KariyerÖzet

Otobiyografi işi teslim. Önemli noktalar

Yeni bir iş alma, Onun sizin nitelikleri ve bazı kişisel verilerin aşina sağlayacak işveren, belirli belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Her zaman değil, bir röportaj sırasında önemli ayrıntıları anlatmak ve sonraki baş beceri ve yeteneklerini vurmak için zaman var. Bu durumdan çıkış yolu otobiyografimi yapmaktır.

Otobiyografi, çalışma serbest formda yazılmış bir anlatıyı, ima gibiydi. Bu belge genellikle öğrenme, yerleri hakkında temel bilgileri yayılır iş deneyimi ve diğer şeylerin ancak devam edecek şekilde kuru değil. Böyle bir belge kişi hakkında şirketleri, eğitim kurumları ve diğer kurumları bilgilendirmek için yararlıdır. Kural olarak, girişte bir otobiyografi insan iletişiminin kültürünü, hem de ayrıntılı gösterir, ancak ustaca hayatının ayrıntıları ortaya koyar. Işveren etkilemek için, bir otobiyografi olmak için bilmek önemlidir.

Herhangi otobiyografi, örneği her şeyden önce o, gösterecektir sunulan bir işin, anlatıcı doğum ve tescil yerin tarihini belirterek, tam adınızı yazmalısınız. Belgeniz böyle başlayabilir: "Ben, Fedorenko Nikifor İvanoviç, 1976 doğumlu adresinde mukim ...". Hemen eğitimle ilgili bu belirtilen bilgiler kronolojik açıkça sonra. Çoğu zaman, bir otobiyografi, beslenen bir eser bir okul gerektirmez, ancak bazı durumlarda bu listeye yapabilirsiniz. Çoğu durumda, bu grafik, özel bir oluşumu, (varsa) ile başlar. Eğitimin bir yıl belirtmek zorunludur.

Eğer onlar eğitim alma tüm kurumları tarif ettikten sonra, birincil uzmanlık, ileri eğitim kursları veya eğitim, geçirilen seminer ve eğitimlerin yerleri not etmek yararlıdır. Ek eğitim yılı belirtmeyi unutmayın yanı sıra kurslar, seminer ve başkalarının konular olunuz. Bu, herhangi bir özgeçmiş bulunan temel bilgiler bloğunu tamamlar.

Bu ikincil bilgi bloğu takip eder. Bu iş deneyimi verileri ile başlar. Burada tek tek tüm uzak yerlere tek listeleyen şirket veya kurum, adını gösteren, ilk yerden başlamalıdır. Gerçekleştirdiğiniz Ne pozisyonları ve hangi görevleri de, çalışmaya başladığında, yıl belirtmek için de yaygındır. Böyle detaylı bir özgeçmiş, iş sunulan, profesyonel beceri ve kariyer gelişimi için bir arzu odaklanacak. promosyonlar, ödüller ve teşvikler hakkında bilgi farkında olun, ekteki belgede dahil etmek de gereklidir.

Birçok temel verilere ek olarak, işaret, onun ayrıntıları medeni durum ve aile yapısı. verilen Sizin özgeçmiş, iş, bitmiş dikkate alındığında belirtilen işlerin tamamlanması toplam uzunluğu. o ifadenin hiçbir vasıta vardır sadece iş memnuniyetle unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.