ÇirkinlikTamirat

Rus pazarında en iyisi olarak duvarları Marburg (marburg) için Duvar,.

Onarım - bu kolay değildir ve genellikle en zor görev seçmektir
stroematerialov en kaliteli biridir
duvarlar için duvar kağıdı. Ne zaman bir duvar kağıdı seçerken aşağıdaki gibi bir çok faktörü dikkate almak gerekir:
fiziksel ve kimyasal etkilere karşı direnç (yıkanabilir), onların
çevre (özellikle de çocuk odası), onların yoğunluğu ve yeteneği sakla
küçük çatlak ve duvarlarının pürüzlülüğü ve benzeri yer alır.

1922 yılından bu yana Alman şirketi Marburg (Marburg) kendi duvar kağıdı üretmektedir ve bu iş engin deneyim birikmiş. Günümüzde en popüler duvar kağıdı bir vinil sayılır. Onlar da, boya ya da zaten "hazır" versiyonu olabilir. şirket Marburg
Boyama için birkaç kataloglar duvar kağıdı, en popüler koleksiyon Patent Dekor (Patent dekor) ve Patent Dekor 3D üretir. o üç boyutlu görsel etkiye sahiptir, çünkü Duvar Marburg Patent Dekor 3D ilginçtir. Bu da başarılır tarafından kaplama onları birlikte granüller (ki oluşmaktadır çizim) bu boyama emer biraz daha mürekkep daha ana yüzeyi.

İlk: Alman Marburg uzmanlar, ilk kişilerden biri giderek kendi duvar kağıdı dokunmamış desteğini kullanan klasik kağıt duvar kağıdından "sapma" başladı ve bunun için birkaç neden vardır olmayan dokuma zeminli duvar kağıdı , güvenle dondurucu soğuklar iç mekanlarda yapıştırılmış olabilir, çekmez böylece yapıştırma gibi duvar içine yerine kendisi duvar mazhestya. İkinci ise dokumasız bir destek yazıda daha kolay ve hızlıdır uzun ömürlü katkıda ve duvar kağıdı, dokuma olmayan bazda duvarlarından kaldırmak için olan, daha güçlüdür.

Dünyanın en ünlü tasarımcıları ve arhetektorov çoğunluğu ile işbirliği, Marburg şirket gerçek anlamda uluslararası ün elde etti. Son parlak "ortak yaşam" bir ayırt edici işbirliği Marburg Harald Gloockle R ve Marburg olabilir Karim Rashid.

Biz tasarımcılar ile ortak projeler özet sayısı hakkında konuşursak, sadece layık rakipler duvar kağıdı BN International (Hollanda yap) vardır belki de. resimlerinde kendilerini boyutudur temel fark. Hemen hemen tüm bu markanın duvar 53cm 10m boyutlarda mevcuttur. Marburg duvarlar için duvar kağıdı, duvar kağıdı 50.70 ve hatta 100cm genişliğinde ve 25m kadar sunarken. uzunluğunda (boya duvar kağıdı)! Ve hiç kimse için sır bobinlerin geniş yelpazesi onların yapıştırma kolaylaştırır ve eklemlerin kendileri sayısını azalttı beri dikişleri miktarını (azalttığını.

ev, ofis veya bahçe için duvar kağıdı satın alırken, Marburg dikkatinizi çevirin. Onarmak iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.