Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Moskova'da Restoranlar Tverskaya: açıklama, fotoğraf

Tverskaya Caddesi - bu eşzamanlı sermayenin kültürel ve gastronomik merkezidir. Restoranlar, barlar, ikram kuruluşları hemen hemen her yerde bulunurlar. Ya Tverskaya'daki Restoran hakkında söylenebilir?

Metrekare başına Onların konsantrasyonu çok, üzerinde rulo, bu yüzden seçim sadece çok büyük. Tverskaya Tüm restoranları kendi büküm konuklara sürpriz yapmak istiyorum, bazı rakipler yok. Bu makalede, en popüler olanlardan bir bakış sağlar.

"Dzhondzholi" (20/1 Tverskaya)

Bu Gürcü restoran standart sloganlar terk etmeye karar verdi, bu yüzden giriş belirten bir kuzu gibi bir tabela tout duruyor "pahalı tatsız yoktur ve hiçbir boşluk yoktur." İşte başarıyla çalıştığını Bir güç gösterisi, bu. Görüntüle "Dzhondzholi" - bu Gürcü aileye evin içine almak gibi. duvarlarda halılar, büyük otantik kil her yerde asılı vazolar, bolca, ulusal takı ile yemekleri - Kafkas lezzet burada boyunca hissedilir. çubuğun üzerinde Uzlaşma Gürcistan piyasada tepsiler (cevizli sucuk, pelamushi, Krokan) süslenmiştir lezzetler, telaffuz tüm bu zor asın. Tverskaya Caddesi üzerinde ve Moskova genelinde Diğer restoranlar, geniş iftihar edemez yaz terası. farklı ana salonunda daha burada küçük bir dekor: Bir gölgelik, hasır mobilya, keten yastıkları.

Menü kendisi mizah süslenmiş: hepsi aynı ram parlaklık Gürcü şakalar köpüklü. Burada jonjoli sunulan özel arasında. Bu yalnızca Kafkasya'da yetişen bir çalı, çiçek tomurcuklarından yapılır Gürcü mutfağı en canlı ve spesifik uzmanlık biridir. Bu karşılama servis edilir. Ayrıca, her zamanki chebureks hıngel, Haçapuri, pilav, kebap, şiş kebap fazla ek olarak, daha sonra chakhokhbili pişirmek, fıçılar kupaty, chkmeruli, tsitsilu, kaurma, kutaby, dolma, achmu ve daha fazlası. Genatsvale, aç değil beslenen çünkü burada aç karnına itibaren sadece dışarı çıkmayın.

"Manitou" (Tverskaya, 27, s. 1)

Bu restoran Meksika Moskova'ya çok yakın olduğuna ikna olduğunu - sadece mesafeye takın. İşte eski Aztekler günlerinde kökleri bütün gastronomik kültürünü yeniden yarattı. İç çok renkli: terracotta ve mavi gamma, benzersiz desen masa örtüleri ile düzenlendiği tablolarla, her yerde, bu sombreros fotoğraflandı edilebilir kaktüsler hakim. Bütün bunlara biz Kolombiya, Salı ve Çarşamba günleri, Latin ve ulusal güdülerini oynayan mariachi müzisyenler tarzında bir parti ücretsiz dans dersleri gelen DJ eklemeniz gerekir. Daha sonra Meksika-Peru mutfağı. Onun şiddeti ile ayırt edilir, ancak tercihlerini belirtmek ve baharat miktarını ayarlamak sipariş verirken burada mümkündür. En popüler öğeleri karnitas, ceviche, burrito, tacos, quesadilla, pariuella vardır. Hayır daha az talep ve egzotik meyvelerin kokteyller.

"Ermenistan" (Tverskaya, 17)

Bu restoran dünyasının mutfaklar temasını devam ediyor. Burada iç onun lüks tarafından yerinde mustarip. Bu etki bir tasarımda beyaz ve altın renkleri, birleşimidir mozaik resimlerinde üzüm motifli duvarlarda, zengin döşemeli ahşap mobilya, dövme ve sıva. menü gelince, vurgu yemeklerin sayısı, ancak kaliteden değil. Bu kebap ve kyufta, dolma, Khashlama, hurdzhin Ermeni karmakarışık her türlü hizmet vermektedir. ruhları gelince, burada güneşli Ermenistan'dan kaliteli şarap ve konyaklar sunmaktadır.

