OtomobilArabalar

Porsche Cayman - sportmen egoist ve Lovelace için Araba

arka düzenleme ile Orta Tankı "Panter", etkin bir rol Ferdinand Porsche, Porsche şirketinin kurucusu aldı yapımında ana oldu Wehrmacht tankı 1942 yılında. Porsche katılımı olmadan ünlü "Tiger" tasarlamıştır. "Leopar" Tank Porsche katılımıyla geliştirilen ve hala Almanya'da Ordusu ve diğer hizmetinde olan NATO ülkeleri. Yani 21. yüzyılın başında hızlı ve güzel yırtıcı ismi yeni Porsche Cayman araba modeli timsah onuruna adlandırılmış görünüşte bu yüzden, demonte edilmiştir. satış modelinin başarısının ardından zaman Porsche Cayman 2005 yılında oldu Porsche Boxster bir vücut roadster o bir kupa gövdesini ekleme ve tek bir model tahliyesine karar verdi.

Ayrı bir modelde Porsche Cayman yılında sonra üç versiyonu vardır:

  • 265 bg motor kapasiteli bir Porsche Cayman ya da 265 km / saat arasında bir maksimum hız ve 5.8 saniyede 100 km / saat ile ivme için, dakika başına 4400-6000 devir 300 Nm'lik bir torka, dakika başına 7200 devir 180 kW;
  • 320 hp motor gücü ile Porsche Cayman S ya da 277 km / saat arasında bir maksimum hız ve 5.2 saniyede 100 km / saat ile ivme için, dakika başına 4750 devir 370 Nm'lik bir torka, dakika başına 7200 devir 217 kW;
  • Kayman Porsche 330 hp motor gücü ile R ' ya da 282 km / saat arasında bir maksimum hız ve 5.0 saniye, 100 km / saat ile ivme için, dakika başına 4750 devir 370 Nm'lik bir torka sahip dakikada 7200 devir, 243 kW.

R harfi ise son değiştirme Yarış cadde ve diğer ırklara da büyük hazır olduğunu belirtir.

Ön süspansiyon yatay rulo açısını en aza ilave yaylar - aracın uzunlamasına ve enine kollar ve belirli bir düzenlemesi ile bir gergi üzerine kuruludur. Arka süspansiyon iki Kolu ve bağlantı çubukları, arka kol ve şok emici destekleri döner tepki verir. Bütün bu araba büyük bir hızla istikrar, fena viraj korumak sağlar.

Porsche Cayman - Sipariş ekstra para için, tabii ki, seçenekler çok sayıda takılabilir bir araba. Örneğin, farklı çeşitli işlevleri etkileyen Sport Chrono paketi hangi bir düğme artar gaz hareketine tepki olarak makinanın dramatik "agresif" davranış dokunarak. Porsche Denge Yönetim Sistemi, kısaltılmış PSM, yönsel stabilite sağlar, deneyimsiz ve "yüksek-elle" sürücü döndürme affedip yan virajlarda savrulma. özel Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi sistemi, kısaltılmış PASM koymak Can, sürüş yüksekliği ve konvansiyonel veya sportif sürüş stiline göre amortisör sertliğini ayarlar.

Yerli Porsche Cayman çalışma koşullarına ilişkin olarak, Rusya ve BDT ülkelerinin sahiplerinin yorum kıt. Porsche Cayenne - Bu araba bireysel alışveriş ve sayısız Porsche Boxster arasındaki Rus halk tarafından neredeyse fark edilmeden "kaymış" dır. Ama başaranların otomobil yol her zaman tutar iddia ederek, Porsche Cayman direksiyonuna gitmek! "Dar makine hem raylar içerir Hatta içinde!" - yani sahipleri hakkında söylemek ve bu arabayı kullanan bir simülatör ne demek paylaşır. Evet, Porsche Cayman, - bu araba (onlar vlezut yoktur) yerine (bir silahla oradan çıkmak ve hiçbir yerde kabinde "Kalaş", gizlemek zor) sabıka kaydı ile, makine "zorbalar" için değil "göbekli" yetkililer için değil. Genel olarak, pahalı geleneksel Rus alıcılar arabalar Porsche başka bir model indi.

Porsche Cayman - Bu Rus sahipleri birinin sözleriyle ya da "lovelaski" a "egoist ve Lovelace ... için büyük oda" haline gelebilir bir araba!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.