İş Fikirler

Proje geliştirme ve yerleştirme şartlarını: bir pizzacı nasıl açılır

pizzacı açılması - başlayanlar için ve deneyimli girişimciler için çok kârlı bir iş fikri, bu alandaki rekabetin özellikle büyük şehirlerde oldukça yüksek olmasına rağmen. Ama bir pizza çok asla her yaştan insan tarafından sevilen, olmuyor. Bu yemek "alkış" ve ofis çalışanları ve öğrencileri, hızlı bir öğle yemeği sırasında ve arkadaşlar ve aile ile toplantılar sırasında gider. İş bu tip bir çoğu daha ve nispeten hızlı geri ödeme çekiyor: sadece 1-1,5 yıl yatırım pizza karşılığını ve o önemli bir gelir getirmek başladı etmek. ortalama marj içindeki besleme yerleri 20% 'dir. biz de bir teslimat servisi var olduğu pizzacı hakkında konuşmak, karlılık rakamı% 50-60 artacaktır.

Nerede daha iyi bir pizzacı açmak için?

seçenekler biraz burada olabilir:

  • önemli ofis merkezine yakın. Ofis çalışanları - Hedef kitlenin önemli bir kısmı. Onlar yemeği yerken size inebilir ya da ne ofise doğrudan, daha sık sipariş pizza görülmektedir.
  • kurum (okul, kolej, üniversite) çevresinde. Okul ve üniversite öğrencileri de sıcak kokulu pizza "kantin" öğle yerini karşı değildir.
  • alışveriş merkezinin salonlarından birinde ayrıca bir pizzacı açabilirsiniz. Orada müşterilerin hiçbir sıkıntısı olacaktır, ancak kira (merkezin konumu ve bunun içinde kurum konumuna göre) en küçük olmayacak gerçeğine hazırlıklı olun.
  • uyku alanında. İlk olarak, (hatta sıradan bir daire veya gibi hareket edebilmek daha bitişik olarak) oda kira ödeme kaydedin. eğlence uyku alanları genellikle çok değil, çünkü İkinci olarak, pizzacı yetkili tanıtım, yerli bir favori tatil nokta haline gelecektir zaman. Üçüncüsü, böyle bir konum eve teslim ilgilenecek pizzacı organizasyonu, daha uygun olamazdı.

Ne önermeyi olmalıdır?

Biz meydanda hakkında konuşursak, küçük pizzacı oldukça fit 25-50 metrekarelik Bir başlangıç sermayesi varsa, tam formatlı kurumu açmak için yeterli, 100-150 metrekarelik odası olmalı Mutfak alanında yaklaşık üçte alacak unutmayın.

binanın bir pizzacı tasarımını, yeniden geliştirme, gerekli tüm alındığını ilgili olduğunu Toplamda. Görüş ve onayları vazgeçilmez bir yardımcısı proje organizasyonu olacak. Onun hizmetleri size gerekli olacak ve siz yerlerde yenilenmesine kullanmak istiyorsanız kat / apartman numarası / bir apartmanın tüm Birinci kat, bu alanlar olmayan ilk konut fonu çevrilmesi gerekir çünkü.

Bu önemlidir:

  • bir pizzacı bodrumunda yerleştirmek Yasak.
  • catering tesis bir apartmanda yer alacak olursa, gürültü ve titreşim kiracılara rahatsızlık getirmek olmamalıdır.

pizzacılar SES şartları nelerdir?

Pizza Yapımı teknolojisi kendisi ve uygulandığı koşullar, SES (Sağlık-Epidemiyolojik Servisi) tarafından kurulan belirli şartları karşılaması gerektiği anlamına gelir fırıncılık ürünlerinin üretimi, ifade eder. En önemli Not:

  • sağlam su (sıcak ve soğuk) sistemleri ve kanalizasyon varlığı.
  • Yeterli güce sahip Arz ve havalandırma.
  • lateks boya ile fayans veya boyama ile duvarların kaplaması.
  • atık (gıda ve gıda dışı) ihracat ve bertaraf dahil kuruluşlarla anlaşmalar Kullanılabilirlik.

Düzgün tüm araçlardan özetliyor planlamak ve "gecikmeden" uygun izinlere sahip, yine, tasarım organizasyonu size yardımcı olacaktır. pizzacı itfaiyedenim projeyi uyumlaştırılması gereği unutmayın.

Genel gıda alanında ise kaydetmek ve farklı boşlukları bulmak için bir yer değil, sen öncelik yalnızca kolaylık ve kişisel çıkar değil, aynı zamanda müşterilerin güvenlik olmadığı anlamına gelir ki, insanları beslemek için gidiyoruz çünkü!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.