 66 bin gibi düşük olabilir zamanımızda buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Modeli "Katarsis 3"

Bahsedilen buhar 14 kW kapasiteli üretilir. cihazı 12 Hz'lik bir frekansta çalışır. Model KK20 serisinde öngörülen koruma sistemi. Kontrol ünitesi , bir uzaktan kumanda ile birlikte kullanılır. buhar jeneratörü dijital gösterge mevcut değildir. çıkış valf sistemi 2,2 bar'lık bir basınca göre tasarımlanır. Isıtma elemanı yapısının alt kısmında monte edilmiştir.

Ana kamera filtreleri ile kullanılır, ancak paslanmaz çelikten imal edilmiştir. çıkış vanası üzerinde bulunan seviye sensörü. buhar jeneratörü aşırı ısınmaya karşı koruma mevcuttur. Sistem performansı, saatte buhar 13 kg'dır. modele boşaltma vanası 3 barlık bir basınca dayanmak için edebilmektedir. Orada modelin sızıntısına karşı koruma sistemi. Montaj vidaları tamamen pirinçten yapılır. 78 bin gibi düşük olabilir zamanımızda söz konusu buhar satın alın. Ovuşturun.

Aygıt Ayarları "Katarsis 5"

Bu buhar jeneratörü olarak, iki bölme sağlanır. Kazan 10 kW bir güç kullanılır. Frekans sınırı 50 Hz'dir. Biz inanıyorsanız seviye sensörleri de yetenekli olanlar kaliteyi kullanılmaktadır. çıkış valfı kontrol birimi yakınında yer almaktadır. Orada modelin dijital gösterge. Standart olarak Uzaktan dahil değildir. KR202 serisini kullanarak sızıntı karşı koruma sistemi. paslanmaz çelikten yapılmış vidaları sıkma. Bu buhar jeneratörü plaka ağır yüklere dayanabilir olduğunu.

Boşaltma valfı donanımı 3.4 barlık bir basınca göre tasarımlanır. termal koruma PP21 serisi kullanılmıştır. adı geçen model yüksekliği 512 mm'ye eşittir. Sıcaklık sensörleri bakımı iki bölme yüklenir. 230 V eşit aygıt akım sınırlama çıkışındaki buhar sıcaklığı 100 derecedir. Modelin performansı oldukça yüksektir. Ancak, standart olarak modifikasyonlar hiçbir jumper olduğunu akılda tutmak önemlidir. serisi kullanıcı olarak düşük bin 80 olarak. Rub yapabiliyor buhar in satın söyledi.

modellerin Açıklama "GIDROMATIK"

hamam Bu buhar jeneratörü (Rus yapımı) tek kamera ile yapılır. 2,5 bar'a sistemde kullanılan çıkış valfı içerir. Hidrolik sıvı modeli için sabitleme vidaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir GOST 2874. uygun olarak uygulanır. sızıntıya karşı koruma sistemi ile birlikte kullanılan muhafaza. Bu durumda, sıcaklık kontrol paneli ayarlamak bırakılır. Model düzeyde sensör odası dahilinde monte edilir. 23 cm'ye eşit çıkış çapı.

KK19 serisini kullanarak aşırı ısınmaya karşı koruma. Söz konusu model 17 kg ağırlığındadır. Buhar jeneratörü tahliye vanası ile 2,6 bar arasında bir basınca göre tasarımlanır. Isıtma elemanı, haznenin alt bölümünde yer almaktadır. çevrimdışı kontrol ünitesinde arızalarına karşı koruma sistemi. 76 bin gibi düşük olabilir piyasada buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Buhar jeneratörler "Paromaks"

Dedi buhar jeneratörü üç kamera ile yapılır. çıkış valf sistemi 2.5 bar arasında bir basınçta için tasarlanmıştır. Cihaz performans saatte buhar 12 kg eşittir. sahip olduğu sızıntı karşı koruma sistemi. Tahliye vanası aparatın ana bölme içine monte edilir. buhar jeneratöründen sabitleme vidaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Eşik voltajı 220V modeli seviye sensörleri eşit çıkış deliğinin yanında yer alan olmasıdır. Standart mevcut olarak Uzaktan kumanda. Vücudun aşırı ısınmaya karşı koruma KK20 dizi kullanılır. buhar jeneratörünün bir eşik güç tam olarak 15 kW'tır. modeli, 75 bin kullanıcının teneke satın alın. ovuşturun.

Model CP-300

yüksek talep son yıllarda hamam için bu buhar jeneratörleri. modifikasyonun bir ayırt edici özelliği pirinç vana varlığıdır. Modelin çıkış 2.4 cm eşittir. buhar jeneratörünün kapasitesi 14.6 kW arasındadır. frekansı 30 Hz civarındadır. sızıntı karşı koruma sistemi KR20 etiketli kullanarak. Performans buhar jeneratörü saatte buhar 13 kg eşittir.

