ÇirkinlikInşaat

Daire Onarım? Tavan panelleri - ucuz ve şık bir çözüm!

Nüfus refah artışı ve vatandaşların artan şartlarıyla bağlantılı olarak evlerine görünümünü dayatmaya. Özellikle, yaygın olarak kullanılan vinil duvar kağıdı, barlar da, neredeyse her saniye dairede olağan hale ve genel olarak tavan neredeyse bağımsız bir sanat formu haline gelmiştir.

Özellikle, unutulmuş bitirme sıva geleneğini batmış ve anakronizm Modern kaplamalar geldi yerine. Bunlardan biri tavan panelleri içindir. Bunlar PVC malzemeden yapılmıştır. Bu malzeme sadece güzel ve kullanımı son derece kolay, ama aynı zamanda tamamen insanlar için güvenlidir. çevredeki ortamdan maddelerle kimyasal reaksiyona girmez Polivinil, hava tesislerinde içine zararlı buharları yaymaz. Paneller neredeyse gerekmez bakımında, bir orijinal gibi görünüyor.

Onların renkleri sadece güzellik değil, aynı zamanda çeşitlilik vardır. saymıyorum, gerginlik yapılarına çok daha kolay bunları monte sahte tavan ağır ve hantal alçıpan. Eğer iş bile görkemli izolasyon yapılan alabilirsiniz isterseniz o paneller kadar basit headliner.

Onların hücreler izolasyon malzemeleri veya ses izolasyon yanı sıra, bunlar oda görünümünü yağma böylece yürütülen çeşitli iletişim yerleştirildiği hafif metal profil veya metal çerçevesine monte edilir. Sadece bir dairenin bir onarım yapamaz ve renge göre paneli birleştiren özgün çözümler çeşitli kullanarak, gerçek bir başyapıt yaratmak için. Özellikle, kolayca ailesinin bir fotoğraf ile basılacaktır tavan, sipariş edebilirsiniz.

herhangi bir boyut ve temel, ister tuğla veya köpük bloğu odalar için uygun tavan için paneller. PVC yüksek nem ve ani sıcaklık değişiklikleri göz yumuyor. Böyle "aşırı" alan için PVC'den imal tavanlar için paneller daha pratik ve uygun maliyetli bir çözüm bulmak zordur. Aynı asma tavanlara aksine, bunlar ekonomik, ve onları her gelemez. materyal onun güzelliğini kaybetmez kuruduktan sonra sorunsuz nemi taşır ve ek olarak, sen, sel komşularının korkmayacağım.

Basitçe söylemek gerekirse, tavan panelleri (makalesinde yerleştirilir fotoğraf) herhangi bir amaçla tesislerinde için iyidir. Onlar sesi "söndürmek" ve onun daha iyi akustiği katkıda bulunabilir: tüm tasarım çözümleri ve belirli odanın tasarım özellikleri seçiminize bağlıdır. Tabii ki, bir ev sineması ya da kayıt stüdyosu için bir odada bunları kullanmak için, biz tavsiye yok, ama sıradan daireler için PVC paneller sadece mükemmel uyum. Eğer ses yalıtımlı normale ile bunları birleştirmek varsa, korkuyor hatta özellikle gürültülü komşular olmayacaktır.

tavana panelini kullanarak, onların çöküşü korkuyor olamaz: Sürekli yonga sıva aksine, tamamen kolay ve güvenli yapışma güvenli sayesinde vardır. PVC hijyenik ve kolay temizlenir. kirlenmiş Yani, sadece sabunlu su ve yumuşak bir süngerle yıkanabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.