SağlıkMüstahzarlar

Talimatlar "Salonpas" yama

kaslarda ve eklemlerde ağrı çok çeşitli nedenlerle oldukça sık görülür. serbest zaman eksikliği izin vermez doktor ulaşmak olmasıdır. Bu gibi durumlarda, yardım ağrı kesici çeşitli yerel eylem gelebilir. Bunlardan biri bir yama "Salonpas" dir.

Açıklama ve endikasyonları

Talimatlar "Salonpas" terapötik madde temel bileşenleri belirtmek için yama:

 • metil salisilat;
 • mentol;
 • kamfor;
 • Tokoferol asetat.

Uzmanlar, kas, omuz eklemleri, çürükler, burkulma, suşlar, artrit, kırıklar, hafif donma düşük esneklik yorgunluk neden olduğu akut ve kronik ağn tabii yönetimi, hem enflamasyon için kullanılması tavsiye edilir.

Talimatlar "Salonpas" ürün sadece topikal kullanıldığını gösterir yama.

kısıtlamalar

talimatlara göre Alçı "Salonpas" eğer kullanılamaz:

 • hasarlı cilt yüzeyi ve yaranın üzerine;
 • Aspirin veya salisilatlar alerjik reaksiyonlar sahiptir;
 • Tedavi bir doktora danışmalısınız önce, bu durumda herhangi bir harici krem ve merhem bir alerji, ortaya çıkardı.

hastanın sağlık durumu bu ajanla tedavi sırasında bozulan Eğer kullanmayı durdurmak ve derhal bir doktora danışmalısınız. Hafta boyunca ağrılı tezahürleri korunması durumunda bir doktora danışmak gerekir.

Ambalaj çocukları kurcalamak yoktur, bu nedenle ilaç çocuk bile alamayan bir yerde muhafaza edilmelidir. Bir çocuk yutarsa ilaç partikülleri acil tıbbi müdahaleye ilişkin itiraz gerekir.

uygulama kuralları

Talimatlar "Salonpas" amaçlanan sadece bu tıbbi cihazın kullanımını öngörür yama. Gözler ve döküntü var olduğu üzerinde deri dahil olmak üzere vücudun herhangi mukoz yüzeylerle temas halinde yama izin yasaktır. Bu araç ile birlikte kullanılır sıcak olamaz.

İşlenmiş yapıştırıcı 12 yaş üzeri yetişkinler ve çocuklar için tavsiye edilir.

cilt yapıştırmadan önce yıkanır ve kuru silinmelidir. yama filmden ayırmak ve etkilenen bölgelere uygulanır. en fazla 3-4 kez olabilir ajanı uygulayın. ilaç, en az 8 saat kaldırıldı.

Gerekirse, tedavi deyimi ile kanıtlandığı gibi, 12 yaşın altındaki çocuklar, önceki tıbbi konsültasyon gerektiği anlamına gelir.

Alçı "Salonpas": yorumlar

Geri Bildirim hastalardan ilaç kas ve eklem ağrısı ile mücadele için oldukça etkili bir yoldur. kullanmış olanlar, aşağıdaki avantajları göz önünde bulundurun:

 • Hoş koku;
 • etkinliği;
 • basitlik ve kullanım kolaylığı;
 • düşük maliyetli.

Eğer talimatlar için yama "Salonpas" geçerliyse Aracı, farklı nörolojik ağrı ile, atletik yüklendikten sonra yardımcı olur. Ürün fiyatı düşüktür - poyardka 12 adet paket başına 200 ruble. Hastalar bileşim vasıtalarının doğal maddeler için teşekkür ederiz.

"Salonpas" kolayca ülke, taslaklar ve yaralanmalarında sıkı çalışma sonrasında ağrıyı hafifletir. Hastalar bu ilaç her zaman herhangi kökenli ağrılı duyumlar çeşitli ilk yardım aracı olarak benim ecza dolabında olmuştur tutmaya çalışın.

Aracı sıkıca ve nazikçe cilt yüzeyini zarar vermeden çıkarılması kalas edilir, kullanımı kolaydır. Rölyef bir saat sonra gelir. Vücut kompozisyonu içinde mentol mevcut hoş serinlik hisseder ve sonra sıcak ve rahat hale gelir. Ağrı uzağa gider ve geri gelmez.

ilaçların çevrimiçi perakendeciler aracılığıyla yanı sıra, herhangi bir eczanede "Salonpas" satın alın.

doğal malzemelerden Bu kullanışlı anestezik farklı hasta grupları arasında alçı son derece popüler hale herkese yardım edebilir. Ilacı olmaz yerlerde bir sürü etrafında taşımak için uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.