OtomobilArabalar

"Ravon-eşraf": Bir yorum ve geribildirim. Ravon Gentra Makinası

Her soru yeni bir araba satın alma önce: Bir sınıf "ikincil" yukarıda veya kabin, ancak bir bütçe bir araba al. Günümüzde birçok kişi onunla bir araba satın korkuyorlar. Bu nedenle, seçim düşük segment otomobil gider. Bunlardan biri son zamanlarda "Ravon" olarak değiştirildi "Daewoo" dir. Bugünün yazıda Ravon GENTRA olarak bir araba bakacağız. Yorumlar, yorumlar, özellikler, fiyat ve ekipmanlar - Bu makalenin sonraki.

dizayn

Sahipleri araba neredeyse "Lacetti" birinci kuşaktan farklı görünüyor söylüyorlar. Eğimli farlar, vücudun düzgün hatları ve yuvarlatılmış tampon vardır. sis farları ve aynalar - üretici modifiye tek şey. Ayrıca hafif ızgara değiştirdi. Hatta yan çıtalar "Lacetti" ile değiştirilebilir.

rebranding sonucu çekici ve oldukça modern bir tarzda kesilmiş dış trehobemnika "Ravon-Gentry," Yeni bir logo elde ederken, herhangi bir değişiklik yapmaz.

İtalyanlar tarafından geliştirilen - Makinenin tasarımı ( "Lacetti" doğrudan soyundan ve "seçkinler") olduğunu hatırlayın. Ancak, "Lacetti" 2000'li yılların başında yayımlandı ve otomotiv moda önemli ölçüde değiştirildi. eski olamaz bu makineyi arayın. Ama tasarı "sıkıcı hale gelir." Gelmiştir sahiplerinin Yorumlar Yeni model daha cazip dış görmek istiyorum söylüyorlar. Ve "Gentry" Bu formda üretilen iken. boyutuna ilişkin olarak, onlar "Chevrolet Lacetti" dan çok farklı değildir. 1.73 m, yükseklik - - 1.45 m Bu nedenle, taşıt uzunluğu 4.5 metre, genişliğidir. dingil zaten Cı-sınıfı ile uyumlu 2600 milimetre vardır. Bu arada, daha doğrusu büyük arabanın yerden yükseklik - 16 santimetre. Değerlendirmeler, Ravon Gentra asfalt yolun delikler ile baş edebiliyor ve güvenle toprak yolda diken üstesinden gelir. Ve bu standart 15 inç jantlar üzerindedir.

salon

İçinde "Ravon-Gentry" aynı zamanda moderniteyle memnun değil. Benzer bir yapı ile "sıfır" yılların başında orta sınıfın makinelerde kullanılan Ön panelin tasarımı. Buna ek olarak, Özbekler ahşap bir kutu kullanılır. Değerlendirmeler, Ravon Gentra anlamlı içeride modası geçmiş. orta konsol - USB desteği olmadan siyah-beyaz-teyp, iklim sistemi ve tek renkli saatin "krutilki" ulaşmasını sağlamaktadır. Tekerlek - küçük gümüş chetyrohspitsevy altta ekler. Kapıda kartları da ahşap bir yüzeye sahip. Ayrıca (arkada dahil) kapıda küçük eşyalar için dinamikleri ve cepler sağlarlar. "Gentry" bahsetmemiz olumlu şeyler? Değerlendirmeler, Ravon Gentra - oldukça geniş araba. Ve bu bagaj 405 litre kapasiteli bagajı, ancak genel olarak kabin alanı sadece ilgilidir. Arka yolcular rahatça kanepede can. Ayrıca arka iki bardak tutucu ile fiske kol dayama var. akustik kalite - vasat. onlar değerlendirmeleri dedikleri gibi, Ravon Gentra ek yapıştırarak vibromaterialom sonra çok daha sessiz hale gelir.

