ÇirkinlikKendin yap

O kendi elleriyle köpek için bir kasa yapmak mümkün mü?

Tipik olarak, böyle bir yapıyı oluşturmak için ihtiyaç böyle Kafkasya, Orta Asya, Alman Çoban ve bunların melezleri, ve diğerleri gibi büyük ve orta ölçekli ırkları, köpek sahiplerinin kaynaklanmaktadır. Bazı durumlarda, muhafaza alanında varlığını gerektirir? Her şeyden önce, tabii ki, köpek evde tutmak mümkün olamayacak kadar büyükse. Hayvan site üzerinde serbestçe hareket ederse, kapalı alan dinlenme yeri haline gelir, hava ve soğuktan gizlemek mümkündür. Ayrıca kullanışlı tesis, Ziyaretçi gibi veya tadilatta dışarıdan, genellikle evin varsa veya bölgede. O sokakta kalmak olabilir böylece küçük veya orta köpek, evde bulursa Son olarak, sizin doğrudan kontrolü olmadan bazı egzersiz, aynı zamanda bir köpek kafes için yararlıdır. Kendi elleri mümkün yapmak için? Genel olarak, evet. Tabii ki, bu belli becerileri, araç ve gereçleri gerektirir. Size zaman alacak, ancak izole köpek için rahat bir boşluk ile bitirmek. Sadece kendi bireysel özelliklerine göre canlınız için oluşturulacak değil, aynı zamanda dikkate sitenizin özelliklerini sürmez.

Bir köpek için muhafazayı nasıl yapılır çizimlerin ve hazırlık: elleriyle

Eğer, seçimi, satın alma malzemeleri, sarf ve araçları aramaya başlamadan önce önemli şeyler karar vermeniz gerekir. Mahfaza düzeni için en uygun yeri bulmak gereklidir. Bünyesinde, toprak da bunun doğasına yapılandırılmasını sağlar. Onun güvenlik işlevlerini yerine, böylece hayvan yerleştirmek istediğiniz yere düşünmek için gereklidir. Aynı zamanda, tabii ki, inşaat, garaja yoluna ek binalar durmak olmamalıdır.

her şeyden puanla belirlenir, sen çizimler oluşturabilirsiniz. söylendiği gibi yapılmış Standart muhafazaları dikdörtgen, ancak, senin arsa şeklini dikkate almak gerekir. Şimdi büyüklüğü hakkında biraz. Onlar köpek ve onların büyüme sayısından hesaplanır. en az sekiz m2, daha çok 65 köpek bir artış en az on m2 konstrüksiyonu gerekiyor - 50 ila 65 cm yüksekliğinde köpek halinde 50 cm hayvan kadar büyümesi için en az altı m2 için gerekli bir alandır. Eğer kadın değilseniz, bir köpek veya yetişkin bir köpek sahip biri değil - alan yarı oranında artırılır. Örneğin, GSD, en az 8 m 2 'lik bir alana sahip olacak kasasına. Köpek standart büyüme olduğundan 0,6-0,65 m, sürtükler -. 0,55-0,6 m tasarım yüksekliği çatı kafasını dokunmaz gerekirken hayvan, onun arka bacaklarda üzerinde durabilen şekilde olmalıdır.

Bir kafeste ne olmalı ve nasıl düzenlenmelidir? tasarım köpek yürüyüş için basitçe görev yapacak, o zaman, aslında, sadece kısmen kapalı çit basitleştirilmiş versiyonunu yapmak, hatta hiç bir çatı olmadan. Bunu yaparsanız, örneğin, sokak Çoban içeriği için bir kafesteki, yapı aşağıda açıklanan parçaların oluşmalıdır. Bu gereken köpek için kulübe. yaklaşık 2/3 odaları, kış son çıkarılan parçanın yarısını işgal eden bir platform olmalıdır. Bu döken edilecektir. Kışın duvarları sağır yaptı. Kapılar içeri doğru açılmalıdır. Eğer sahibi gidip edeceğini demekse köpeği beslemek yabancıların yerleşik yemlik hale olacaktır.

İhtiyaç duyulan şey

ellerinizle köpek için bir gövde yaratmak için, aşağıdakileri gerekecektir.

panoları, - kış Duvarlar için ahşap paneller, köpekler için güvenli olan başka malzemeler.

Kart kafesi açmak için - Metal boru profili. Mesh-örgü üzerinde duran, köpek ayakları zarar verebilir, kullanılması önerilir ve orada ızgara sarkmaya riski ve sonunda hayvanın ağırlığı altında kırar değildir.

Çatı - Ondulin, yumuşak ya da metal, barut. yağmur veya dolu sırasında metal çatı gürültü üretir unutmayın.

Zemin platformu ahşap olması. yaparken beton zeminler, o çürümeye karşı korumak için özel bir bileşimi ile muamele zemin kaplaması panoları ile kaplı olmalıdır.

ahşap parçaların sabitleme vidaları, kaynak, vida bağlantıları vasıtası ile gerçekleştirilir.

Biz gördüğümüz gibi, kendi elleriyle köpek için bir kasa yapmak mümkündür. örneğin, birkaç hafta veya bir ay, ama sonuç niteliksel olarak oda evcil ev veya yıllarca yürüyen bir yer hizmet edecek yapılır, bu al.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.