TeknolojininGadgets

Ben görünüş veya lot numarası ne zaman ipad nasıl anlarım

Apple ürünleri ünlüdür çünkü sadece yüksek kalitesi, aynı zamanda oldukça dikkat çekici fiyat etiketi için, aypada modelleri belirlenmesinde hatalar kabul edilemez. Kim alaka kaybetmiş bir gadget için düzenli bir miktar ortaya koymak istiyor?

Neden modeli aypada belirlemek gerekiyor

Arkadaşlarının birisi bir pazarlık fiyata kullanılan aypad satın öneririz zaman bir durum düşünün. Eğer bir çocuk için bazı oyuncak için veya daha sonra cihazın kalitesini yol cihazda film izlemek ve seyir olmuştur Ne zamandır güvenilir eller ve hatta tasarruf olduğunu. Düşünmeden, bir tabak almak ve sonra bile sormadı unutmayın: "Ve nasıl neyi iPad benim için biliyorsun?".

Ya da, örneğin, bir yabancıdan ekipman satın alacak, ancak kendileri cihazın modelini belirlemek mümkün olacaktır emin değillerdir.

Bu durumlarda cihazınızdan ne modelini öğrenmek için aşağıdaki yöntemleri gözden geçirmek yararlı olacaktır.

iPad'ler genelde nelerdir?

Eğer nesil iPad öğrenmek anlamaya önce, cihazların hatlarının tüm sürümleri aşina değer kısaca olduğunu. Bugüne kadar, Apple tablet aşağıdaki modeller piyasaya sürmüştür:

  • iPad;
  • iPad 2;
  • iPad 3;
  • (Dört sürümlerinde) iPad Mini;
  • iPad 4;
  • iPad Air;
  • iPad Air 2;
  • iPad Pro.

Hava tahliye tabletleri ince ve hafif ağırlık, hem de önceki modellere göre daha hızlı bir işlemci farklıdır. Aypad Pro hat, "Air" olarak ince aynı sadece daha güçlüdür. Standart 9.7 inç ve 12.9 inç geliştirilmiş bir sürümü var.

iPad Mini için bir akıllı telefon gibi görünmesini sağlar, mütevazı boyutlarda ile karakterizedir. Birinci ve ikinci modeli oldukça ağır olduğunu, ancak yeni araçlar daha az güvenilir ve uzun tutun yüküdür.

hem tüm iPad'ler. Ama deneyimli bir kullanıcı kolayca o onun rengine, konnektör türü ve diğer harici farklılıklara odaklanarak, elinde tutan ne tür cihazlarda belirleyebilir.

kutuları ve çok numarasını kullanarak modeli aypada nasıl belirlenir?

Söz işkence ise: "Ne kadar ben iPad ne anlarım" orijinal kutusunu düşünün. Bu aypada modeli, renk, bellek miktarının yanı sıra, seri numarası ve IMEI gösteren bir etiket bulunur. Cihaz eller satın alındı Ancak, diğer plakadan kutuya ihtimali vardır. Buna ek olarak, etiketinde belirtilen model, her zaman değil. Bazen sadece bir yazıt «iPad» yoktur. Tam olarak neyin tehlikede olduğunu konusunda tahmin etmeye çalışın. Yeterince yerli kutusu, ayarları aypada veya arka panelde bunu bakarak seri numarası ile kutunun üzerindeki seri numarasını kontrol edilip test etmek için. gadget kutu versiyonunda güncelleme olmamasına, sonraki yönteme geçin.

aypada modeli aynı zamanda toplu numarasını yardımcı öğrenin. Arka paneldeki Tablet ayarlarında bulmalarını veya kutuyu olabilir. Sonra numaraları belli versiyonları aypada eşleşen bir listesini karşılaştırabilirsiniz gerekir. Bu listeler internette bulmak kolaydır.

İlk Dış farklılıklar, ikinci ve üçüncü aypadov

Güçlü benzerliklere rağmen, iPad'ler hala görünüşte farklıdır. Nasıl, hatta onu dahil değil iPad sürümünü biliyor musunuz? Aşağıdaki ipuçları yardımcı olabilir.

herhangi düzene veya pürüzsüz, geniş ön paneli ve siyah bir kameranın elbette eksikliği yoksun kolayca İlk aypad tanınabilir tasarım. Eğer bir kamera olmadan aypad görürseniz - bu iPad 1. Bu model tek renk kullanılabilir, tam olarak ve sadece siyah işletim paneli ile. karakteristik özelliği bir başka - gövdenin alt kısmında yer alan, üç delik dinamiği.

İkinci aypad selefi kıyasla daha akan çizgileri vardır. Bu iki kamera ile donatılmıştır. Arka panelde bulunan hoparlör ızgara, - tablet ikinci nesil ayırıcı özelliği.

ikinci dışarıya doğru ayırt edilemez Üçüncü aypad, sadece biraz daha ağır ve daha büyüktür. Ekran Retina teknoloji, hoş görüntü kalitesi ve renk derinliği kullanılarak yapılan: yalnızca fark farkedilir hale gelir. eski model aypada fazla varsa, o göze tanımına kaçınmaları ve kimlik daha güvenilir bir yöntem kullanmak daha iyidir.

Hava ve Pro farklılıklar, nasıl ne kimlik benim iPad Mini ve iPad 4 yöntemleri biliyor musunuz

IPads Mini boyutları nedeniyle diğer modellere ile karıştırılmamalıdır olamaz. Dıştan birbirinden, onlar sadece ekranda görüntü kalitesinde farklılık gösterir. Üçüncü aypad Mini tarayıcı Dokunmatik Kimliği ve altın rengi duruyor. Dördüncü kompakt öncekilerden biraz daha versiyonu ve bir anahtar düğmesi Sessiz modu yoksundur.

Bir yıldırım sürümü tarafından o üçüncü nesil tabletin aksine, standart 30-pin konektör değiştirilir - Dördüncü aypad üçüncü karıştırılmamalıdır.

"Hava" iPad'ler adını haklı: önceki sürümlere göre ince, daha hafif ve küçüktür. Fakat, görüntü aynı boyutta kalır. Bu açıkça çalışma yüzeyinin dar alanları aracılığıyla görülür.

teknik farklarla IPad Pro büyülemektedir - kolayca onun etkileyici performans kaybolabilir. Bu nedenle, tabletin yan tarafında kolay Akıllı Bağlantı konnektörü için daha basit seçkin Pro-sürümünü geçin.

Yukarıdaki yöntemleri hakkında bilgi sahibi olması, artık "? Benim için neyi iPad nasıl anlarım" Kendinize şu soruyu işkence edecek, Ve doğru tabletin sürümünü belirlemek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.