SeyahatOteller

Oteller Rybinsk: adresleri, yorumlar

Rybinsk şehir çok uygun bir konuma sahiptir - bu Yaroslavl 800 km, Moskova'dan 300 km. 3 oldukça büyük nehirler ve çok sayıda dere ve küçük kolları vardır. Aynı Rybinsk nehrinin 2 yakasında yer almaktadır. Volga.

Burada arazi, çoğunlukla düz kentin içinde tayga ve karışık ormanların koşullu sınır olduğu için, bazen bataklık olduğunu.

Burada gidiş önceden Rybinsk size kapılarını açacak olan otel bulmak.

Hotel "Rybinsk"

Benim şehrimde Bu otel iyi bilinmektedir, o Sovyetler Birliği'nin hâlâ ve Rybinsk konfor ve dinlenme uzun yıllar imkanı sunmaktadır keşfetti. yılda Burası kendine özgü bir tarzı satın aldı, sonra dikkatlice Rus ağırlama gelenekleri korunmuş. Aynı zamanda makul fiyatlarla kurumu, kaliteli hizmet yüksek düzeyde karşılık gelir.

Misafirler, su soğutucuları, internet, ofis ekipman kullanımı, vb odası ve ütü olarak ücretsiz hizmetler, büyük bir aralık sağladı. Gerekirse konuk bir taksi çağırmak için. İncelemeler bakılırsa, burada yaşayan güvenliği garanti: iş güvenliği, video izleme sistemi ve otomatik yangın alarmı sistemi.

Adres: st. Phillips, 120.

"Ziyaret" otel

ucuz oteller (Rybinsk) 'de göz önüne alındığında, bu otel "Ziyaret" dikkati çekiyor. Burada mevcut 4, 6, 8 ve 12 yataklı odalar kalmak. Tüm odalarda kilitlenebilir komodin ve gardırop ile donatılmıştır. Mutfak gerekli her şeyi ile donatılmıştır, herkes kendi yemek pişirmek mümkün olacak.

değerlendirmeleri okumak, restoran, kulüp ve diğer eğlence sadece birkaç adım öğrenebilirsiniz.

Adres: st. Chkalov 34B.

"Volga" otel

Uzakta değil ünlü barajın rahat bir güzel otel "Volga" (Rybinsk) 'dir. Ana Rybinsk nehir adını Restoran, Rus misafirperverliği ve içten, sıcak atmosferin iyi beklentilerini karşılamaktadır. banliyö bölgesine yakın ve aynı zamanda merkezi - otel iyi bir konuma sahiptir.

Nedeniyle şehir bunun herhangi bir noktasına oldukça küçük ve kolay erişim olması nedeniyle. Nehri üzerinde Otelden çarpıcı görünüm, tüm konuklarına büyük keyif alacaktır. İncelemeler bakılırsa, kurumlarının temel avantajı konforlu temiz odalar - hatta evden uzakta uzun zaman orada geçirecek.

Yer:. Yaklaşık 50 Ekim, 32A.

Otel "Kazan At"

otel Rybinsk düşünüldüğünde burası dikkati çekiyor. Bu Volga set yakın olan şehrin, tarihi merkezinde yer almaktadır. Bu konuklarına ücretsiz internet, bar ve otopark sunmaktadır. Rahat odalarda geleneksel tarzda dekore ve bir buzdolabı, su ısıtıcısı ve TV ile donatılmıştır.

Banyoda ücretsiz kişisel bakım ürünleri ve saç kurutma makinesi sağlar. Misafir yorumları kurumlar otel, mağazalar, restoranlar ve kafeler çeşitli yakın olduğunu söylüyorlar. Aynı erişilebilirlik olarak, buna ek olarak, dramatik bir tiyatro ve eğlence parkı ile canlı sokak vardır.

Adres: st. Sığ Kazan, 7.

