HobiDikiş

Papatyalar Boncuk. kır çiçekleri bir buket Makyaj

Küçük oluşan buketleri boncuklar yapılmış yabani çiçeklerin muhteşem ve çok şık iç dekorasyon olacaktır. Papatya boncuk örgü ve bunlardan bir sürü oldukça basit yapmak ve küçük bir sürahi veya kapta iyi bakacağız. fakirler, peygamberçiçekleriyle, haşhaş - Bu buket başarıyla diğer kır çiçekleri de çok renkli boncuklar dokunduğu tamamlamaktadır. bakacağız Çok güzel ve sıradışı duvar panelleri, tuval üzerine veya aplike tekniğinde işlemeli boncuk papatya hacmi bir vazo içinde "yer",.

Çiçek çalışma sonunda tek bir ünite halinde ayrı ayrı dokunan ve monte edilen ayrı bir parça, yaprakları, yarıda, organlarındaki ve yaprak oluşur. dokuma renk gerekli mat beyaz, sarı ve yeşil taneler düz dairesel şekil, aynı boyut ve ince bir gümüş tel için. Şema dokuma boncuklu papatya oldukça basit.

Çiçek yaprakları ve yaprak dokuma paralel örgü. İlk dedikodu taç yaprağı. Başlamak için, kağıt yaprağı boyutuna bir taslak çizin. bu, bir boncuk koymak ve sonra merkezinde, 15 cm uzunluğunda kablo ucunu alır. Şimdi, bir telin bir ucunda boncuk sinirli ve iki içlerinden telin ikinci ucunu dişli. Bir sonraki seriye ait ayrıca bir ucunda dişli tel karşıt ucu yoluyla dişli, dört boncuk oluşacaktır. Birinci satır boncuk sayısı kağıt yaprağa devresine atıfta bulunularak artış ve tel tekrar bir damak olana kadar yavaş yavaş azalır. Yani 12-13 yaprakları örgü.

Bir papatya yaprak dar ve uzun. uygulanması. Ayrıca 20-25 cm tel uzunluğunun uç mi yaprak kağıt çizin edecek ve daha sonra bu alanda aynı paralel dokuma başlar. İki boncuk, üç şey, yedinci satır üzerinde sinirli telin altıncı satırlara üçüncü - - yine iki boncuk ve sekizinci sayısı - one Biz boncuklar, ikinci sıraya ile başlar. Yani 2-3 yaprak örgü. tel onların sapı içine dokunur çiçek montajı sırasında bir araya büküm biter.

Ayrı bir papatya ortasına gerçekleştirin. Tel altı sarı tane uzun ucunda sinirli, daha sonra bir ucu ikinci geçirilir, üçüncü, dördüncü, ve birinci boncuklar ile. Biz biter bükün. Orta yuvarlak döndü. Biz biraz konik şekil vermek.

Biz çiçek toplamaya başlar. Papatya kordon da yaprakları vidalı tel uçlarına merkezde toplanır. Çiçeğin By sapı yaprakları eklenir. Tüm sapı koyu yeşil çiçek kalın iplik veya şerit sarılmış. papatya boncuk duvar panelleri elemanlar olarak yapılırsa, uzun sapını yapmak gerekli değildir. Bir kumaş çiçek bağlı olan tel, küçük bir uç bırakmak için yeterlidir.

papatya boncuk, örneğin, başkalarına Fransız şekilde yapılabilir. Örgüleyerek lob da tel ve beyaz boncuk gerekir. aşağıdaki gibi dokuma bir tekniktir: bir tel birçok boncuk sinirli ilgili sayısı, petal uzunluğuna eşittir. yaklaşık 2 cm'lik bir tel uzunluğunun ucunun üzerine tel düştü yok boncuklara bükülmüş döngüdür. Bu taç yaprağı temelidir. Şimdi, tel tabanının alt ucuna boncuk tel tabanlı birden küçük şey daha üzerinde sinirli edildiği telin başka çalışma bölümünün iki dönüşünü bozuldu. Çalışma telin Sonu yukarı yükselir ve bir sonraki dönüş boncuklar üzerine sabitlenir. Şimdi tekrar uç düşer ve bir tur altında sabittir, boncuk sinirli. sinirli boncuk sıraları aşağı düz ve birbirine yakın koymak gerekir. birkaç sıra yaprakları istenen genişlikte oluşturulmuş sonra çalışma tel ucu alt düzeltmek için. taban ucunun üst tel hafifçe geriye katlanır ve boncuk altında gizli. Bu yüzden daha sonra ortasındaki yuvarlak sarı merkezi bulunan bir çiçeğin bir fincan birleştirilir yaprakları, doğru miktarda örgü gereklidir. Seredinku ve papatya yaprakları benzer şekilde örgü.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.