"Chayhona № 1" (Tverskaya 24)

o geniş gastronomik kitleye kapsar çünkü zor olanlar, restoran zinciri gidebilir mutfağının seçim belirlemek için. Japon, Çin ve İtalyan yemekleri, Özbek, Gürcü, hizmet vermektedir. İç oryantal tarzda hafifçe eğik: bambu bölümleri bir çok şey var. Gıda çeşitliliği tek kelimeyle muhteşem. Orada menü ve lagman ve shourpa ve Shash-kebaplar, suşi ve pizza. Yani içinde "Chayhona 1 numara" güvenli deneme ve yersiz birleştirebilirsiniz.

Novikov'un (Tverskaya 3)

Tverskaya (Moskova) Bazı restoranlar otellerde yer. Yani Novikov otele Ritz-Carlton birinci katında yer almaktadır. Öncelikle sakinlerine tasarlanmıştır ancak sermayenin sakinleri de, bu restoran tarafını bypass yoktur. İç tasarım net bir geometri olmuştur: dikdörtgen kırmızı ve gri sandalyeler elmas şeklinde siyah duvarlar, oval ahşap masalar, yuvarlak lambalar bir dizi ters kase şeklinde ve pencerelerin karşı harika görünüyorsun. düzgün sıralar halinde dizilmiş buz ile iştah açıcı taze sebze,: çerçeveli Çok etkileyici vitrin.

Bu Japonya'dan özel olarak hizmet vermektedir. Ardından Rus mide rulo suşi ve sashimi yanı sıra Japon çorba büyük bir aralığı için tanıdık vardır (Miso çorbası, yang ise), sıcak yemekler (Kobe ribeye) mezeler (Kimchi, Japon tofu, Edamame). Eğer gibi exotica deneyebilirsiniz vurgu burada, deniz yapılır deniz horoz, siyah morina, Şili levrek, Sarıkuyruk, kırmızı kral yengeç. Pilav ve erişte seçenekleri etkileyici çeşitliliği bulunmaktadır.

02 Bar (Tverskaya 3)

Aynı otelin 12. kata tırmanmaya ve Kremlin ve Kızıl Meydan manzaralı güzel bir teras var ise. Burada bir salon atmosferinde kalabalık metropol soyutlamak, üstten sermaye bakabilirsiniz. Ve burada gıda ağırlıklı Japon yemekleri. Ama kurumların ana özelliği böyle mürver, turp ve turp gibi en beklenmedik maddeler içerir alkollü kokteyller vardır.

Senaryo (Tverskaya 22a)

günlük yaşamlarında Avrupa romantizm biraz bu kafe-restoran eklemenizi öneriyor. Sonra zaman zaman, (Bu nedenle adı) farklı senaryolar ile müzik akşamları temalı. İç modern bir tarzda dekore edilmiştir. Bu kanepeler ve tüm şekil ve renk sandalye çok sayıda topladı. Akdeniz Senaryo A mutfak. meze ve salata renkli palet makarna, pizza ve çeşitler varyasyonları ile ikame edilir; üflemelileri ızgara dahil pişmiş etler, balık ve kümes hayvanları çeşitli lezzetli sıcak yemekler geliyor. İtalyan yemekleri yanı sıra, Sırp (Burger pleskavitsa) ve Fransız (çorba velyute) mutfağı bazı unsurlar vardır.

"Kupa" (Tverskaya 7)

Aynen böyle, hemen demokratik bir şekilde ayarlar çağrı brasserie duygusu ile. Bu sporseverler ve bira sadece hayranları için bir yerdir. Bir kurum olarak maç yayın büyük plazma ekranlar ayarlayın. Ama hiçbir durumda bira içmek için gelip bir aperatif bir "kupa" eatery, kabul edilemez. Menü ev pişirme (çorba, kebap, köfte, patates gözlemesi) bir önyargı ile çoğunlukla basit ve alışılmış dünya mutfağı olduğunu. Ben fiyatların daire içinde çok uygun olduğuna sevindim. Lookin'in Odalar ve Bellis Bar: mahallede diğer bira bahçeleri (Tver) vardır.

