BilgisayarlarDefterler

Netbook Asus Eee PC 900: özellikler, yorumlar

Asus her zaman dijital pazarı ve mobil teknolojideki eğilim, bu kadar çok insan harika Tayvanlı üreticinin yeni ve çok ilginç ürünlerin duyurular alışmış gelmiştir. Onun çıkış netbook pazarı zaten doluydu beri Asus Eee PC 900, istisna değildir ve potansiyel alıcı, aslında, şaşırtıcı bir şey yoktu. Ama çok kısa bir süre içinde mobil cihaz satışlarının lideri oldu.

Pazar konumlandırma

Dizüstü Asus Eee PC 900 her zaman çevrimiçi taraftan sahip tercih rahatlık ve konfor takdir insanlara yöneliktir. Üretici bu model kız, öğrenci ve aktif bir tatil gibi insanları memnun edecek hissetti. Bugün, pazar küçük ve çok şirin gadget çeşitli renk renk mevcuttur.

Boyutlar (225h170h35 mm) liste, klasör veya söz değil, hatta küçük çanta içinde laptop yerleştirmek için izin sırt çantası kentsel türü. ilerleyen mobil cihazın üreticisinin her adım sürekli kullanıcıya ürüne kompakt ve kolaylık vurgular. Bu kadınlar butik ve süpermarketler üzerinde dağıtılır resmi web sitesinde ve broşürlerde TV reklamları, sosyal reklam ifade edilir.

cihazın performansı hakkında

Hatta insanlar kötü dolum netbook Asus Eee PC 900 çok zayıf olduğunu belirterek, bilgisayar bileşenleri usta. Sorun, tüm işlemci yatıyor - Celeron 900 MHz, bir mobil bilgisayar tüm performans çeker. durum cihazı (1 GB) herhangi bir SSD veya RAM hacmi tasarruf olamaz. Entegre grafik bağdaştırıcı GMA 910 GML Express yonga seti basit oyunları çalıştırmak için mobil yeteneği sağlar 900 tabanlı. Ancak bu performans çalışmaları ve internet eğlence tamamlamak için fazlasıyla yeterli.

LAN (RJ-45), Wi-Fi, kart okuyucu, VGA ve kadar 2.0 USB 3 gibi bağlayın bağlanabilme özelliği: yükseklikte burada Asus Eee PC 900 şartnamede arayüzleri ve konnektörleri ile hiçbir sorun vardır. Cihaz, gerçek zamanlı olarak yüksek tanımlı video iletimi sağlayan 1.3 Mn çözünürlüğe sahip bir dijital kameraya sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Toplama cihazı

Asus her zaman kendi ürünlerinin paketlenmesi dikkat etmiştir. İlk tanıştığımızda Üreticileri onun elektronik her yetenekleri anlamıyla alıcıya aktarmaya çalışıyoruz. Hatta cihazın ambalajı bir gerçektir broşür. Üretici seri numarası ve bilgiler dahil olmak üzere tüm görkemiyle netbook özelliklerine, boyalı Asus Eee PC 900. kutusunda, kutunun sonunda bulunabilir.

Lütfen alıcı ve ekipmanları: Kendi netbook, güç kaynağı, yazılım, tam talimatlar ve bir taşıma çantası ile birkaç diskler. Taşıma için sadece dizüstü kapağı çekici görünmek unutulmamalıdır ve düşmeyi engelleyecek olabilir kumaşa hoş bir dokunuş, yapılır. Birçok netbook daha pahalı çizgi üreticisi manipülatörler "fare" ve böyle harika bir mobil cihaz bile en ucuz giriş aygıtlarını almadı mutsuz bazı kullanıcıları tamamlar.

Görünüş ve yapı kalitesi

hiçbir şikayetleri vardır fabrikada. Kullanıcı işlemi sırasında herhangi bir çizik ya da başka dış sesleri algılamaz. Kapak sıkı açar, ama diğer taraftan, birçok mobil cihazlar konumunda ekran kilidiyle gerçek sorun bu yana, bir artıdır.

