ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Davlumbazlar için odun kömürü filtresi

Davlumbaz - herhangi bir mutfak için gerekli bir şey. Bu, birikmiş kokular oda kurtulmak havayı tazelemek ve olumlu bir atmosfer oluşturmak için yardımcı olur. işleyişi için makalede ele alınacaktır alırken doğru seçim yapmak için nasıl bu cihazlar, ne karbon filtresi, ayıklamak için gereklidir.

Çalışma prensibi

bir havalandırma çıkışı ve hava sirkülasyonunu: modlarını işleyen iki cihaz yok. mutfak davlumbaz ayrıca havalandırma hava yönlendiren ve bir birinci standart - sokak. mutfakta çalışmak için gerekli olduğundan emin olmak için oldu bir havalandırma, kaputun yakınında. Ve hava girişi dışında gelmelidir emin olun. Aksi halde odasında basınç ve büyük ölçüde hava akımı tüm olası yerlerden yapılacaktır azaltır.

emilen havanın filtrovki mutfak yapan ve geri dönen - ikinci mod Bahsedilen. Bu tür geleneksel cihazlarda dışında yağ kullanılan karbon filtrenin tüm cihazlar kullanılır. Çizim, bu daha yüksek kaliteli bir deneyim demektir, bu nedenle süzme yiyecek pişirme olduğunda mutfakta asılı, tüm buhar ve koku geçer.

Avantajları ve dezavantajları

Yüksek kaliteli iş ek olarak, davlumbaz gibi filtreler, sık değişiklik olan ihtiyacın da dahil kendi dezavantajları vardır. Bunlar yüz yirmi saat için tasarlanmıştır. Bu, esas olarak enerji cihazı, mutfak ve iç hava kirliliği kullanım sıklığına bağlı olarak değişebilir. Ama bir kural olarak, karbon filtreleri (işin üç ila altı ay sonra) düzenli olarak değiştirilmelidir. Bu yıkanamaz. bunları kullanarak ikinci bir dezavantajı özü yoğun bir hava filtreden geçirilir otuz yüzde yirmi ortalama gücü azaltmasıdır.

bir karbon filtre ile resim yararlandığı avantajları, havalandırma cihazı bağlamak için bir gereksinme bulunmaktadır. Odaya havanın ek akışının sağlanması için gerekli değildir. Ama filtreyi değiştirme süreci kendisi için sihirbazı çağırmak için gerek yoktur, oldukça basit.

Sokağa mutfaktan hava çıkış - Daha iyi bir seçenek ilk. Ancak bu durumda da eksileri vardır. Örneğin, kanal uzunluğu çizim performansını etkiler, her bir metre yüzde on cihazın etkinliği fazlalığını azaltacaktır. genellikle yüklü ünitesi ve kanal-çap takarken çizim karşılık gelmeyen ve düzgün ve kıvrımlı boru değildir. Nedeniyle cihazın çalışmasına bir daha gürültülü. Motorlu çabuk aşınır. Mutfakta hava sirkülasyonu alternatif olarak olup avantajları yok dikkate alınmalıdır. Hiçbir havalandırma kanalı varsa durumunda buna çare. Sadece oradaki böyle devridaim modunda çalışırken cihazlar ve tasarımı modelleri.

ayıklamak için karbon filtre kapalı havanın temizlenmesi Daha ince teşvik beri, operasyonda daha erişilebilir Kurulum cihazları, ek montajını gerektirmez giderek tüketicileri dönüyor buna. Dahası, davlumbaz, yükleme devridaim modunda çalışır, havalandırma iyi oda havasını temin katkıda hangi ücretsiz kalır. yuvarlak veya dikdörtgen olabilir kendilerine sunulan model ve filtreler, bağlı.

Hava filtrasyon için üniteyi satın alarak - karbon filtre egzoz, o birkaç nüsha olarak satın almak sonraki alışverişlerde modeli ile yanlış olması değil gereklidir. o filtreyi değiştirme zamanı olup olmadığını belirlemek için, cihaz özel gösterge üreticileri ayarlanır. Filtrenin Zamanında yedek - ev sahipleri ve onların hanelerin sağlığını koruyabilir gerekli bir süreç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.