"Rake" (Tverskaya, 18, s. 1)

bu kurumun sloganı - "lezzetli ev." Mobilyalar, peri masalları kitap illüstrasyonları anımsatan zariftir. Ve Moskova'nın merkezindeki sadece bir şaka fiyatları. Avrupa menüsü, çoğu geleneksel çorba, turşu, tavuk Kiev yemeye geliyor rağmen. Birçok tür "tırmık" tekrar tekrar saldırmak isteyen neden Basit ve mide yan yemekler, vitamin salata tanıdık, içten birinci kursları açıklar. Birçok restoran (Tverskaya st.), Bunların yanı sıra bir geçmişte kuruluşlar ikram vardı. O zamandan beri onlar iç tasarım, hizmet ve kalite menüde dramatik değişiklikler yaşadı, ancak kendi demokrasilerini muhafaza rağmen. Burada daha uygun fiyatlı sermayenin ortalama ikamet fiyatları, pek çok ofis çalışanları öğle yemeği için her gün buraya gelir.

"Ara" (Tverskaya, 12, s. 1)

Tverskaya bazı restoranlar özel bir menü ile değil çekti ve biçim kurum tarafından. Yani bunlar arasında "Dial" oluyor. Bu kurum, anti-kafe olarak bir noktadadır. İşte restoran Çeşidi kurumlarında geri kalanı için tamamen farklı bir yaklaşım. Nerede "kadranları" (isim ima olan) harcanan zaman için ödeme yaparsınız. Dakika oldukça ucuzdur: ilk bir saat için 3 ruble ve ikinci 2 ruble. Çay, kahve ve tatlılar zamanın fiyata dahildir. Gıda da kendi getirebilir. İşte ev dışında çalışmak için seven insanları geliyor. Restoran herkes sessiz küçük bir köşe bulabilirsiniz ev daire, tarzında dekore edilmiştir. "Kadranları" canlı müzik, atölyeler, konuşma akşamları, film geceleri ise. sigara ve alkol - Ama iki tabuları vardır.

Tverskaya'daki Restaurant "Aragvi"

Her muskovit duymuş olmalı bu efsanevi kurum. "Aragvi" (Tverskaya Caddesi'nde Moskova'da bir restoran) XIX yüzyılda inşa otel "Dresden" nin bulunur. Bu Turgenyev, Nekrasov, Pirogov, Pushkin'i, Çehov kaldı. Ve binanın kendisi Moskova'da eski korunmuş taş yapılardan biri olarak kabul edilir. "Aragvi" (Tverskaya Caddesi'nde Moskova'da bir restoran) 1938 yılında açılan ve bugüne kadar devam edildi. Sovyetler Birliği'nin en elit kabul edildi. İşte sürekli parti liderliğini dined.

Rus ve Kafkas: Tverskaya menüsünde Restaurant "Aragvi" iki parlak alanlar vardır. Bu çocukluk tanıdık, hizmet eder: mincemeat, jöle, turna havyar, ev yapımı turşu, lahana rulo, köfte, çorba, borş, ancak bu aralık sınırlı değildir. Menü chkmeruli, grub, fıçılar hychiny, mchadi, pkhali, ajapsandali, gebzhaliya salatası, domuz kulaklar, tsitsmati ve daha fazlası var chakapuli. SSCB halk içeriğin anımsatan yemeklerin aralığı "lezzetli ve sağlıklı gıda Kitabı." restaurant Tverskaya'daki "Aragvi" (fotoğraf aşağıda sunulmuştur) gelmeden, iyi tat ile misafirler kusursuz iç takdir edecektir. Onlar da ruh için müzik var.

Tverskaya Caddesi'nde restoranlar, tabii ki, herkes gelemez. ortalama fatura çoğu 2000 ruble olduğunu. Bununla birlikte, yeterli ziyaretçiler daha fazlası var. o çıkış gelince, masa genellikle en iyi önceden rezervasyon için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.