BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Skyrim: Bir Earl veya vampir Thane olunacağını

2011 yılının sonbaharında yayınlanan şirketi Bethesda, gelen Kült rpg, o milyonlarca hayran kalbini kazanmayı başardı. Şık grafikler, saatlerce inanılmaz oyun - oyunculara daha çekici ne olabilir? yukarı ve aşağı oyun öğrenme Ama, her zaman yeni bir şeyler denemek için ve Skyrim gizli ek fırsatlar keşfetmek istiyoruz. Nasıl Earl olunur? Hatta mümkün mü? o savaşın yönünü değiştirmek mümkün mü? kurt adam veya vampir açılsın mı?

Aslında, oyunda hikayesi birine sopa oldukça zordur - aniden sürekli rahatsız edici yan görevler, ilginç mağaralar, yolda yeni bir köy ya da ejderha saldırdı. Sadece bunu yağma taşımak zaten zor olduğu gibi, seyahat tadı girecek ve bunu tüm satmaya almak için geri gitmek zorunda. Peki neden denemek ve yeni bir şey yapamaz? Örneğin, ne tür Skyrim daha cazip olabilir, nasıl bir Earl olmak için - burada ve güç ve saray bir hayır, hatta şef özel hazırlamak olduğunu!

Oyun aslında çok daha ilginç bir hikaye şube ve fırsatlar - Skyrim inanılmaz farklı dünya. Nasıl Earl olunur? Bu sorun zaten, bu yüzden basit bir kentsel hayat konuşmak istiyoruz oyunda her şeyi ve kim denemiş olanların ağırlıklı ilgileniyor. Sorun Skyrim Jarl izin vermez hale olmasıdır. Zaman ağdaki zaman o hale geldi oyunculardan biri, ama bu doğru değildir söylentiler var. Birisi oyunun forumlarında yazdığı, tüm görevler anne Geceleri, emin birisi geçmesi gerekir, herhangi bir Jarl öldürecek kadar kolaydır. Ancak oyunda ölümsüz içinde earls ve kaç tanesinin bir kez daha zatochat sadece cezaevine, öldürmezler.

Daha gerçek o Thane bu size sakinlerine talep edecektir görevler (görev bağlı olarak) üçten beşe seçilen şehir gerçekleştirmek sadece ihtiyaç için, olur. Whiterun yılında oyuncu ana hikayesi takip otomatik olarak Thane olur. Hiçbir özel ayrıcalıklar o zaman bir şey varsa, hatta ev yapımı pasta yem, belki de yakışıklı bey, dışında alamadım. saygı ile Thane davranmalı şehrin sakinleri gibi, ama yine de tekrar tekrar nasılsa "şüpheli görünüyor." fark Yani bir başlık ve bir isim değil.

Başka bir şey - Kurt adam olmak. Bir kurt adam Whiterun içinde muharebe kardeşlik içinde size yardımcı olacaktır ol - Bir kendilerini kurt adamları aracılığıyla onlar konum. Orada karakterinin özel bir beceri değildir, ve ben mağara yağma istediğinizde Beceri oyunun başında çok yararlıdır. homurtu bir kurt adama Dönüştürülmüş ve tüm düşmanları (ölü, iskeletler ve aptallar hariç) kaçacak. Herkes yakalamak ve onlar kırdı kadar mağaradan uzaklaşmamız için onun Adem elmasını veya sessiz kapmak ya kazanılan süre için. Ben bir kurt içine 15-20 düzeyinde dönüşten sonra anlamsız olduğunu söylemek zorundayım: Bu kahramanı sadece zayıf hale gelir.
dışarı çıkmak için gün ışığı sağlığınız için tehlikeli olduğu gibi vampir dönüşüm de bir amatöre, gecenin masum kurbanlarının kanını emmek emin olun, herkes ten endişe olacak ve vampirlik son derece zordur tedavi.

Söylentiler o Skyrim - Çok, sadece dedikodu. Sen için belirli bir mod indirebilirsiniz yerel ağdaki oyun, ancak büyük olasılıkla, oyun gereksiz pürüzleri neden olacaktır.

Şimdi Skyrim konusunun "Nasıl bir kont olmak?" Biliyorum - Sadece bir ördek. sanal dünya Enjoy ve başarılı Oynamak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.