teknik özellikleri

Kapağın altında 16 valf zamanlama mekanizması olan bir benzin 4 silindirli motor vardır. Birim 1.5 litrelik bir çalışma hacmi ve 107 beygir gücü maksimum çıkışı vardır. Bu Özbek sedan Ravon Gentra için tek motorudur. sahiplerinin Yorumlar motor torku nispeten iyi kaynağı vardır derler. yüz için araba 11.9 saniyede hızlandırır. maksimum hızı 180 km / saat olduğunu. vites kutusu gelince - çeşitli vardır. temel sürümler beş aşamaya manuel şanzıman ile tamamlanır. Daha pahalı otomatik şanzıman dört donatılmış.

Başka ne araba Ravon Gentra hakkında bilmeniz gereken? Yorumlar sahipleri enjeksiyon ünitesinin düşük yakıt tüketimini bildirmektedir. otomatik şanzıman üzerinde - Yol By araba mekanik ve 6 kişilik yakıt 5.5 litre tüketir. Kentsel bu parametre 9-10 litreye artar. Başka ne Ravon Gentra yorumlarıyla ilgili söylenebilir? Otomatik onun güvenilirliği ile teşvik etti. Daha önce, otomatik vites "Chevrolet Cobalt" için kullanılmıştır. Bu nedenle, (örneğin ATP ve sıvı filtreleri gibi) tüketim, herhangi bir sorun bulmak.

şasi

Makine "Lacetti" platformun ile özdeştir. Bu nedenle, burada benzer bir süspansiyon diyagramıdır. Ön MacPherson tipi payanda vardır. Arka - çift salıncaklı süspansiyon. Araba ile yönetilen iyidir - rulolar çok az. Süspansiyon çok enerji-yoğun. Hizmet açısından, "Gentry" - çok ucuz araba. Yorumlar birçok unsurlar "Lacetti" ile değiştirilebilir olduğunu söylüyorlar. Direksiyon - raf ve pinyon. Zaten, temel taşıyıcı olarak bir hidrolik yükseltici ile donatılmıştır. Fren sistemi - Disk (ön ayrıca havalandırmalı). Nihayet bütçe segmentinde arkaik "davul" den düşmüştür.

Maliyet ve ekipmanları

Rus otomobil "Ravon-Gentry" beş donanım seviyesi sunuluyor. Bunlar arasında 550 bin ruble bir fiyata temel "Konfor". Şaşırtıcı bir şekilde, başlangıç konfigürasyonunda "Ravon-Gentry" ekipman iyi bir seviyeye sahiptir. Yani, bu fiyat seçeneklerinin kümesini içerir:

  • Ön hava yastıkları.
  • tüm kapılarda elektrikli camlar.
  • Isıtmalı ön koltuklar.
  • İmmobilizer.
  • Hidrolik güç.
  • ABS sistemi.
  • Sis farları.

"Comfort" tarafından oynanan ses, gelince sadece altı hoparlörlü ses altında paket (her kapıda bir ve arka parsel rafta bir çift) vardır. aralığın üst kısmında "Şık" klima, alaşım jantlar, tam teşekküllü radyo, ısıtmalı aynalar, ikinci hava yastıkları (ön, yolcu) ile kullanılabilir.

Sonuç

Yani, biz özelliklere sahiptir ve Özbek sedan değerlendireceği anladım "Ravon-Gentry." Birçok yönden, bu araba "Lacetti" benzer. Bir doğrudan rakip "Genta" - bir "Hyundai Solaris", "Kia Rio" ve "Aveo". Bu makineler iyi ekipman eksikliği ve benzeri özelliklere sahip değildir. Ancak, Özbek "Ravon-Gentry" maliyet açısından en uygun sedan. Başlıca dezavantajı - bu eski bir tasarımdır. Yarışmacılar hızla bu konuda yeniliğini bypass. talebi kaybetmemek için, üreticilerin gelecek zamanda görünümü ile çok çalışmak zorunda kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.