KanunDevlet ve hukuk

Pasaportumu kaybetti. Bu durumda ne yapmak,

Tabii ki, bir kişinin pasaportunu kaybetmiş, sen yakınlık sadece olabilir. Kim benzer bir durumda kendini bulamamıştır? Kesinlikle - Birçok. Ve hepsi değil sorunun cevabını biliyorum: "kayıp pasaport. Ne yapmalıyım? " Bu arada, kaybı gerçeği kimliğinin ciddi bir problem haline dönüştürülebilir. Belge spekülatörlerin eline ne olur?

Onlar bir kredi alabilir veya "firma ömürlü", kayıt - tüm bu "yasa" ile sorun ile doludur.

Önce neyi yapmak gerekir

Eğer varsa pasaport kaybetti ne ilgisi bununla - kesinlikle bilmiyorum hemen bir kolluk kuvvetine başvurun. Ve er bunu yapmak o kadar kolay bir kimlik belgesi yeniden inşa çalışmaları olacaktır. polise gelip dedi ki: "Ben bir pasaport kaybetti. Ne yapmalıyım? " Polis ille önemi kalmayacak. "Güç" acentelerinin çalışanları size gerektiği size zamanında, uygulamış olduğu kanıtı olacaktır bilet uyarısı, yayınlayacak.

Ancak, sorunun çözümü pasaportunu kaybetti sınırlı değildir. Henüz bu durumda ne yapmalı?

taşıma hizmetiyle bir ziyarette emin olun

göç hizmetinin yapısal bölünmeye de uygulamak gerekir, eğer belgenin kaybı onu ele dikkatsiz kaynaklanıyordu.

kimlik belgesinin kaybı hakkında Göç Servisi çalışanlara bildirilmesi, onun pasaport geçersiz belgelerde "dönüşler" dir.

Pasaportun kaybının beyannamenin tescil sonra sadece beklemek zorunda kalacak. Önümüzdeki 24 saat içinde yetkili makamlar düzenli pasaport geçerliliğini doğrulamak için örgütün "tarama" dır federal veritabanında kimlik belgesinin verileri ele alacak.

Göç Servisi, onun kimlik belgesi kaybetti kişiye itiraz sonra, biri kötü amaçlarla kullanmak olacaklardan çok korkuyorum olamaz.

Eğer pasaport kaybederseniz, bunun için ceza ödemek zorunda , idari suç boyutu 100-300 ruble aralığında olurken. Eğer bir ise "dev" gecikerek belgeyi kurtarmak için yetkili makamları istedi ceza miktarının 1500-2500 ruble artacaktır.

Pasaportumu geri yüklemek için gerekli olacak belgeler

, Nereye sorusu pasaportunuzu kaybederseniz, biz anlıyoruz. Şimdi yeniden yapılması için sunulacak belgeler odaklanalım.

Öncelikle, olayın tüm koşullar detaylı gereken hangi kaybı, hakkında bir açıklama yazmalısın.

İkincisi, senin elinde ücreti, beş yüz ruble büyüklüğüne ödemesi için bir makbuz olmalıdır.

Üçüncüsü, boyut 35x45 cm dört tam yüz fotoğrafı olmalıdır.

: Are you - Dördüncü olarak, size ispat ilave belgeler istenebilir doğum belgesi, sertifikası evlilik, çocuk doğum belgesi.

pasaport ofis Bu belgeler çalışanların kaybettiğiniz hakkında notlar yapacak bir kimlik belgesi.

o yeni pasaport yapıldığı bir dönemde, geçici bir belge verilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.