Spor ve SağlıkHokey

Rick Nash - Güçlü elleriyle ünlü hokey oyuncusu ve büyük bir kalp

Rick Nash - inanılmaz hokey oyuncusu ve cesur atan. Bu haklı eşsiz dünyada 10 oyuncularından biri çağrılabilir. O zafer elde etmek için fedakarlık yapmaya korkmuyor. Sürekli becerilerini geliştirmek ve daha da güçlü olmak isteyen.

Beş kez "NHL All-Star» unvanını aldı. Takım olarak oynamak, "Kolambus Blyu Ceketler", o "En iyi golcüyü" ve "En iyi keskin nişancı" ödülünü defalarca edildi. Nash iki durumda da altın madalya kazanarak, 2010 ve 2014 yılında Kış Olimpiyatları'nda Kanada temsil etti.

Erken yaşam

Gelecekteki ünlü hokey oyuncusu Brampton (Kanada) 'de Haziran 16, 1984 doğumlu. Bir Genç yaşta uzak olmayan evden oldu gölet, paten başladı. Çocukken, Rick Nash ekibi, "Toronto Maple Yapraklarına" büyük bir hayranı olduğunu ve sadece Doug Gilmour ve idol Mats Sundin.

O yerel siyah çocukla organize hokey oynamaya başladı. 15 yıl lakros düşkün Nash yanında. Shanahan ve Joe Nyuvendiku - Yakında, böyle NHL yıldızlar kadar, bu spora hatırlattı ve büyük ve güçlü ellerini geliştirmek için ona yardımcı oldu.

10 yaşında o kariyer büyüme Rika üzerinde büyük bir etkisi vardı üçlü kulübü "Toronto Marlboro," katıldı. Keith Carrigan takımının başına getirildi. Nash, o bütün bilge rehberlik yerine gerçek bir guru haline gelmiştir. Ve şimdiye kadar, kapalı sezonunda eski arkadaşlar teknik ve beceri Rika üzerinde çalışmaya karşılamaya devam.

Hızlı kariyer büyüme

Nash için OHL oynayan başlayana kadar Carrigan, 2000 yılına kadar genç yıldızı koçluk "Londra Knights." 2000-2001 sezonunda ikinci o 31 gol attı ve 66 puan toplayıp. O unvanı verildi "Yılın Çaylağı".

Ertesi sezon, 72 puan kazanmaya. Rick Nash (hokey oyuncusu) All-Star Takımı OHL başlığını alır. 2001 yılında turnuva "Six Nations" Kanada'da ekibine liderlik, bu yüzden altın madalya kazandı.

2002'de rüya Nash yerine - o NHL'de "Kolambus Blyu Jacket" ile sözleşme imzaladı. 2002-2003 sezonunda, ikinci hızla bir süperstar haline geldi. Onun ilk oyun harika puanlarında. Ardından, "Yılın Çaylağı" seçildi, 39 sayı attı. Ligin çaylak olarak, o "Calder Trophy" turnuvasında finale çıktı.

Başarılar ve zaferler

30 2003-2004 sezonunda gol attı sonra 2003 yılında, ilk Rick Nash ödülü "Moris Rishar Trophy", tarihin bu ödülü kazanan en genç olmasının duyurusu kazandı.

Nedeniyle NHL zor anlaşmazlıklara İsviçre Hokey Ligi'nde duruyor "Davos" ekibi katıldı. 2004-2005 yılları ilk sezonu o sadece en golcü oldu, ama aynı zamanda Spengler Kupası-2004 oynadığı takımı All-Star katıldı.

2005 yılında Nash NHL döner ve yeni bir sözleşme imzaladı "Kolambus Blyu Jacket". 2005-2006 sezonunda o bir ayak bileği yaralanması nedeniyle bir kaç oyun özlüyor. Ama sonuçta, 54 puan kazanarak ve en iyi NHL oyunculardan biri haline.

2008 yılında takımın kaptanı olarak atandı. Aynı yıl dördüncü kez en iyi keskin nişancılar 'unvanını kazandı idi. " 2009 yılında, o takım tarihinin en golcü tarafından kabul edilmektedir.

2011 yılında, beşinci kez All-Star oyun katılan. Yakında normal sezonunda NHL 500-inci noktayı kazanır.

2012 yılında, Rick Nash aynı zamanda takımın en iyi skorer tanınan "The New York Reindzhers", oynamak başlar. 2014 yılında onlar finale çıktı Stanley Cup, ama zafer kazanmak için başarısız oldu.

2014 yılında Soçi'de Kış Olimpiyatları'nda altın madalya kazandı.

Rick Nash: hayatı ve eğlenceli bilgiler seviyorum

Dzhessika Nesh, kanser hastaları için fon kar amacı gütmeyen kuruluşlarda çalışan - Ünlü hokey oyuncusu olarak bir karısı var. Şu anda "Uilss Bir" havacılık şirketi ile işbirliği yapar. Bir erkek McLaren - 2014 yılında çiftinin ilk çocuğu vardı.

İşte Rick hakkında bazı ilginç gerçekler: o, Britney Spears sever sevdiklerini saygı farklı ülkeleri ziyaret etmek seviyor. Ama nedeniyle kalıcı istihdama maalesef nadiren onlarla karşılanmaktadır. büyükannesi tanısı konuldu sonra - meme kanseri olan, bir hayır o Kanadalı Vakfı'nı kurdu. Her gol attı sonra Şimdi, o kanser hastalarının tedavisi için 100 $ bağışlıyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.