"Bay Koprino" otel

Biz otel Rybinsk dikkate devam ediyor. Otel "Bay Koprino" 6 yıl önce kapılarını açtı. O başarıyla hizmet ve Rus konfor Avrupa geleneklerini birleştirir. misafir, odun yanan şömine ile 42 şirin evler ve 24 oda bulunmaktadır yerleştirmek için tam bir rahatlama ve konfor için gereken her şeye sahiptir.

Burada, iki restoran - "Kalita" ve "Ark", ek olarak, bir lokali "Navigator" var. Burada Misafirler geleneksel Rus ve Avrupa mutfağının tadını çıkarabilir. Topraklarında çeşitli aktiviteler için gerekli olan tüm ekipmanları ile geniş ve konforlu toplantı salonları ve konferans tesisleri bulunmaktadır. kurumun Yorumlar çam ormanı içinde Volga kıyısında olduğunu söylüyorlar. Dahası, onun topraklarının gerekli altyapı ve altın kum ile plaj bulunmaktadır.

Adres: 103 o MBP / c.

Konuk Evi "Burlak"

Şehrin tarihi bölümünde küçük, şirin otel "Burlak" (Rybinsk) bulunmaktadır. Burada konaklama konforu tüm sevenler için gerçek zevk alırlar. Bu noktada, tüm odaların üç kategoride, her biri ergonomik modern mobilyalar, zarif bir dekorasyon ve kaliteli donanıma sahipken.

sayısız İncelemeler bakılırsa, otel cephe çok çekici - mükemmel diğer binaların merkezi ile birleştirilir eski binadır. Park, Volga Nehri'nin dolgu, müzeler - Çok uzak ana şehir konumlar vardır. Buna ek olarak, kentin çeşitli uzak bölgelere merkezi erişimi çok kolay olacak.

Adres: st. Puşkin, 1.

Hotel "Brigantine", Rybinsk

Bu otel gölden 50 m mesafededir. Sayesinde konuklarına çeşitli kategorilerde 38 konforlu oda bulunmaktadır. Bu konforlu bir konaklama (ev aletleri ve modern mobilya) için gereken her şeye sahiptir. İncelemeler bakılırsa, güleryüzlü personeli tüm misafirler için bir yaklaşım bulmak mümkün olacak.

Kurum kalitesi, konfor ve güvenlik uluslararası standartlara tamamen uyumludur. "Brigantine" - aileler için ve iş, kutlama ve kurumsal etkinlikler için mükemmel bir yer.

Adres: st. Gemi yapımı, 1B.

Sanatorium "Kstovo"

otel Rybinsk düşünüldüğünde bu tesisi dikkati çekiyor. Burada değerlendirme bakılırsa, spor, sağlıklı yaşam ve eğlence ile bir iş gezisi veya tatil birleştirmek için fikir çekti olanlar durdurmak için gereklidir. Odanın penceresinden akan nehir çarpıcı bir görünüm sunuyor. topraklarında sitesinde şifa çam ormanı havanın keyfini çıkarabilirler.

pasif rekreasyon size uygun değilse, o zaman, kapıyı fethetmek, teniste bir yarışma yapmak bir bisiklet almak veya bilardo oyunu oynarlar. küçük Fidgets güvenli ve donanımlı oyun alanı sağlar için - Çocuklar ve misafirler sıkılmaya vaktim olmayacak.

Adres: st. Köy, 20.

"Vikonda" otel

Bu otel araya düşük fiyatlar bir kombinasyonu ile, misafirlerine Avrupa konfor sunuyor. alışveriş ve eğlence kompleksi yerleştirilen kurum misafirlerine konumu avantaj sağlar.

Otel yorumları arkadaşlarınızla bowling ya da restoranda parlamaya devam etmek için bir güzellik salonu seansından yararlanabilir söylüyorlar. yerlerden misafirler burada bulunan fitness kulübüne zaman ayırmak için fırsat var ve egzersiz sonrası sauna ısınmak için - Aynı zamanda sağlık konusunda unutmamalıyız.

Adres: st. Büyükanne, 29.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.