Sıcaklık sensörleri sadece ilk odasına yerleştirilir. aparatta kazan paslanmaz çelikten imal edilir. yapı yüksekliği 540 mm 'ye eşittir. Ortak modifikasyonlar ağırlık - 14 kg. Sensörler ısıtma elemanının yakınında konumlanan sıcaklığı muhafaza edin. Basınç 3.3 bar yönelik kapak düzeneğini boşaltın. 68 bin olabilir dedi buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Aygıt Ayarları "Teplodar"

Bir hamam inşa etmek istiyor? Buhar jeneratörü gazı serisi birçok avantajı vardır söyledi. Her şeyden önce bu üç kameralar sahip olduğuna dikkat etmek önemlidir. kaçak sınıfı RK20 karşı koruma sistemi kullanılır. sensörler hücrelerinde yüklenir sıcaklığı korumak için. Bu durumda kazan 12 kW kapasiteye sahiptir. 30 Hz'lik bir frekansta çalışır. Modelin sabitleme vidaları paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Seviye sensörleri ısıtma elemanının yakınında, standart olarak yer almaktadır. Bu durumda Lintel Bir iletişim türü kullanılır. Dijital tahta kullanılan kontrol ünitesi. Gaz piyasada hamam için buhar jeneratörü 88 bin bulunabilir söyledi. ovuşturun.

modellerin Açıklama "Harvia"

hamam için bu buhar jeneratörleri 10 kW üzere kaynatıcı ile satılmaktadır. Bunlar 30 Hz bir frekansta çalışır. KK20 kullanılan model sınıfında sızıntı karşı koruma sistemi. Montaj vidaları cihaz kümesine dahil edilir. Toplamda, buhar jeneratörü iki seviyeli sensöre sahiptir. Kontrol ünitesi, bir uzaktan kumanda ile birlikte kullanılır.

Eğer uzmanlar inanıyorsanız, başarısızlıkları ile ilgili sorunlar nadirdir. çıkış valfı 2.2 barlık bir basınca göre tasarımlanır. Cihaz performans saatte buhar 13 kg eşittir. Tahliye vanası 3 bar kullanılır. modelde Evaporatif sıvı standart paket içinde jumper verilmez 2874. GOST karşılık gelir. 90 bin olabilir dedi buhar jeneratörü satın alın. Ovuşturun.

Buhar jeneratörler "PAR-30H"

Bu buhar jeneratörleri iki kamera ile hamam satılır. Kazan 13 kW kapasiteli kullanılan modeldir. Bu 35 Hz'lik bir frekansta çalışır. KR202 serisini kullanarak sızıntı karşı koruma sistemi. Seviye sensörleri ısıtma elemanı bitişik yerleştirilir. Eğer uzmanlar inanıyorsanız, kamera temizlemek için çok kolaydır. Boşaltma vanası üreticisi 2 bar sağlanır. Modelin dezavantajları, küçük bir çıkış vardır.

Bir aygıt çevrimdışı olarak aşırı ısınmaya karşı koruma sistemi. Çıkış valfı 3 bar uygulanır. Montaj vidaları buhar jeneratörü bağlıdırlar. 13268. durum kontrol ünitesine monte edilmiş sıcaklık sensörleri korumak için cihazın ısıtma elemanı gelmektedir. Standart bir makinede uzaktan kumanda ile sağlanır. Hemen kabini paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Satın Veri hamam için buhar jeneratörleri. 77 bin olmak Rub olabilir.

Modeli "PG-200"

Tek bir kamera ile yapılan Rus buhar hamam ait veriler. Kazan, bir yüksek güç kullanılır sahiptir. Model 30 Hz'lik bir frekansta çalışır. Sıcaklık sensörü çıkış flanş ile monte edilmektedir. Gerilim kesintileri karşı koruma sistemi RR25 Serisi kullanın. Bu durumda, bölme 13 litre için tasarlanmıştır. Performans modifikasyonu saatte buhar 14 kg'dır. Seviye sensörleri kazanın yakınında bulunmaktadır.

Eğer uzman görüşü düşünüyorsanız, sıcaklık sorunsuz ayarlanabilir. Toplam cihaz, iki sabitleme vidasını kullanır. Köprülenir iletişim türü. sisteminde Boşaltma valfı 3.2 barlık bir basınca göre tasarımlanır. Sensörler çıkışındaki sıcaklığı korumak için yüklenir. Ana buhar odası paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Cihazı, 78 bin kullanıcının teneke satın alın. ovuşturun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.