BilgisayarlarBilgisayar oyunları

KV-1: kılavuzu. Değerlendirme, kılavuzlar, zayıflıklar ve kırılma bölgesi: Tankların Dünyada KV-1 tankı

Tankları World Sovyet teknolojisinin Hayranları genellikle gerçek hayatta kendilerine tanıdık olan bu tankları tarafından seçilir. Gerçekten de, bazı modellerde, neredeyse hiç kimse duymadı, ama diğerleri tüm dünyaya bilinmektedir. Birisi T-34 hakkında duyamadım mu? Ve pek tankın Klim Voroşilov bir söz görmediği bir tane var. Bu arada, bu onu, ve daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır veya makine KV-1 ile, daha kesin olmak gerekirse. Hyde, bu modelin ana avantajları ve dezavantajları hakkında bilgi verecektir oynatılmaya seçin ve sundukları tüm gelişmeler ve özellikler üzerinde durmak gerektiğini neden olarak. Sonuç olarak, düzgün tankı pompalamak için, hem de duruma göre doğru taktik seçim kesinlikle gerekli tüm bilgileri bilecek.

tank topları

Hepimizin iyi bildiği gibi, tabanca KV-1 dahil olmak üzere herhangi tankın en önemli bileşenlerinden biridir. Hyde tabancasının tür aslen sen tankı değiştirebilir bu makinenin yanı olanlar gibi donatılmış ne söyleyecektir. Böylece ilk, bir 76 milimetrelik tabanca Zis-5, özellikle kenarları (10 santimetre) üzerinde, iyi penetrasyon sahiptir almak ve etkileyici bir hasar. Orada devam etmesi mümkün sonradan bu alet çünkü Ancak, sadece ilk aşamalarında her şey yolunda. iyi bir performans oranı, nispeten hızlı bir azalma ve bu aracın büyük ağırlık dezavantajı ciddi yayılmış olduğu zaman. Bir projeyi 413 U-11 veya F-30: Bu nedenle, diğer üç silahlardan bir tanesini seçmek için nasıl düşünmek gerekir.

İlk araç - hafif, iyi hızı, asgari yayılmasını, kısa karıştırma ve hafif ağırlığı vardı, ama penetrasyon ve hasar fakir aynı zamanda. İkinci penetrasyon ve hasar inanılmaz yüksek oranda getirebilir, ama aynı oranda da beş kez bir öncekinden daha azdır, ayrıca göstergeler, veri yaymak ve kilo geri kalanı arasında en kötüsü. Çok iyi bir şekilde nüfuz ve silah oranda görülmekte ve çok büyük yayılmış değildir zarar - nedenle ikinci somut kalmak önerilir. Ancak, ağırlık olarak ve not öncekinden çok farklı değil. Böylece, tank KV-1 donatılması için farklı seçenek vardır. Hyde, ancak, sadece silahlar hakkında söyleyecektir.

iyileştirme kulesi

silahlarla olduğu gibi bu tankta kuleleri arasında, fazla bir seçenek değildir. Sen LB bir örnek verilir, sonunda CTZ ile değiştirilebilir. İkinci kule tankı KV-1 güçlendirmek mümkün olacak? Hyde sen oynamaya başlamadan önce bunu öğrenmek mümkün olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yani, ilk kule frontal zırh 20'den milimetre daha az ve on-board ve kıç 35'ten milimetre daha azdır. Dönme hızı ve aynı var yorum yarıçapı, ama biraz daha yüksek ikinci ağırlık, bu makine için zırh artış çok önemlidir çünkü ancak, gerçekten değer. KV-1 tankı Bu modeli seçmek karar verirseniz, bununla yaşamayı öğrenmek zorunda, çok düşük bir oran yaptı.

HF-1 için üç motor

KV-1'de motorların açısından aslında, biri ikisi arasında seçim yapmak sadece vardır, üç seçenek vardır, ama. Aslında motor fabrikası ve farkın birinci modifikasyon arasındaki tek elli beygir içinde olmasıdır. KV-1 hem elli beygir gücü arttıkça, motor B2-K donatmak ve yüzde beş yangın riskini azaltmak için daha iyidir. Doğal olarak, bu yüksek oran değil, ama acil bir durumda bile bir fark yaratabilir. Tankların oyununda Dünya KV-1 zor da olsa, tankların en sevilen biridir. Çok yüksek değil penetrasyon ve düşük bir görüş açısına Hakkında söylendi. Sadece biraz şasi geliştirerek düzeltilebilir düşük manevra kabiliyeti, söz sadece kalır.

