FormasyonÖykü

Polyakov adının kökeni: bilinen ve öyle değil

Birçok kişi, soyadlarının kökeni olan kökleri ve ataları ile ilgilenmektedir. Her zaman bu arama başarılı değildir. Bu nedenle, materyalimiz ve yukarıdaki sürümler, Polyakov adının kökenini bilmek isteyen insanlara faydalı olacaktır.

Birinci sürüm: "Kutup" kelimesinden

Bu soyadın tüm taşıyıcılarının Polonyalı olduğuna güvenmek, yok. Açıklama, uzun geçmiş olaylarda yatar. Bu nedenle, yüzyıllar önce kişinin yaşadığı yere büyük önem verildi. Bu gerçeği takiben takma adlar ortaya çıktı. Ancak her vatandaşa göre millet bir Kutbu değildi. Bu nedenle, bu ismi taşıyan çok insan var.

İkinci sürüm: "alan" kelimesinden

Bu yüzden, Polyakov isminin kökeni üzerinde çalışıyoruz. Alanların korunması ile uğraşanların antik çağlarında "Polonyalılar" çağrısı yapmak alışılmıştı. Yazılı bir yorum yaparsanız, bir Kutup veya ahududu düz veya alan sakini olarak adlandırılır. Yine de bu kelimeler, basamaklı ziftler adlandırmak için kullanılmıştır.

Az bilinen sürümleri

Polyakov isminin kökeni doğrudan "cilalanacak" sözcüğüyle, diğer bir deyişle özgür bir hayat sürmekle bağlantılıdır. Böylece, Polyakovs serfs değildir, fakat en çok serbesttir. Çünkü adı Kazak ortamında yaygınlaştı.

Polyakov soyadının kökeni, harflerin ilk kombinasyonunun "Alanlar" olduğu isimlerdeki köklerle doğrudan ilişkili olma ihtimali vardır. Poliivka, Polyain, Poluyan'dan bahsediyoruz.

Bir sonraki sürüme göre, Polonyalı tarafı ziyaret eden ve yerel sakinlerin bazı özelliklerini benimseyen (konuşma tavırları veya hareket tarzları olabilir) insanlara, uygun Polyak adı takılmaya başlandı. Sürüm oldukça olası, çünkü 16. yüzyılda Ruslar ve Polonyalılar arasında yakın bir iletişim geleneği vardı.

Polyakov ailesinin kökeninin son versiyonu, alıntı yapacağız, sahada doğan çocuğun Rusya'da kutup ilan edildiğini iddia ediyor. Çoğunluk zamanında, meşru gerekçesiyle bir erkek veya kız Polyakov (a) adını aldı.

Polyakov ailesi: köken ve anlam

Bu soyadın anlamı, taşıyıcılarına özgü nitelik ve kişilik özellikleri hakkında bilgi bulmaya başlarsa, sır olarak durur. Olumlu nitelikler verirseniz, faaliyetleri, uyumlulukları, samimiyeti, cansızlığı, dürüstlüğü, nezaketi, şefkati hakkında söz etmeye değer. Polyakov, eski SSCB topraklarında en yaygın ismidir, toplum iyi karşılanmaktadır.

Bu ismi taşıyan insanlar her zaman yalnızca belirli hedeflere ulaşmaya odaklanamaz, hayatta kendi eğilimleriyle yönlendirilen yeni trendlere büyük önem verirler.

Bu nedenle, ebeveynler, çocuğun gerçek, somut hedeflerini belirleme ve bunları uygulama kabiliyetinden endişe etmelidir.

Bu insanlar çoğunlukla iyi bir aile erkeği olurlar, ancak ancak olgunluğa ulaştıklarında. Kararlı bir karaktere sahip olma. Değişiklik korkusu. Polyakovs'un kendine saygısı iyidir. Maalesef maddi refahı sağlamada her zaman başarılı olmazlar.

Bu ismi yazarken hatalar olası değildir. Stres son harf "o" üzerine konur.

Ünlü Poliakovlar

Bu ismin tanınmış sahiplerine bir Sovyet ve Rus yazar, şair, oyun yazarı, senareci Yuri Polyakov denilebilir. Okul yıllarında şiirlerin kompozisyonuyla ilgilenmeye başladı. Aynı zamanda, yetenekleri ilk önce bir öğretmen tarafından fark edildi. Şiirinin basılı ilk baskısı 1974'te çıktı. İlk şiir kitlesi "Varış Saati" 1979'da yayınlandı, iki yıl sonra "Arkadaşıyla Sohbet" adlı ikinci kitap çıktı. Yazar 1980'lerin başında yazdıktan sonra "emirden yüz gün önce" ve "ilçe ölçeğindeki olağanüstü hal" olmak üzere iki kat öykü yazdı. Onlar sadece perestroyka'da yayınlandı. Şimdi yazarın dalı, modern Rus edebiyatının okul ve üniversite dersleri çerçevesinde incelenmektedir.

Yani, Polyakov ailesinin kökeninin birçok versiyonu var. Her birinde kendi lezzetini bulabilirsiniz. En uygun versiyonun seçimi kişinin kendisine bağlı olacaktır. Önemli olan, Polyakov'ların birçokları olduklarını, herhangi bir uzlaşmaya varıldıklarını hatırlamaktır, ancak her biri kendi adaylarının aksine kendi yolunda benzersiz ve benzersizdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.