SağlıkTıp

Poliklinik № 151 (Planör Street): uzmanlar, telefon, evde telefonla doktor. Poliklinik № 151 şube № 3 № GP 219

kendi sağlığı için güvenilebilir bir tıp kurumu seç, bu zordur. Bu nedenle, Rusya ve diğer ülkelerde birçok kişi ilk olarak belirli bir kurum hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışıyoruz. Bugün, aslında poliklinik № 151 (Planör Street) nelerin öğrenmek için. Bu nasıl kurumu nedir? kliniği ziyaret etmeden önce ne herkes bilmeli? Burada tedavi vatandaşları ne kadar memnunsunuz? Beraberlik doğru sonuçlar nüfusun sayısız değerlendirmeleri için yardımcı olacaktır. Ama bütün yayımlanan bilgileri inanmıyorum. Aksi takdirde nihai sonuca gelmek mümkün olmayacaktır.

tanım

Poliklinik № 151 (Planör Street) - Bu devlet bütçesine gibi bir tıbbi tesis şey değildir. Bir kuruluş vatandaşlar sağlığını izlemek için davet edilir bir yerdir.

Bu poliklinik sayısı 151 - bu zamanki kentsel tıp merkezi poliklinik devlet türüdür. Yetişkin ve çocuk gözlemlemek için tasarlanmıştır. aileler için evrensel bir yerde bir tür.

hizmetleri hakkında

Poliklinik 151 № - Bu en büyük tıbbi örgütün sadece bir dalıdır. Daha spesifik olarak, Moskova GP sayısı 219. Bununla birlikte hizmet tam olarak vardır. ödenen temeli ve ücretsiz olarak her ikisi vardır. Bu, tüm hastalarda olduğu unutulmamalıdır. CHI politikasını veya bir ücret karşılığında - nüfus kendisi yardımı türünü seçin hakkına sahiptir.

Hangi konularda organizasyon işleri? Birçoğu. Hizmetler listesinde göre kurum benzer dernekler farklı değildir. Poliklinik № 151 aşağıdaki alanlarda yetişkin yardımcı:

 • laboratuar teşhisi;
 • cerrahi;
 • Oftalmoloji;
 • proktoloji;
 • üroloji;
 • jinekoloji;
 • tedavi;
 • kulak burun boğaz hastalıkları;
 • Neurology;
 • nephrology;
 • Ultrason tanı;
 • fizyoterapi;
 • ortopedi;
 • psikiyatri;
 • gastroenteroloji;
 • alerjik hastalıklar;
 • dermatoloji;
 • zührevi;
 • onkoloji;
 • kardiyoloji;
 • hematoloji.

Ayrıca hastane duvarlarında kayıt sertifikalarını aşılama ve röntgen hizmetleri yaptı. bunda şaşılacak bir şey yoktur. Herhangi bir sağlık sorunu için, şirket kaliteli bakım almak için okudu başvurabilirsiniz. Uzmanlar şu veya bu hizmeti olamaz, bunlar sahipsiz kalmaması hastaya başka bir hastaneye yön verir.

kip

Ve nasıl kurum? Poliklinik № 151 (Planör Street) haftanın 7 günü açıktır. Ve birçok hastayı memnun ediyor. Ama bu veya başka hizmetler almak sadece bir kesinlikle ayrılan sürede olabilir. Bu nedir?

Hafta içi, şube GP sayısı 219 duvar ve sabah 8 den 20 pm açıktır. Cumartesi günü biraz kısaltılmış gün yoktur. Bir uzman 18 saat 9 dan sunulmaktadır ile Daha spesifik olarak, bir randevu alın. Pazar ve tatil günlerinde kurulması 16 saat açıktır. Ama klinikte o günlerde zaman 9.00'da başlar.

kişisel sorular için de özel olarak ayrılan zaman vardır. baş hekim ile Pazartesi ve Perşembe günü karşılayabilir. İlk durumda ikinci, 15 ila 20 saat arasında gelmelidir - 9'dan 12'ye.

Biz poliklinik № 151 (Planör Street) ayrıca kendi rejimini vardır vardır departmanı, ödenir. Bu hafta içi açıktır. 9:00 dan 6:00 sunulmaktadır böyle hizmetler için uygulayın.

Telefonlar

iletişim için temaslar oynadığı muazzam rolü. şey telefon birçok denemede bitti ve randevu için bir uzmana kaydolmak ve bazı hizmetlerin hazırlanmasının ayrıntılarını öğrenmek olmasıdır.

Bu alanlar düzlemsel üzerinde poliklinik № 151 çalıştığı açıktır. 8 (499) 493-92-56: organizasyonun Telefon dalı şunlardır. Aynı zamanda, 8 (499) 497-69-22 kombinasyonu ile aramak için önerilmiştir. Sigara kayıt büroları.

Bireysel kişiler organizasyonun yönetimi ile bağlantı için kullanılabilir. Onlar çok fazla değildir. Alan Başhekim klinikleri aşağıdaki numaradan mevcut olduğuna dikkat edilmelidir: 8 (499) 493-91-67.

doktor çağrı

Başka ne kuruluşun çalışma hakkında bilinmesi önemlidir? Örneğin, her bir hasta için, bir kuruma bağlı ev hekime gelebilir. Tabii bölgeden. Bu hizmet ücretsizdir, tüm kliniklerde standarttır. Ayrıca, yetişkinler hem de çocuklar ilgilidir.

