SağlıkDişçilikte

Diş Macunu "Parodontol" - ağız hijyeni için harika bir araç

Diş Macunu "Parodontol" Rusya'da oldukça popüler. Bu insanların büyük miktarda kullanır. Yorumlar, bu arada, dikkat çekici. İlk olarak, doğal bir bileşim macun cezbedici. İkinci olarak, düşük maliyetli (tüp başına yaklaşık 30 ruble). Üçüncü olarak, kullanılabilirlik. Neredeyse her mağaza kozmetik ve eczanede satılır.

Üretici kim?

Diş Macunu "Parodontol" Rusça mevcuttur. "Özgürlük" Fabrikada üzerinde. Ürün kalite yönetimi garanti eder. Yapıştır olan insanlar için kullanılabilir:

  1. Kronik diş eti hastalığı, kanama.

  2. alerjik reaksiyonlara eğilim. tamamen doğal bir bileşim hiçbir yan etkisi tespit edilmiştir.

  3. Çocuklar.

Üretici pastaların çeşitleri çok sayıda sunmaktadır. Onlar hakkında ve üzerinde konuşun.

makarna

Diş Macunu "Parodontol Aktif" alıcılar arasında en popüler olanıdır. Bu ağız boşluğu sorunları olan kişiler için nasıl bir uyuyor (diş eti kanaması diş eti iltihabı, çürüğü) ve bu hastalıkların önlenmesi için isteyenler için.

tamamen doğal bileşimi. Ana bileşenler - çimen. Isırgan ve civanperçemi temiz iltihabı, yaraların hızlı iyileşmesini sağlar. emaye ve kalsiyum florür güçlendirilmesi. Ayrıca, doğal minerallerden oluşur, onlar taze bir nefes verir.

Bu seride ek olarak, otlar, doğal özler dayalı bir macun vardır:

  • propolis;

  • Ekinezya;

  • yeşil çay.

Ayrı "Serin Mojito" vurgulamak istiyoruz. Makarna gençler arasında çok popüler. nane ve limon birleşimi tazelik verir sayesinde, plaktan dişleri temizler.

Çocuk diş macunu üreticileri zevkli dondurma ya da meyve karışımını sunar. Yaş kısıtlamalı mallar değildir. Oysa bir bezelye fazla olması gereken bir diş fırçası üzerine danışma dişhekimlerinin macunu hatırlamakta. " Aksi halde, çocuk yemek ve zehirlenmiş olsun.

Diş Macunu "Parodontol" büyük rağbet görmektedir. düşük fiyat ve verimlilik: Bu iki faktöre bağlıdır.

müşteri Yorumları

mağaza pencerelerde diş macunları düşünürsek, kaybolabilir. aralık, nasıl doğru seçim yapmak çok büyük? Uzmanlar bunun birkaç önemli noktalara dikkat etmek gerekli olduğunu iddia:

  1. minesi üzerinde olumsuz bir etkiye sahip elemanlar eklemeden Doğal kompozisyon.

  2. Verimlilik. Makarna iyi değerlendirmeleri, nazikçe plak temizlenmiş olmalıdır.

Tüm bu parametreler "Parodontol" karşılık gelir. Bir avantaj (tüp başına 30 ruble) ürünlerinin hoş fiyatlandırma.

Diş Macunu "Parodontol", sadece olumlu, iyi müşterileri arasında kurulan hangi yorum. Tabii ki, bu diştaşı ortadan kaldırmaz, ama tamamen plak kaldıracaktır. Daha da önemlisi, emaye zarar verebilir ve dişleri çok hassas hale getirebilir bir asit hamur ve aşındırıcı parçacıklar, yokken gerçekleşen.

Diş Macunu "Parodontol» Ülkenin önde gelen diş hekimleri tarafından tavsiye. Sadece plak kurtulmak olamaz, ama aynı zamanda diş ve dişeti ciddi hastalıkları önlemek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.