Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Rüyada çocuklar. İyi ya da kötü?

Çocuklar - Yaşamın çiçekler. Çocuklar oyun alanında boğuşma nasıl bakıyor, gülümseme olmayan bir kişi yok denecek kadar az. Ama iyi çocukların hayal? Ne anlama olacaktır: mutluluk veya gelecekteki problemleri? Yardım rüya kitaplara atıfta.

Her şeyden önce, sen uykularında neyi çocuklara dikkat etmek gerekir. Gerçek kişilere veya bilinmeyen benzer olup olmadığını Güçlü olsun güzel ya kusurlar. Burada, hatırlanacağından hemen her şeyi, yorumlama yararlanabilir. Bir şey kesin: oğlum bir rüya gördüm, o zaman, ne olursa olsun cinsiyet ve ebeveynlerin yaşı, onun oğlu ve başka bir şey için sadece bakım ve endişe anlamına gelir.

Juiciest yorumlama bize verir Freud'un Rüya. cinsel organlar bir sembolüdür - O bir rüya çocuklar savunur. dişiyi - çocuk erkek olursa, o takdirde kadın erkek organları temsil eder. Çocukların bir rüya emzirdi Uyku, büyük olasılıkla, cinsel yaşamda tatmin ve mastürbasyon çekiyor bu değildir. uyku çocuğun diğer seks cezalandırmak ise, bir kez daha kendini haz eğilimi bahsediyor ve aynı cinsiyetten olursa - eşcinsel eğilimi, ve bir çocuk tasarruf eğer, kendi yapmak istiyor.

Miller, tam tersine, bu kaygı ve refahı ile çocukların bağlayan Rüya. Çocukların rüyada güzel ve sağlıklı olup olmadığını Örneğin, bu refah, mutluluk işaretidir ve tüm en iyisidir. Meşgul çocuklu bir rüya uyku, o sevgi ve iş konularında yolunda alması anlamına gelmektedir. Ama bir rüyada ağlayan çocuk - bela emin işareti, yakın gelecekte bu uyku ziyaret ettiğinizden emin olun. rüyada ölü çocuk endişe vericidir.

en olumlu değerler ezoterik rüya yorumunu ve rüya yorumlama Tsvetkov verir. İlk davranır çocuklara hayal barış ve ilerleme - uyku ve ikinci başkalarının iyi ve nazik bir tutum.

Çok daha korkunç tahminler Vanga rüya kitabında bulunabilir. Bunun temelinde, rüyada çocuk asla iyiye işaret: çocukların oyun - küçük sorunlara, cry - Dünya Savaşı için, engelli çocukları - için bir çevre felaketi, çocuklarla oynamak için - başarısız iş arıyor. Böyle bir hafif çocukları olumsuz dernekler bir çok neden olabilir doğal olarak yol olduğunu garip. Bu (o olduğunu söylemek, çok güç, hatta imkansız olduğu) nedeniyle çocukluk kendisi Vanga olabilir, ama bu başka bir konu hakkında bir argümandır.

Rüya Yorumlama Deyvida Loffa en uygun yorumlama daha bir gerçeklik gibidir açar. David göre, rüyada çocuk - gerçekte hayatımızın bir yansıması. Ve düşüncelerimden. uyku sırasında durum ve çocuk faaliyetlerini tamamen bağlı olacaktır çocuklu rüya yorumunu gerek yok. Eğer Bu bakış bu rüyaların bakacak olursak, oldukça güvenle bu yorumlama en yakından gerçeği maç olacak diyebiliriz.

dünyanın sorunlarıyla - yukarı Öncü, bu çocuklarla ilgili hayallerinin yorumların çoğu, duygusal küre adamıştır belirterek ve sadece bir durumda (Rüya Kitabı Vanga) uyku değer. rüyada çocuk belirti yakalamak isteyenler, hemen hemen hiçbir şey onlar ne ise, o yakın gelecekte tam olarak değil, küresel çevresel felaket dışında endişelenecek diye.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.