BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Regedit çalıştırmayın - ne yapmalı?

Günümüzde bilgisayar dünyasında bazen ister başka bir şey sonucunda, lisanssız yazılım yüzünden virüslerin penetrasyon olsun veya sonrasında kurulum regedit çalışmaz çok yaygın bir sorun haline gelmiştir. Şimdi böyle durumlarla kolay bir şekilde nasıl başa bak.

regedit nedir?

Her şeyden önce, sen regedit komutunu .exe uzantılı bir dosyaya karşılık gelen aynı adı yürütülmesi için, menü alanına "Çalıştır" veya komut satırında girilecek anlamak gerekir. Bu bir meydan okuma standart Windows kayıt düzenleyicisi herhangi sürümüdür.

Bu sistem sadece kayıt defterinin düzenlenmesi mümkün değildir ya da kullanıcı, örneğin, yönetici haklarıyla kendi terminalinde faaliyet rağmen izin verilmedi belirten bir mesaj görüntüler durum dışlamaz. Böyle mesajlar ve hataların görünümünü neden olabilir ana nedenleri düşünün.

Neden regedit başlar?

anlaşılacağı gibi, bu tür sorunlu konuların nedenleri oldukça fazla olabilir. kayıt yöneticisi veya bilgisayar ağına erişim yasaklanması, virüslerin herhangi lisanssız yazılım ve penetrasyonu yüklemek zorunda sonuçlarını: Ancak en yaygın birkaç temel not etmek mümkündür.

Ancak, bu tür durumların düzeltilmesi yöntemi oldukça basit ve herhangi bir özel bilgi gerektirmez. Regedit (Windows 8.1) başlamıyor? Problem yok. Bu sadece bir kaç dakika olabilir çözün.

Regedit başlamıyor (Windows 7, 8, 10): düzeltme kendi araçlarını kullanarak

virüsler şimdiye kadar dokunun ve kendi sistem kaynaklarını yapabilir öğrenmek olmayacaktır. Kural olarak, bu durumda en iyi seçenek sözde kullanımı olacağını Grup İlkesi istemcisi.

regedit bir sorun tespit edilirse , Windows 7, başlamaz 8 veya 10 cephanelik gpedit.msc'ye kullanılabilir, bir menü "Çalıştır" veya komut satırını girmek istiyorum.

bir editör penceresini açar ve Kullanıcı Yapılandırması dalının altındaki Yönetim Şablonları klasöründe bulunan bölüm "Sistem", bulmak gerekir. İşte doğru editör penceresinde kayıt defterinin düzenlenmesi yasaklanması parametrelerini belirleyen bir dizi bulunur.

Yeni pencerede çift tıkladığınızda, sadece değişiklikleri öğe "Devre dışı" kene ve kaydetmeniz gerekir.

Bu yaklaşım, tüm "operatsionok» Windows ailesi için eşit derecede iyi çalışır. Eğer regedit yayınlanmaması durumunda değişikliklerin etkili olması için, ancak, Windows 10 yeniden başlatılması gerekecektir. Ancak, uygulamada gösterdiği gibi bu izole durumlardır. Normalde bu gerekli değildir.

Taşınabilir antivirüs AVZ kullanma

Virüsler hakkında Şimdi birkaç söz. yöntem yukarıda önerilen çalışır etmezse Söylemeye gerek yok, tamamen sistem tam zamanlı test etmek gereklidir virüs tarayıcı veya Dr. gibi taşınabilir araçları kullanmak Web It Cure. Ama bu bazı virüsler veya komut dosyaları lisanssız yazılım çalışmalarını engelliyor olabilir çünkü Sorunu gidermek veya virüs imza veritabanını güncellemek için her zaman mümkün değildir. Çok sevdiğin bir kreknutoy versiyonu olarak tüm GTA oyunları yüklerken Çoğu zaman böyle bir durum ortaya çıkar.

Böyle Ccleaner ve RegCleaner olarak regedit hatta optimize çalıştırmak yoksa ne yapmalı? ücretsiz taşınabilir antivirüs tipi AVZ kullanın. İşte sebebi. Kayıt Defteri erişmenizi ve düzenli antivirüs bloklarını aynı virüs başlatmak ve antivirüs yazılımı gerçeği bile ana seferleri başlatılması sorumlu Kendi program dosyalarını yeniden adlandırmak izin vermeyin.

Bu durumda, ilk tam paketini indirmek ve sabit diskinizde herhangi uygun bir yerde açmak gerekir. Şimdi AVZ.exe başlangıç dosyayı bulmak ve (örneğin, 1AVZ.exe veya başka bir şeye, önemli değil) yeniden adlandırın. antivirüs paketi yürütülebilir dosya yeniden adlandırma önemli bir rol oynar unutmayın. Bu tespit etmemiştir virüs bunu mücadelede bir araç olarak uygulanmasını tetikleyen sağlamak için yapılır. adını dosyayı çalıştırın ve çevrimiçi anti-virüs veritabanlarını güncellemek.

"Bütün sorunları" - Şimdi bir kategori sorunları seçilen "Sistem" olarak daha sonra sözde "Usta gidermek sorunları" çalıştırın ve gerekir ve güvenlik alanının derecede. Biz taramayı başlatın. süreç şey, bir sistem işlemi ayıklayıcıya keşfiyle ilgili bir mesaj bulunursa, tamamlandığında. hepsi bu, düğme saptamak problem tıklayın. Hala regedit çalıştırın (veya herhangi bir büyük programlar güncelleme) yoksa, sadece sistemi aşırı. Ancak çoğu durumda bu yeniden başlatmadan sıradan yama yardımcı olur.

Sonuç

Nihayet biz genellikle çoğu kullanıcı tarafından yaşanan en yaygın durumlar inceledik ve özellikle bilgisayar ormanda tırmanmaya etmediğini söylemek kalır. Ancak, uygulamada gösterdiği gibi, bu iki çözüm sadece kayıt defteri düzenleme yasağıyla, durumu düzeltmek için yardımcı olabilir, aynı zamanda program ve uygulamaların diğer bazı özellikleri erişim sağlar. Gördüğünüz gibi, yukarıdaki çözümleri hakkında fantezi ya da özel bir şey yoktur. Bununla, herhangi bir kullanıcı bile giriş seviyesi işleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.