Şasi ve manevra kabiliyeti sorunları

Biz Tankları World KV-1 sınıfının en güçlü temsilcisi olduğunu söylemek mümkün değil. Doğru beceri ve bu makineyi çalıştırmak için nasıl bir anlayış varsa, ancak, üzerinde çok başarılı elde edebilirsiniz. Ve bu yönde ilk adım orijinal şasinin yedek olacaktır. Bu itibaren avantajları denizde seferde olsun: birincisi, maksimum yük dönme hızını artırmak için, ikinci olarak, sekiz ton artacak ve sadece iki derece yapacaktır. Ancak, bu ikinci başına 18 veya 20 derece olduğu gerçeğini değiştirmez - Böyle bir tank için çok düşük, bu nedenle çok dikkatli her zaman bu araba çok zordur o açılmak hatırlayarak, muharebe operasyonları yürütmek için gerekir. Nasıl bu koşulların tümü için KV-1 üzerinde oynanır? Doğal olarak, eksiler ek olarak artıları vardır, ama ilk tam iyi ekipmanlarla araç donatmak için, radyo değiştirilmesini dikkate değer.

radyo

En Sovyet tankları için radyo farklı türleri arasında seçim yapmak çok şey yoktur. Çoğu durumda araç 360 metreye kadar bir sinyal gönderme kabiliyetine sahip olan bir cihaz, 10R, ile temin edilir ve bunun, iletim aralığı seksen metre yükseltilir 10RK cihazı yerini alabilir. Böylece, bu gibi böyle bir makine için çok önemli daha komutu, hareket edebilecektir. Tank KV-1 Hyde defalarca bu modelin ciddi sakıncaları vardır olduğuna işaret etti ve ortaklarının yardımıyla onları karşılamak için bir takım olarak çalışır ve bir avantaj eksileri bunları açmak gerekir. Tabii ki, tüm yeteneklerinizi bağlıdır, bu yüzden, akorları basmasını, diğer oyuncularla sadece yalnız değil, aynı zamanda hareket taktik kalıplarını geliştirmek için kendinizi eğitmek ve o zaman kesinlikle başarılı olacaktır.

Tankın ana avantajları

eksikliklerine için KV-1 "ünlü" WOT, genellikle sadece gerçek hayatta bu arabanın duymuş olanlar tarafından alınır. tek çatışma ikinizi de yardımcı olacak bir çok ciddi ve önemli avantajlar ve tüm ekibe sahiptir, çünkü Ama aslında, bu model, çok kötü değil. Örneğin, kırar kalın bir zırh herhangi silahlar değil kerede dikkat etmek gereklidir. Ama büyük avantajı - araçları geniş bir yelpazede. Sen en yüksek hasarı veya 122 mm'lik obüs, nadir çekeceğiz, ama inanılmaz güçlü ile kolay ve hızlı ateş silahı seçebilirsiniz. herhangi bir durumda kullanılabilecek her biri dört farklı enstrümanlar vardır. Yani taktik KV-1 - bu mutlaka dikkat etmesi gereken bir çok ilginç modeldir.

tüm eksiklikleri özetliyor

Bu tankın dezavantajları üzerinde zaten çok söylenmiştir, bu yüzden size KV-1 ile yanlış bulabilirsiniz özetlemek sadece olmaya devam etmektedir. hız ve manevra kabiliyeti Özellikleri - bu tankın ana dezavantajı. Eğer sadece takip edemiyorum kendisi için herhangi bir akıllı ışık tankı, dövmek kalmamak çok dikkatli bir grup olarak hareket ya gerekecektir. Ve silah aralığının taktik grafik genişliği için unutmayın - bu yüksek broneprobitiem yok çoğunlukla kendi araçlara çok iyi. Tabii ki, tanklar alt sınıfı ile, kolayca başa mümkün olacak, ama aynı ağır makinelerle zaten karmaşıktır.

muharebe taktikleri

Yani, zaten tüm tankın özelliklerinin, onun aletleri ve diğer donanımları, onun artıları ve eksileri tüm biliyorum. Ama bundan sonra ne yapacağız? Nasıl KV-1 üzerinde oynanır? Doğal olarak, tüm bu bilginin temelinde, kolayca kendi strateji geliştirmek, ancak bazı tavsiyeler hala vererek değer. Zaten aşkın pompa bile Örneğin, kendi başlarına üst düzey rakipler üstesinden gelmeye kalkmayın - senin zırh olduğunu maalesef böyle bir mücadele içinde rekabet mümkün olmayabilir. rakipler çok ağır tanklarda zengin ya da bir destek olarak değilse de, atılım ön planda bir tank olarak kullanabilirsiniz. Ekibinizin kalın zırh ile daha güçlü makineler varsa, o zaman geri kalmaları ve sorunsuz işleyebilir kime olanlar ateş, onların arka kapağı ve ön atılım, diğer oyunculara bırakabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.