Lütfen sahibi Asus Eee PC plastik 900 özellikleri. Varsayalım bir mat yüzeye sahip ve parmak izlerini toplamak mümkün olmakla birlikte, yüksek mukavemetli yanlışlıkla düştüğünde dizüstü kırmaya izin vermeyeceğini vermez. Böylece üretici bir kez daha cihaz aktif insanlar için yapılmış olduğunu vurgular. Medyada, plastik özelliklerine ilişkin olumsuz yorumlar vardır. Dayanıklılık, cihazın çalışması sırasında geriye doğru doldurmak eğilimi ağırlık mini dizüstü bilgisayar kapağının yol kalınlaşma pahasına elde edilmektedir.

Herhangi bir Netbookun temel özelliği

mobil cihazla çalışmalarında Rahatlık doğal renkler iletmek zorundadır sadece kaliteli bir ekrana, ile başlar, aynı zamanda iyi bir çözünürlüğe sahip. 1024x600 dpi çözünürlüğe sahip TN matris yüksek kaliteli çağırmak, ancak ekran 9 inç olduğunu unutmayın zordur. Internet üzerinde iletişim kurmak ve yeterli temel uygulamalarla çalışmak için. Görüş açıları fakir çünkü Ama ekran cihazda aile daire içinde Asus Eee PC 900 Video görüntülemeler için kesinlikle uygun değildir.

İncelemeler bakılırsa, oldukça tuhaf bir karar 16 boy oranıyla netbook ekranı sağlayan üretici tarafından yapılmıştır: 9. Bu boyut oyun ve multimedya için tasarlanmıştır sonra. 3 Ekranın: ofis uygulamaları ile çalışmak bir 4 önünde görmek hoş olurdu.

Kullanım kolaylığı

Müşteri küçük daktilo gerekiyorsa, uluslararası standartlara tür cihazların çok farklı vardır dikkatle netbook Asus Eee PC'ye klavyenin 900 Özellikleri incelemek gerekir. şey düğmelerinin yerleştirilmesidir. İlk bakışta, imalatçı açıkça ayrıntılı olarak, kullanıcı, tüm orada sadece rastgele dağıtıldı ve fonksiyon modu aktive olduğunu bulacaksınız anlamak için, ancak, temel düğmelerin yarı eklemeyi unutmuşum.

Ama dokunmatik yüzey mükemmel yapılır. boyutları tek bir dokunmayla ekranda imleci hareket ettirmek için izin çünkü, kullanımı çok uygundur. Evet ve alternatif düğmeleri zahmetsizce, kolaylıkla preslenmiş bir fare, taklit. üretilen etkilerin kullanıcıya bildirir bir tıklama, ekleme etkinliği.

mobilite indeksi

Birçok üretici dijital cihazların piyasaya netbook amacı hakkında unutmak başlıyor. Cihazın özerklik - yüksek performans ve düşük ağırlık peşinde önemli parametre gözardı. ilk etapta Asus Eee PC 900 Özellikler hareketlilik, 4400 mAh üreticisi belirlendiği için, chetyrohsektsionny pil kapasitesi için.

şirket Asus netbook, tek bir şarjla kesintisiz çalışma üç saat duyurmaktadır. çalışma süresi, Wi-Fi, Wi-Fi arayüzü kapatarak bir saat uzatılabilir. Daha çok, düşük güç netbook çevrimdışı çalışacak kadar uzun yapabiliyor için o sayesinde, çünkü bir cihaz zayıf bir işlemciye temin üreticiyle neyin motive netleşiyor.

Tricks yapımcı

mağazada bir cihaz satın sadece takılabilir Linux işletim sistemini. Tabii böyle bir hareketin düşük fiyata yapımcı etkiledi. Ancak Tayvanlı dev Elbette testin, Windows XP Asus Eee PC 900 işletim sistemi için bir geri yükleme diski ile komple bir set sağlanan ve lisans sahibinin satın alınmasını gerektiren etmiştir yüzden, her kullanıcının, yabancı bir ortamda çalışmaktan keyif olacak, ama bunun nedeni, ücretsiz olarak kullanmaya engel olmaz bir netbook için çalışma engellenmez.

