HobiDikiş

Polyamid - Bez

Poliamid - çeşitli çözümler ve poliamid alaşımlarının etkileşimi ile elde edilen sentetik elyafların kumaş. Çoğu zaman, bu malzeme için alifatik ait poliamidler kullanılmıştır.

poliamid bazında çeşitli kumaşların Yayın geçen yüzyılın sonlarında 60-ler başlatıldı. Zaten o yıllarda kumaş çeşitli aromalarla ile doyurulmuş ve onlara çok yüksek ısı direnci verdi.

özellikleri güzel görünümünü korumak için uzun bir süre için kıyafet yardımcı olarak Bugünlerde bu doku ürünleri, tüm dünyada çok popülerdir. Tüm avantajları arasında özellikle iyi hava geçirgenliği vurgulayabilirsiniz. Polyamid - böyle şeyler dayanıklı, hafif ve yumuşaklığı gibi bez, spor üretimi için giderek kullandı.

belirli gereksinimleri karşılayacak şekilde kumaşı polyamid için, üç aşamadan içeren özel geliştirilmiş teknoloji, yapılır:

  1. şirketinden elyafın oluşması.
  2. polimerin sentezi.
  3. Tekstil İşleme.

Poliamid - Kumaş: Özellikleri

Polimerik kumaşın belirli özellikleri arasında yüksek çekme mukavemeti ya da diğer darbe yükleri bahsedilen ve aşınma direnci olabilir. Poliamid - kumaş, herhangi bir kimyasal ya da biyokimyasal reaktifler karşı çok dayanıklıdır. 80 ila 150 derece arasında, daha başka bir çok farklı olan bir sıcaklığa maruz kaldığında özelliklerini kaybetmeyen kumaş türleri. poliamid liflerin üretiminde kullanılan çeşitli stabilizatörler üretilen ürünlerin yüksek kalite garanti edilmektedir. Bu tür her bir lif elektrik etkilere (örneğin, statik) için yüksek hassasiyete sahiptir. Bu nedenle, polyamid - doku olarak maruz kalmadan önce termal oksitlenme stabilitesi ve hafif kaybeder radyasyon (UV). Bu sakıncaları gidermek için, özel dengeleyiciler materyaline uygulanır.

Polyamid kumaş mamül üretimi için çok yüksek bir talep sahiptir kauçuk ürünleri, halatlar, balık dişli, örneğin: tüketici, filtre malzemeleri benzerleri ve. aslına poliamid kumaşın parçası olan dokulu iplik, büyük bir talep de.

Şimdi poliamid iplik, farklı ülkelerde farklı adları olan sürekli rulo ya da staple elyafları biçiminde üretilir.

poliamid kumaşa operasyon özelliklerini kaybetmez için Elbette, her zaman bazı teknik kurallara uymalıdır. Örneğin, bu makinede yıkanıp, ama 40 maksimum sıcaklık rejimi tutmak olabilir , derece Celsius. özel cihazlarda Mod sıkma ve kurutma kaçınılmalıdır. iyi bir malzeme özellikleri olan kendisi oldukça çabuk kurur poliamid kumaş, yıkama işleminden sonra. poliamid lifler sahip demir ürün, en düşük ısıtma sırasında ve buharsız gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.