SeyahatSeyahat İpuçları

Kıyısı - işgünü sonra gerisi

Tuzlu su iyileşmesinde Deniz kıyı ve yüzme - Birçok turist denizde tatil tercih nedenleri olduğunu. Kırım Rusça konuşan nüfus için popüler bir yer. Ve şaşılacak, temiz plajları, düşük fiyatlar ve dost sakinleri var çünkü. Bütün bu iyi bir ruh halinde bir turist vardır ve tekrar geri getirmek için yardımcı olur.

Sakin bir tatil isteyenler için bu eğimli kumsalları ve maceraperestler için sarp kayalık plajlar, tıbbi yürüyüş için çakıl ve çok daha fazlası - Kırım'da farklı plajlar vardır.

Terapötik kumsalları

Deniz harika kumlu plaj eğlence için değil, aynı zamanda tıbbi amaçlar için sadece uygundur, her yaz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir tatil çok sayıda vardır Kırım'da boşuna değildir. "Banyo" kum almak organik meyve ve sebze yemeye banyodan sonra, denize gitmek için en az 5 gün olmalıdır - ve insanlar hemen bir kaç kez daha iyi hissediyorum.

Hala yüzme sezonu açmak olduğunu, Mayıs'tan Ekim'e kadar Kırım Yarımadası'nın batı kıyısında gitmeli kumsalında rahatlamak için. plaj kireç parçacıklarını ve ölü kabukları bir sahipken, güneşin ile ısıtılmaktadır. Eşsiz nitelikleri sayesinde daha sonra insanlarda ile etkileşime girer ve karbon dioksitin açığa hafif alkalin reaksiyon meydana gelir. Bu prosedür, sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve termal, kimyasal ve vücut üzerinde mekanik etkiler sağlar.

rehabilitasyon amacıyla Saki ve Yevpatoria'da gitmek en iyisidir. Kum tedavisi cilt hastalıkları, akciğer (TB dışı), sinir sistemi, kas-iskelet sistemi ifa edilebilir.

çakıl taşları ile Deniz Kıyısı

Eğer çakıl taşları ile plajda Kırım almak istiyorsanız, bu Yalta dinlenmek için en iyisidir. Birçok kişi shingle yalan ve çıplak ayakla üzerinde yürümeyi tercih ederim. Bu göreceğin ve unutulmaz deniz kıyısında yaşamaya fırsat çakıl taşlarıyla olduğunu. küçük çakıl masaj bacaklar, Deniz kıyı kan dolaşımını uyarır, lenf sistemi başlatır. Kişi kolay nefes ve iç organları daha çok çalışmak başlar.

Eski çağda çocuklar ve insanlar için bir masaj yürütmek için en iyisidir. yaşlı insanlar benim kan daha hızlı ilerlemesini yaparken çocuklar, düz ayak mükemmel önleme alırlar.

Bu sahilde, yılın herhangi bir zamanında masaj yapabileceğiniz birkaç yuvarlak taşlar, getirmek için emin olun.

Sahilde Eğlence

yetişkin, Güneşte yatmak dinlenmek ve zaman zaman sıcak biraz su bir dalış yapın için denize gönderilir Oysa, çocuk hareket ediyor, onların enerji ile bir şeyler yapmak gerekiyor ve bu amaçla deniz kıyısında uygun olacaktır söyledi. Bu kum olduğu yerde şehirleri ve kasabaları seçmektir için Kırım, plaj keyfi için idealdir.

En popüler oyun - inşaat kumdan kaleler. Çocuklar oyun ve yetişkinler çocuklarına yardımcı ve birlikte eğlenebileceğiniz ederken, birbirleriyle yarışırlar. Ayrıca deniz kıyısı genellikle plaj voleybolu için ızgara gergin, büyük çocuklar belli bir takıma katılmak için mutlu olacak. Böyle katamaran, bir yatta bir gezi, jet ski ve 'muz' gibi birçok su sporları vardır.

yetişkinler size flora ve fauna üzeresiniz yer hakkında ilginç hikayeler, deniz canavarları hakkında çeşitli efsaneler söyleyecektir eğer bu yolculuklarda, ebeveynleri ile çocuklara çok ilginç olacak.

kum ile iyi plajlar

seçim kumsala lehine yapılır? Sonra temiz kum, berrak ılık deniz ve geri kalanı için elverişli koşullar var iyi yerler ziyaret etmelidir. en iyi bilinen yerlerdir: Fırtına, Olenevka, barış, Saki, Yevpatoria Novo-Fedorovka, Popovka, Mezhvodnoe. Orada küçük derinlik ve su hızla ısınır çünkü Ayrıca, çocuklar, Körfez Kalamitsky sahillerini ziyaret etmelidir.

uçurtma uçurma ve rüzgar sörfü yapan çadır ile turist çok sayıda oraya gidiyor çünkü Maceracılar, Olenevka ve Mezhvodnoe seçin.

çıplaklar plajları

Deniz Kıyısı ziyareti iyi yüzmek ve güneşlenmek amacıyla insanlar her türlü. çıplak - bikini ve kurtarılmış güneşlenme Çoğu insan bir çıplaklar plajı. Bu plajlar, hiç şüphesiz, onların avantajları ve dezavantajları vardır ve dünya birçoğu, Kırım istisna değildir.

dünyanın en popüler plajları üzerinde, Karayip Denizi, Kanarya Adaları bulunan Cote d'Azur ve ABD kıyılarında yer. Kırım, önemli merkezlerin Koktebel, Ordzhonikidze, Sudak ve Novy Svet, Lyubimovka, FOROS, mavi taşlar düşündü. Orada diğer yerler vardır, ama bunlar sadece rekreasyon sadece bu tür ilgilenenlere bilinmektedir.

nudists çeşitli plaj vardır. Bazı kadınlar üstsüz gidebilir anda, başka yerlerde çıplak şerit mümkündür ve onun istediği gibi herkesin Tans karışık plajlar vardır.

Bu plajların Avantajları:

  • doğa ile birlik;
  • kalıplaşmış reddi;
  • açık kahve renkli;
  • rahatsızlığı getiren herhangi bir vücut ıslak mayo.

dezavantajları:

  • ultraviyole ışığa maruz cinsel organına açığa önermiyoruz;
  • suyuna.

Sonuç

Ne yazık ki, mevcut ekonomik durumda, herkes deniz kıyısında ziyaret etmek fırsatına sahiptir. Fotoğraflar bile bilgisayarda bir ekran koruyucu koymak, günlük olarak görülebilir, ancak bunlar, gerçek bir tatil yerini asla sahil kenti girişinde hissedilir özel hava. Rusya'da turizm gelişimi daha uygun denizde tatil mümkün hale umudunu ifade etmek istiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.