HobiDikiş

Kartondan yapılmış güzel bir ev nasıl yapılır

alışılmadık bir hediye sarma gerekiyor? Bu mimari yapılar şeklinde kesmek gerektirir? Çocuklarla yaratıcı olmak isterseniz, birlikte karton dışında bir ev yapabilirsiniz. performans teknolojisi benzer olacaktır, ancak boyutu ve düzeni, kendi bireysel fikirlerini göre seçin.

Güzel evler: Seçenekler ve fikirler

karton konut aşağıdaki düzenlemelerinde gerçekleştirilebilir:

 • Bu boyutta çocuklar için Çal yapısı içindeki (pahalı plastik komplekslerine alternatif) gitmek mümkün.
 • Çıkarılabilir veya eksik ön duvar ile bebek ve son detay iç odalarına çalışmak için küçük mimari formu.
 • Örneğin, yılbaşı konulu Noel Baba bir ev Hack.
 • olağandışı şekillerle Hediye kutusu.

Gördüğünüz gibi, birkaç vardır. Uygun seçeneği seçin. Çocukların daha ilginç ve gelişmekte araçları kullanılabilir oynamak etmeyin.

Ne gerek

Ellerinizle karton kutudan bir ev yapmak için aşağıdaki hazırlamak gerekir:

 • Karton (dekoratif tasarım için oluklu karkas).
 • Şablonlar parçaları, devreler ve tarama.
 • Kalem.
 • Çizgi.
 • Silgi.
 • Makas.
 • Bıçak.
 • Tutkal veya eritin.
 • dekorasyon için dekoratif kağıt.
 • Kumaş.
 • Boyalar.
 • Fırçalar.
 • Keçe uçlu kalem.
 • dekorasyon (taşlar, çiçekler, boncuklar, boncuk) 'in uygun elemanlar.

Set ve malzeme miktarı ne olduğunu ve size Köşkü ne amaçla yapmak için bağlı olacaktır. büyüme için güçlü bir çerçeve tasarımı, aynı zamanda, ince bir karton veya ambalaj için uygun ağır kağıt gerekir. paket bir bilgisayar geliştirmek veya hazır şablon yazdırmak tamamen mümkündür. Büyük ev elle müdahalesi var.

Nasıl şemasını yapmak

Eğer kendi elleriyle karton dışında küçük bir ev yapmak istiyorsanız, ürün için sayfa üzerinde doğrudan basılabilir hazır şablonları kullanmak daha iyidir. karton üzerinde boş bir çizmek daha iyi olacaktır. Küçük ev kolayca kat çizgileri performansından bir mukavva tabakadan tip kutular oluştururlar.

Eğer çocuklar için büyük büyüme evini müdahalesi olacak, boyutlar malzemeyi izin verse bile, kutu için olduğu gibi tarama şeklinde iş parçası yapmak kolaydır, ayrı ayrı tüm parçaları kesip daha iyidir. Numune gayet iyi ve küçük evin düzeni olarak. orantılı olarak kurucu elemanlarının boyutunu artırmak için yeterli. Uygun büyüklükte bir büyük kutu varsa, bunun en iyi şekilde yapmak. Sonra sadece kapıdan kesmek gerekir, pencere bir çatı koymak için, üstten yapısını takviye (elverişli Gable) ve tabii ki çerçevesini süslemeleri olabilir.

imalat teknolojisi

Bu bölüm, aşamalarının genel dizisini içerir. Her durumda, kendi nüansları olacaktır. aşağıdaki gibi Yani, kendi elleriyle karton kutudan bir ev yapmak, çalışır:

 1. Ana malzemenin hazırlanması ve devre ev ya da onu oluşturan parçalar üzerinde çizin.
 2. unsurları kesin.
 3. katlama hattı üzerinde boşlukları varsa, onları ya da diğer benzer konu alan üzerinde çizgiler çizin. Yani, oluk kesinlikle on line sorunsuz ve güzelce katlanmış kalın karton yardımcı olun.
 4. virajlı izleyin.
 5. dikişler Tutkal.
 6. evin içinde iç bölümleri varsayılırsa, Melt (sıcak tutkal karton boşluklarının uçlarına tatbik edilebilir) veya geleneksel bir yapıştırıcı kullanarak yapıştırın. İkinci durumda, şeritler biçiminde ilave bağlantı parçaları kullanmak yarı bükülmüş daha iyidir. Soldaki - Bir kağıt bant biri kenar, sağ duvar eklemlere diğer gidecek.

Bütün yapısı yerine takıldığında, dekorasyon başlar. kavrama elemanları daha kapağı görülmektedir özellikle iç duvar, dekoratif kağıt ya da bir bez. ev boyamak için yeterli Dış duvarlar.
alt uygulamaları (kağıt parçaları) unsurlarını veya taşlar hazırlamak mümkün olsa da. Kısacası, kendi takdirine bağlı olarak bütün dekor. Önemli olan o ilgili olduğu ortaya çıktı olması ve güvenli bir şekilde hemen çekici kaybetti oyun içindeki ev tutturmak için önemlidir.

Dollhouse kartondan

Üretim süreci çerçeve daha önce tarif edilene benzer olacaktır. Tek fark cephe duvarı veya hiç gerçekleştirilen veya menteşeleri üzerinde kapısını açıyor olmasıdır. Bu bant, karton şeritler üzerinde yapılabilir. Bir oyun oluştururken Bebekler oranlar uygun bebek bunu yapmak önemlidir, onlara orantılı onlar (ayakta oturan) için yer bulma ve rahat olduğunuzu.

Özellikle dikkat İç mekan organizasyonu ve tasarım ödenir. Odalar arasında birkaç bölme duvarları gerçekleştirmek için emin olun. Onlar da destekleyici bir yapı olarak görev yapacak. Mobilya yapımında (veya satın bebek yerleştirmek) önemlidir. duvar dekorasyonu dikkat edin. o düşünmek gerektiği gibi her şey ise, evin çok gerçekçi dışarı dönecek ve kayıt işlemi genç metresiyle için eğlenceli bir eğlence haline gelecektir.

karton dışında yeni evler

Bu seçenek bazı özel özelliklere sahip olacaktır. Eğer rekabet veya iç dekorasyon için yazarlardan oluşturmak istiyorsanız, bir karton kutu bazında yapmak için yeterlidir. Bu tür bir ürün açılamaz, ve tasarım (pencereler, kapılar) boyalı veya uygulama şeklinde yapılacaktır.

Eğer bir hediye kutusu yapmak istiyorsanız bir açılış parçasını sunmak gibi kartondan yapılmış bir ev gibi, ürünler düzeni böyle olmalıdır. Ambalaj deforme olmamalıdır ile hediye içeriği, rahat olmalı ayıklayın. Şirket içi tavan kutusu çıkarılabilir, çatı pistleri bir açılmış kaldırılması ya da alt tabaka kaymıştır.

Yani, bir çocuk-boyutu için rahat, doğal ve hatıra eşyası olarak (ambalaj veya bebek evleri) oynamak amacıyla mümkün olduğunca ellerinde kartondan yapılmış güzel bir ev yapmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.