SeyahatYol tarifi

Rahat Kotor. Karadağ ve onun manzaraları

kıyılarında UNESCO, Tabiatı ile korunan Şehir Adriyatik Denizi, mimari yaşayan anıt ve çarpıcı bir spa - tüm bu Kotor, Montenegro. Bu rekreasyon alanında hepsi var: yemyeşil bitki örtüsü, suları üzerinde eğilimindedir sıra dağlar, ve küçük bir nehir çevreleyen mavi sıcak deniz, geniş plajları. Bu şehir gezegenimizin en şaşırtıcı köşelerini öğrenmek, hem de harcamak karar verirseniz, muhteşem bir çare olarak hizmet etmek bir amatör için mükemmel bir cennettir bir balayı ya çocuklarla yaz aylarında bir mola. Eğer "sıradan" bir şey arıyorsanız eğer öyleyse, bu bir bütçe eğlenceli, ama daha çok atık beklemeyin, daha sonra Kotor gidin - Bu arada, burada kal.

Karadağ - Avrupa tarihinin oluşumunda önemli bir rol oynamış bir ülkedir, bu nedenle hemen hemen her kent geçmiş yüzyılların izlerini taşır. Bu mimari, yerel gelenekler ve arazinin hatta çok yapıda belirgindir. Yerel kültür döneminden evrimleştiği Erken Ortaçağ'da ve hala geliştirmeye devam etmektedir. Bu şimdi kısaca, tartışmak tüm anıtları ve Kotor ünlüdür ünlü yerleri, incelenen budur.

Karadağ konumlar genellikle 12-15 yüzyıllar tarihli, esas olarak inşa konseyler, Katolik tapınak ve manastırlar. istisna ve Adriyatik Denizi sessiz koylarından birinde yer almaktadır Kotor, şehridir. dar, tipik Avrupa sokaklarında dolaşıp, Saint Tryphon Katedrali yanı sıra Aziz Luka Kilisesi bulacaksınız - en eski anıtları. Onlar saat kulesi içeren Lovchenskoy inşa kale yakınında dağın onların ileri korunması ve muhafazası için, bir yüz yıl sonra 12. yüzyılda burada inşa edildi.

Ayrıca şehrin topraklarında 15. yüzyılda inşa edilmiş Aziz Ivan ait kale duruyor ve o zamandan beri o Kotor'u savunur. Uzun süre Karadağ himayesi altındaydı Bizans İmparatorluğu'nun, bu nedenle, kendi topraklarında Katolik katedralinde ek olarak, Ortodoks de vardır. Onlar sadece kendi yakınlarına kadar görkemli ve güzel, ama aynı zamanda turistlerin ilgisini hak. mimarinin bu anıtlar hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için yerel halk bakınız ve bu ülkenin tipik misafirperverliği ile, hepsi ayrıntılı olarak anlatacağım.

Telefonum ile donatılmış tüm tatil plajlar için Optimal, Kotor şehir boyunca yer almaktadır. Karadağ hemen hemen tüm güzel koylarından ile girintili, işte deniz her zaman sakin. Ve ıssız kumsal bir sorun değildir bulmak için. Kentsel rekreasyon alanlarında her zaman tatil düzenlenir. Yerel gelenekler ruhunda bir kum üzerinde bütün gece ve plaj partisi süren renkli karnaval, ve daha olağanüstü alayı bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, şaşırtıcı ve sırlarla dolu Kotor (Karadağ) şehridir. Eğer sonuna kadar ve aynı zamanda dinlenebilir nerede harika kaydedin. Daha iyi, yerel gelenekleri öğrenmek merkez pazarda hediyelik eşyalar satın ve orada haddelenmiş olduğu tüm tarafları ziyaret etmeyi unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.