Bir doktor çağırmak 151 kliniği (Planör) önceden ev tutmak için önermektedir. Bu yeterli İçin kurumu arayın. Ama sadece belirli sayıda. Evde resepsiyon hastalara birinci basamak hekimler neden olmazlar. Bu normaldir.

adı geçen fırsattan yararlanmak için, telefonun 8 (499) 497-77-07 tarafından aramak istiyorum. çağrı merkezi Bu tür, evde çocuk doktoru veya pratisyen bir çağrı yapar. Belirli bir günde kurumun takvime göre arayabilirsiniz. Evde uzman zorluğu bazı sorunlar olabileceğini kaydetti. İlk olarak, bekleme kurumu çok problemlidir çağırmak için, ikinci olarak uzun süre ziyaret edin ve genellikle gereklidir.

adres

Ve tam olarak nerede sağlık merkezidir? Nerede uzman nitelikli yardım almak için olası hastaları göndermek için? Daha önce bahsedildiği gibi, kurum Moskova'da, Rusya'da yer almaktadır. Çok Söz konusu şube sayısı 219 olan kliniğe ne tür bağlıdır. Her dal - konumu.

Moskova, Planör st, 8. Hastaların bir ücret veya ücretsiz tıbbi bakım gelebileceğini buradadır: Ama biz Aşağıdaki adreste bulunan bir bilgisayar sayısı 151. bahsediyoruz.

teknikte uzman için Girişteki

Başka ne dikkat etmek önerilir? Nüfusun son derece yararlı ne tür bilgiler olabilir? Örneğin, bu alanda yazma işlemi. Evde çağrı doktorla karıştırmayın.

doktora 151 kliniği (Planör) kaydı çeşitli yöntemler geçirmek sunuyor. yani:

 • lichnogoya işlenerek;
 • internette;
 • telefonda.

Birçok hasta son seçeneği tercih ederim. Bunu yapmak için, sadece klinik kayıt numarasını alandaki sorunlar olabilir dikkat edilmelidir 151. arayın. kayıt aramak için bu kadar basit değildir. Özellikle çalışma gününün başında. Biz hareket fikirleri çevirmek için, sebat gerekir.

internette bir uzmana kaydetme da iyi bir talep sahiptir. Ancak herkese açık kliniğe randevu almak için yardımcı bölgesel hizmet vasıtasıyla gerçekleşir. Ve memnun ediyor. Hasta almayı bekliyor şeyin bir kaydın bulunmadığını - Ama bazen sistem iyi olaylarını görünmemesine neden olur ki, başarısız oluyor.

Genel poliklinikte 151 (Planör Street) doktorlara yazmak için iyi bir yol sunar №. Her zaman onları kullanmak kolay değil, ama eğer sebat, pratik bir hale getirmek için.

doktorlar Hakkında

farklı kurumların çalışmalarında doktorlar. Ve böylece insanlar nüfusa hizmet ne kadar iyi hakim zordur. şey her hekim (bölge) yanı sıra başka sağlık personeli nüfusun farklı tepkilerini almanızdır.

Bazı doktorlar klinik için övücü değerlendirmeleri çok bırakın. Onlar hakkında insanlar aslında vicdanına arayarak çalışanlar ne kadar açık hakkında konuşur. Her gün birileri hayatını, umut bulmak tasarrufu sağlar, ya da sadece yanlış tanı ile korkmuyorlar.

ziyaretçilerin bir kısmı kliniği 151 (Planör Sokak 8) en iyi doktorlarla değil iletişim için teklif № söyledi. Hastalar insanlar uzun sürebilir, kaba olabilir, her uzmanlara özel dikkat farklılık yoktur.

Ancak, görüşlerin tür doğruysa tam olarak ne söylemek mümkün değildir. Kötü niyet, insan faktörü, hem de tıbbi hatalar kimse sigortalı. Bu nedenle, klinik sayısı 151 doktorlar eğitimli ve deneyimli olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz, ancak bazı dezavantajları vardır.

genel izlenim

Ve bir şehir polikliniği olarak 151 genel hatlarıyla açıklanan №? Görüşler ayrılır. Hastaların bir kısmı klinik fiyatının iyi şartlar sunuyor söylüyor. Ve Tedavinin genel izlenim olumlu kalır - bakım hekimleri, nazik personel, yeni ekipman, hoş bir atmosfer. Böyle sözcükler çok sık meydana gelmezler.

Ancak pek çok klinikte durum herhangi bir diğer benzeri kurum daha iyi olduğuna işaret etmektedir. Evet, yenilenmiş ekipman güncellenen, ama konfor - bir nispeten düşük seviyede. Özel hastane kliniğinde ile 151 atım №. sürekli yaygara ve kuyruklar - resepsiyonunda. Aynı doktorlar için de geçerlidir - onları çok zor sürekli vurmak için. Bu gergin atmosferin tür hissediyor. o sadece insanları şaşırtmıyor. artmış tavsiye edilen konfor veya ücretli hizmet polikliniklere erişim için, hatta özel sağlık merkezlerine gitmek.

yerine bir sonuca ait

Şimdi kliniği 151 (Planernaya sokak) № neyi açıktır. Aslında, bu kadar konfor sunmuyor tipik bir şehir tıbbi kurumudur. İddialar nüfus bir şablon olarak adlandırılabilir gösterdi. Onlar kimseyi şaşırtmamalı.

Buna göre, herkes yardım için buraya uygulayıp uygulamamaya karar yapabiliyor. nüfusu yabancılaştırmak olabilir negatif geribildirim hiçbir gerçek kanıt yoktur. olmamalı klinik sayısının 151 mükemmel hizmet için umut. Ama burada kaliteli tıbbi bakım üzerinde - tam. çalışılmış kurumda hala insanlara yardım. bazı dezavantajları da olsa bu tür resepsiyonda doktora sorunlu kayıt olarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.