SağlıkMüstahzarlar

Kullanım "Asparkama" ana endikasyonları

Endikasyonlar "Asparkama", genellikle magnezyum ve potasyum insan yetersiz alımı ile ilişkili. Ayrıca, aktif madde diyet bu maddelerin normal miktarının eksikliğinden kaynaklanan hastalıkların tedavisinde temel bir propilaktik madde olarak kullanılır. Ana aktif madde bileşikleri, potasyum ve magnezyum aspartat. Bu ilacı kılan olumlu etkileri arasında, biz hayati süreçler üzerindeki etkisini izole edebilir.

vücutta potasyum ve magnezyum yeterli konsantrasyonu metabolik reaksiyonların akışının düzgünlüğü ayarlamak, aynı zamanda elektrolit dengesinin yeniden için de gereklidir. Buna ek olarak, ilaç "Asparkam" bu hastalığın önlenmesi ve tedavisi için bir araç olarak, aritmi muzdarip insanlara tahsis. elemanın değeri , insan vücudunda potasyum imkansız olduğundan fazla. sinir uyarılarının bir ihlali veya zayıflaması ve sinaptik iletim uygulanmasını - kullanım "Asparkama" için bu madde göstergelerinden eksikliğini ortadan kaldırma bakış açısından. gövdenin iskelet kaslarında olduğu gibi, ve kalp dokularında - başka bir deyişle, aktif ilaç kas liflerinin oranının normalleştirmek için gereklidir.

org içinde Süreçler potasyum ilişkili insan anizme mükemmel sadece konsantrasyon kabul edilebilir değerler sınırları bırakmaz durumda akış olabilir. kısıtlama - Örneğin, bu elemanın bir eksikliği olan aşırı koroner damarların dilatasyonu, ve fazla miktarda ortaya çıkar. Aynı zamanda, sadece bozucu işlemlere yol açar genellikle kas dokusunun sinir liflerinin, potasyum kırık uyarılabilirlik düşük bir konsantrasyonu kasları azaltmak, aynı zamanda kalp yetmezliği işlevselliği. Endikasyonları "Asparkama" - Ayrıca ikmal magnezyum unsurdur. Maddenin, insan vücudunda 300 enzimatik işlemlerde dahil olduğu kanıtlanmıştır.

Aspartat, potasyum ve magnezyum hücrelerinin daha iyi emilmesini teşvik eder ve aynı zamanda, fosfat arası boşluk üretiminde katılır. Tabletler ve enjektabl çözeltiler - iki ilacın biçimi vardır. Son iki şekilde vücuda damardan enjekte - bolus ve infüzyon. İlk olarak % 0.9 sodyum klorür çözeltisi ya da beş yüzde iki kat daha büyük bir hacmi içinde seyreltilmiştir kiriş 10 mi glukoz çözeltisi. Hazırlanan karışım dakikada yaklaşık 5 ml'lik bir oranda ilave edilir. İkinci durumda, ilacın benzer bir miktarı yukarıda belirtilen maddelerin çözeltileri, 100 ml seyreltilmiştir. Dakikada yaklaşık 25 damla - hız getirilmesi.

Çoğu zaman uygulama yoluna kullanım "Asparkama" endikasyonlarını etkiler. intravenöz yöntem, hastaya, acil tedavi için gereklidir. "Asparkam" tabletler genellikle günde 3 kez alımı başına 2 tablet oranı üzerinde uzun süreli bir etkisi olan bir profilaktik veya terapötik madde olarak atanır. kesinlikle kullanma talimatına uyulması halinde ilacın yan etkileri genellikle oluşmaz. aşırı doz vakaları sadece ilacın kontrolsüz intravenöz uygulama kaydedildi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.