ModaAlışveriş

Nasıl giymek için kravat ve bir bandana nedir

Bugün şapka çeşitli bir çok şey var. Bu kapakları beyzbol kapaklar, kapaklar, Panama şapkaları, vizör, eşarplar, vb Amaç onlara en çeşitli -. Şık görüntü tamamlayacak bir unsur olarak, aşırı sıcakta aşırı ısınmaya karşı başını korumak için, soğukta soğuktan korumak için, vb

En popüler seçenekler Headdress biri bandana olduğunu. Şimdi, neredeyse herkes ne olduğunu sorusunu cevaplayabilir.

Bandana - bu doku kare şekilli parça oldukça büyük olduğunu. Ve onu görmek yapabilirsiniz sadece renk değil, aynı zamanda her yaştan boyun, kollar, bacaklar, kalça, insanlar üzerinde.

Hem de yıpranmış bandana? Nasıl kravat bunu? cevaplar aşağıda bu sorulara.

Genellikle farklı şekillerde bağlayarak, kafasına bir bandana giyerler. Boyun kravat önünde ya arkasında On. yandan bilek, önkol, dirsek veya omuz yerleştirilir. Sen bacağındaki bir bandaj ayarlayabilirsiniz. Oldukça yaygın seçenek - giysi bandana, kemer veya çanta takmak - bu biraz sıradışı ve çok şık görünüyor. Varyasyonlar ayarlanabilir. Biraz hayal gücü göstermek için gereklidir.

Burada, örneğin, bir bandana var. kravat nasıl, hala bilmiyorum. Ama karmaşık bir şey yok. Bu farklı şekillerde yapılabilir.

Bu nedenle, bandannas bağlama yöntemleri:

 1. Bir üçgenin doğru çapraz ürünü katlayın ve başının arkasında olduğu ortalama açı olacak şekilde kafasına yerleştirin. arkasında bir düğüm. Sonra yan veya ön döndürülebilir. düğümündeki serbest kenar germe Kalan.

 2. şal Hepsi aynı, ancak serbest ucu gevşek site üzerinde asılı.

 3. Bir beşgen almak için atkı katlayın. İşlemin geri kalanı öncekine benzer. Tek fark arkasında biri değil, ama eşarp iki ucunun olmasıdır.

 4. Sen eylemlerin sırasını değiştirmek mümkün olabilir - düğüm bağlamak için ilk etapta, ancak o zaman gerisini.

 5. İsteğe bağlı olarak, ikiye kesin ürün ekleyin - Eğer küçük bir lap top bırakabilir.

 6. geniş kumaş şeridinin geri sarma bandana birkaç kez. başının etrafında bağla ve / yan / ön arkasında bir düğüm.

 7. Kadın sürümü: basitçe "koşum" bir tür olan, birkaç kez bükmek ve omuzlarında yalan ücretsiz biter bırakarak başının etrafında sarabilirsiniz.

 8. Bir seçenek olarak - bir mendil şekilde boynuna kravat. Hatta gömlek üzerinde can.

 9. Bandana beysbol şapkası üstünde giyilebilir. Bu durumda, en iyi seçenek - Bunu ilk yolu kravat.

 10. ellerini Bağlama geniş şerit yapmak ve daha sonra bir elinde bir nokta etrafında sarmak gerekir.

Ancak, benzersiz bir çok fonksiyonlu kesintisiz bandana vardır. Nasıl bir eşarp, "BUFF" şirketi (ve dolayısıyla ürünü "devetüyü-Bandana" denir) hangi üreticisine kravat? farklı şekillerde takılabilir böylece yapılır. iken, kayak, sıcakta çalışırken - Farklı koşullarda ve farklı amaçlar için bir bandana kullanın snowboard, motosiklet, bisiklet ya da sadece güzellik için. Soyunma odasında devetüyü-bandanas varlığı sahibinin ilerlemesi söz ediyor. Ama klasikleri her zaman moda kalacağını unutmayın.

Bandana hayranlarına birkaç ipucu:

 • o, iyi bir tutmak birkaç tabaka halinde katlayın için Amacıyla.

 • Bu amaçla, sen 1.5-2 cm tabanını sokmak.

 • Kafanın arkasına yakın birimi yerleştirin. Sonra dışarı hareket etmeyecektir.

Bu mendili kravat ve bunu giymek için nasıl, sen dolap ve görünümünü çeşitli ekleyebilir ve kendi tarzını vurgulamak nasıl ne bandana, net bir anlayış olması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.