OtomobilSUV

Rus Rover: açıklama, özellikleri, fotoğraflar

İlk Rus arazi aracı 1915 yılında ortaya çıktı. Her modeli ve seri kendi amacı ve işlevi vardır, çünkü makinenin ilginçtir. Biz "Vityaz" hakkında konuşmak, o zaman bu bir paletli salıncak ile donatılmış ve hatta korkunç hava koşullarında çalışma ile baş edebiliyor olması netleştirmek için gereklidir. bağımlı bir hıza sahiptir .. Güçlü ve yüksek çapraz arazi aracı, - Ulaştırma kolayca bataklık, yüksek kar örtüsü, kum, vb DT-30 üstesinden gelir. Bu Rus arazi aracı insanlara hizmet etmeye hazır ve soğukta (-50 ° C) ve ısı (40 ° C). Rusya'nın her dağıtılan Arabalar yerli üretici, 10 yıldır faaliyet göstermektedir. Makine yere gitmek mümkün olduğunu ve askeri alandaki için mükemmeldir. Aletleri maksimum güvenlik.

Rus makine - tüm arazi aracı

askeri tüm ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, her türlü arazide araç tasarlanmıştır. geliştikten sonra Projesi doğru çizimler ve çizimlerin desteklenmiştir. Bu arabanın temel fikir kuma sonsuz parçaya ve (kar dahil) diğer gevşek malzemeler nedeniyle taşıyabilirsiniz bir örnek yaratmaktı. bir dönüş yapmak için, mekanizma burun kısmı rover yerleridir iki tekerleği, ameliyat. Ancak bu trafik desen çok karmaşık, böyle fikirlerden reddetme karar verildi edilmektedir. Bu nedenle, kısaltılmış şekli geliştirdi - tek bantla. ATV bu güne kadar üretilmektedir, bunlar hemen hemen aynı görünür ve orijinal fikirden farklılık göstermemektedir.

Rus gezici "Sherpa"

"Sherpa" Diğer arabalardan temel fark alçak basınç lastik bu cipte kullanılan olmasıdır. Fikir ve ulaşım yaratılış projesi 2012 yılında ortaya çıktı. Üç yıl sonra, yerli üreticinin yeni arazi aracı Moskova'da sunuldu. O zamandan beri üretime girer. Petersburg - Ana fabrika Rusya'nın kültür başkenti yer almaktadır.

araba gövdesi çelikten yapılmıştır. gezici kontrol etmek için, üretici iki pedalları ve kolları aynı sayıda ve aynı zamanda bazı diğer cihazları kurmuştur. donanıma çamur içinden geçer ve, yüksekliği 70 cm den daha olmayan herhangi bir konu batırmaya. Aynı zamanda, bir tekerlek çapı 160 cm olduğu gibi, su engeli aşmak için edebilmektedir.

Şartname "Sherpa"

Bu serinin Rus kros araç kompakt. Sadece 340h252h320 bkz ölçer. Geliştiricileri aldı bazı kararlar sayesinde, 1 metre yüksekliğe üstesinden yapabiliyor. Biz kullanımına bahsediyoruz İç lastiksiz lastikler zemin 60 cm boşluk ve alışılmadık şasi. Bu nedenle uygun bir olduğunu otomatik hava enjeksiyon düşük basınçlarda meydana gelir, burada bir malzeme, içinde "kaplı" tekerlek.

1.5 ve 4 litre silindir için düzenlenen "cherp" yerleştirilir motor. 44 atların kapasitesi. Ünite manuel şanzıman 5 adım ile birlikte çalışır.

Rus kara rover sürerken 45 km / s hıza geliştirmek edebiliyor. araç türü için maksimum ivme, aynı zamanda asgari sadece önemlidir. En küçük hız 1.5 km / saat'tir. Ekipman su yoluyla taşınırsa, o zaman maksimum mod göstergesi bu işareti 6 km / h ulaşır.

"Sherpa" ile

Araç iki farklı modeli mevcuttur:

  • "Standart" denir temel sürümü. Bu bir tente, optik, özel dış cephe boyası seçeneği, birkaç piller, iç ısıtma ve ses yalıtımı varlığını içerir. Bu rover Fiyat - 4800000 ruble.
  • "Kung" olarak anıldı Seçenekler "Sherpa". önceki sürümden, sadece biraz maliyeti (4.1 milyon ruble) ve görünümünü farklıdır. Teknik özellikler oldukları gibi aynı kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.