Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "- Bir canavar Eğer in-law" gördünüz mü?

kızı ve anne arasındaki ilişki her zaman sorunsuz kadar katmayan. Anne, o da yalnız ise, oğlunun layık olduğunu düşündüğü başka kadınla oğlunu paylaşmak istemem. Bu mücadelede tüm araçları iyi. Yani "Eğer in-law - bir canavar.", Robert Luketic yönettiği komedi gelince ne Film iki ülkenin ortak projesi haline geldi - Almanya ve ABD, bu Jennifer Lopez, Dzheyn Fonda, gibi böyle tanınmış aktörler tarafından oynanan Will Arnett, Maykl Vartan, Vanda Sayks ve diğerleri. Usta bükülmüş ve esprili hikayeler - komediye senaryo yetenekli bir yazar Anya Kochef oldu.

Filmin ana karakteri - Charlotte Charlie Kantillini güzelce renkli Latina Dzhennifer Lopes oynadı. Filmde uzun süre kız seviyorum ve onunla mutlu olabildiğini doğru adamı bulamıyorum. Ve son olarak, bir mucize oldu! O zeki, güzel, sevecen ve müreffeh talipleri hakkında hayallerinin tüm somutlaşan Kevin (Maykl Vartan), karşılamaktadır. En önemlisi, onun seçimi de ücretsiz! Hatta toplantıların birkaç ay sonra, Charlie tek kusur Kevin bulamıyorum. Gerçekten bu kadar - Mükemmel erkek? Tüm çok basit ve basmakalıp olmak ve aslında ismi "Eğer in-law - Bir canavar" olur çok ilginç!

Yani, Kevin için o cevap verir, kız arkadaşı Charlie'nin el ve kalbe önermektedir. damadın annesi, toplantı hangi Kevin ve Charlie bir teklif yapmaya karar verdi - Gelecek in-law dışarı O arenaya sonra bir düğün planlama, ve kapanır. Rol yasa ile oldukça filmi 15 yıl, aktris kadar çıkarmak değildi başa Dzheyn Fonda. adını alır - Bu filmi "Bir canavar Eğer hukuk bir anne" neden anlamaya başlar yerdir. A görünümlü tatlı bakımlı ve akıllı bayan ondan oğlunu serbest bırakmak için hazır değil. Özellikle şu anda hayatının da başarısız çünkü: kimse sevilen, artık uzun yıllar katıldığı bir yıldız talk-show vardır.

"In-law zaman - Bir canavar" filmi, yorum bulunabilir, bu durumda düşman herşeye hazır, çok tecrübeli ve kurnaz olduğu için neredeyse film üzerinde herhangi bir site değil, aşkları için mücadele etmek ne yapacağını ve ne gösteriyor düğün bozmaya. damat annesi sadece entrikalara çeşitli bina edilmez onun gelecekteki gelini, gelecekteki kocasının önünde kötü bir ışık altında maruz kaldığında, ama daha "ağır topçu" yüzen - evinin Kevin eski nişanlısını davet ediyor. Bütün bunlar daha da kara bulutlar olduğunu.

Sinema "in-law ise - Bir canavar" bir şey bitebilir. Charlie gelin veya annesi Viola - sen sonuna kadar bilmiyorum bir film izlerken, Kevin seven iki kadın arasında çatışma kim kazanacak. Bir çok tehlikeli ve sinsi orospu karşı Narin ve kırılgan kız - o olayların sizde! Charlie kesinlikle onların mutluluğu kendi yöntemleriyle sataşmalarına ve istismar yanıt, annesinin görüşüne karşı sevdiklerinizle birlikte olmak için mücadele vermeyi kabul edilmez. Eğer komedi izlemedim "Eğer zaman in-law - Bir canavar", daha sonra bir aile olarak bunu yapmak için emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.