Spor ve SağlıkEkstrem Sporlar

Riccardo Daniel: biyografi, ilginç gerçekler

Daniel Ricardo modern "Formula 1" en yetenekli biniciler aittir. O çok sevimli ve pozitif kişidir. Onun tescilli gülümseme onun marka haline gelmiştir. izlerinde o zaman ilk olmak çabasında inatçı rakibi vardır. araba çok rekabetçi olmadığı zaman bile zor yarışlarda, Ricardo vazgeçmek ve arabasının en iyi şekilde çalışır etmez.

Erken kariyer

Ve Avustralya'da bir gelecek rakip olarak göreve başladı. Onun erken çocukluk yılında yarışta ilgilenmeye başladı. Ama bu onun tek tutkusu değildi. Daniel çok düşkündü Avustralya futbolu. Hatta profesyonel onlarla uğraşmak başlayabilir. Ama yine de araba yarışı tercih verdi.

yarışmacıya gibi, Riccardo karting ile başladı. O defalarca Avustralya'nın şampiyonu oldu.

"Formül" geçiş

şampiyonada, "Formula BMW", Riccardo ilk. Daniel serisinde yarışlara katılmak üzere Grand, kazandı. O kazandı ikisi 19 yarışlarda, sezonu geçirdi ve podyum 12 kez aldık. Bu onu finalde, "Formula BMW" söz hakkı verdi, genel klasmanda üçüncü olmayı Ricardo sağladı. Beşinci gerçekleşmesi mümkün oldu. Daniel başarıları madalya verildi.

Bir yıl sonra, sürücü İtalyan ve Avrupa dizisi katılır "Formula Renault", geçer. Konuşmalar farklı şekillerde oluşmuştur. İtalyan Daniel 14 yarışları geçirdi ve bir kez podyuma olsaydı, Avrupa'da o puan için başarısız sadece 4 yarışları katıldı. 2008 çok daha başarılı Riccardo için olduğu anlaşılıyor. Daniel Batı Avrupa "Formula Renault" in şampiyonluk kutladı ve Avrupa Şampiyonası'nda ikinci sırada yer aldı. Aynı yıl, atlet "Formula 3" üç yarış vardı. Yarış sürücüsü gelecek sezon takımı Carlin Motorsport içinde geçirdi. Daniel çok başarılı İngiliz "Formula 3" bir yıl geçirdi ve. Her yarışta binici podyumda başardı. O yedi kez birinci bitmiş ve 13 ilk üçe girdi.

"Formula 1" in ilk sezonunda

Nedeniyle sürücü Red Bull Racing görüldü başarısı için, bu o genç pilotların testlerinde yer almak Jerez seyahat etmek izin verdi.

O, "Formula Renault" yarış devam eder ancak Red Bull, hem de Toro Rosso test sürücüsü olma fırsatı alır. 2011 yılında Riccardo hala Renault serisi olarak davranır. O da takımın Toro Rosso için Cuma günkü yarışlarda katılmak üzere davet edildi. Daniel "Formula 1" in yaptığı ilk yaptı. sezon ortasında, o HRT Takımı ile sözleşme imzaladı ve ilk yarış Britanya Grand Prix düzenlendi. Birincil bir pilot olur Riccardo sezon Toro Rosso, aşağıdaki geçer. Ama şoför rekabetçi bir araba yoktu.

Red Bull için oynamak

2013 yılında, başka Avustralyalı sürücü Mark Uebber onun yeri Ricardo tarafından alınır, Red Bull bırakın. Daniel çok iyi bir sezon başlıyor. Zaten yeni takımı için ilk yarışta o finiş çizgisi saniyesi ulaşmayı başardı. Ama sevinç nedeniyle yönetmeliklerin ihlali diskalifiye gölgelendi. Ama bu yarış bu sezon zaten sporcunun, ciddi sonuçlar bekleyebilirsiniz gösterdi. sezonunda, Riccardo üç zaferler kazanmak başardı. O baskın ekibi Mercedes ana rakibi oldu. Ortak Daniel oyuncu bir çok dünya şampiyonu oldu Sebastian Vettel. Ama Riccardo genel klasmanda üçüncü sırada yer aldı idi. sezonun sonunda Vettel takımdan ayrıldı ve yeni bir ortağı Daniel genç pilotu Daniil Kvyat oldu.

"Mercedes" Bütün gelecek sezon egemen olmaya devam ama Red Bull onlarla rekabet edemedik. Ana rakip yarışçılar Mercedes "Ferrari" için oynamaya başladı Sebastian Vettel oldu. Red Bull sezon için çok iyi değil.

Gelecek sezon için umutları Riccardo teşvik olmasa da. Daniel Mercedes yaklaşımının seviyesi neredeyse imkansız olacağını söylüyor. Ama kuralları değiştirmek zaman 2017 yılında, ekibi başarısının ciddi bir şansa sahip olduğunu vurguladı.

binici hayattan İlginç gerçekler

yarışta en belirleyici biri Daniel Riccardo olduğunu. "Formula 1" risk almaya korkmuyoruz pilotlar sever. Ama yarış atlet dışında oldukça rahat bir yaşam tarzı vardır. Onu Magazin yazılmamış Hakkında, o skandallar görülen ve medyada bir söz çoğu zaman mesleki faaliyetleriyle bağlantılı değildir. Daniel Ricardo son tura kadar ertelenmesi yarışta sollarken hayatında önemli ders, o 14 yaşında olduğunu söylüyor. Sonuç olarak, rakibi etrafında almak ve ikinci bitmiş olamazdı. Şimdi o son çekin gerek asla bilir.

Değil hayatında önemli, "Formula" yarış başladı. Daniel Ricardo en önemli şey mutluluk olduğunu söyler. Sürücü sözleşme 2016 sonunda sona eriyor. Her durumda, Daniel hatta "Formula 1" de değilse, sporda kalmak istiyor. Riccardo diğer serileri yarış alanında kariyer devam olasılığını dışlamaz.

Gelecek sezon hakkında Belki Daniel Riccardo beklentileri doğrulandı. Ama her fırsatta mücadele edecek her yarışta olduğu her durumda, arabasından maksimum sıkmak çalışacağız. "Formül 1" olarak genellikle sürpriz. Sen kesin kazanacak bilemezsiniz. Belki önümüzdeki sezon taraftarların sadece Avustralya sürücü Daniel Riccardo podyumda görmek mümkün olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.