Linux kurulumu ile netbook performansı ve Windows farkı hala var olduğunu belirtmekte fayda vardır. Asus Eee PC netbook 900 son sürümü kötü birçok zorlu uygulamaların çalışma ile baş edebiliyor.

Notebook Servis ve Destek

Asus olsa vardır pazar lideri, ama onun sürekli problemlerin resmi web sitesinde en son güncellemeleri ile desteklenmesi, daha doğrusu ile. Bu nedenle, bir mobil cihaz satın BT profesyonelleri güvenli, mücbir sebep hali hariç, tüm gerekli yazılım ile birlikte verilen CD'yi saklamak sistem çok problemlidir kurtarmak için tavsiye edilir.

Birçok sahipleri Asus Eee PC 900, Windows 7'de Neden kurulmak ilgileniyorsunuz? işletim sistemi gerekli tüm sürücüleri sorunsuz internette bulmak ve güncellenen kabuğu ile çalışma olanağı sağlar olacaktır. Windows 7 yüklemeden önce Fakat, sahibi sisteminin performansı kötü değişecek bilmelidir: HD kalitesinde videoyu izlerken uygulama gecikmeyle açılacak pencereler arasında uzun bir anahtarlama, frenleme olacaktır.

Tamir ve toz temizleme

Asus Eee PC 900 incelemelere incelenmesi, bir netbook sökme ve montaj karmaşık jeneriği birkaç cihazlardan biri olduğunu göreceksiniz. Klavyenin çıkarılmasına tüm modülleri, ekran konnektörleri ayırın ve anakart kaldırmak kesmek: küresel bir temiz hale getirmek için, tamamen cihazı sökmeye gerek. sadece ters sırada gerçekleşir ve ekran, güç kabloları ve bağlantıları döngü bağlamak için daha fazla beceri gerektiren montaj, bahsetmiyorum.

Kesinlikle - Basit kullanıcı bu eylemlerin hepsi bir sürü sorun getirecektir. Garip soğutma sistemi hızla özellikle yatakta sizinle mobil cihazınızı almak için kullanılan sahipleri için tıkanır gibi, servis merkezi olmadan orada yapamaz. Ve alıcı netbook Asus Eee PC 900 hava giriş yuvaları kadar yürüyen bir elektrik süpürgesi ile temizlenebilir düşünürse, büyük ölçüde yanlış. tozdan, ne de o ulaşamadı hangi bileşenlerin fan bıçaklarını temizleme ek olarak.

kendileri için Sistem geliştirme

Ama yükseltme makinesi ile alıcılar memnun. Temel yararı XP Asus Eee PC 900 yüklemesi içindir. Daha işin kolaylık, performans yerine bir göstergesi için tasarlanmış olmakla birlikte, yine de doğru yönde atılmış bir adım. Hatırlarsanız Sonuçta, dizüstü bir işletim sistemi olmadan geliyor. Buna göre, alıcı Windows XP'de bir hediye alır.

İkinci yükseltme küçük bir yatırımla sahibini gerektirir. dizüstü Asus Eee PC 900 1 GB hafızaya sahip, ancak hacim, uygun modülü ayarlayarak iki katına çıkarılabilir. zorlu uygulamalar çalışırken Sistem performansı çıplak gözle fark edilebilir olacaktır. Eğer yüksek bir hızla ve büyük hacimli düzenli PCI Express Mini SSD-sürücüsünü değiştirmek eğer, kullanıcının elleri oldukça oynak netbook olacak.

Sonuç olarak

inceleme de görülebileceği gibi, Asus Eee PC 900 fiyata bakılırsa belirtilen niş üreticisi ve tutarlı, hatta düşük-uç segment ile rekabet edebilir. Fakat kötü performans işlevselliği eğlence için bir mobil cihaz arayan kullanıcılar için yeterli olmayabilir. Biz ev dışında hem iş ve eğlence faaliyetleri için cihaza bahsediyoruz Ama eğer piyasada bu netbook bulunamazsa daha iyidir. Her durumda, kullanıcı gerekli olup herhangi bir amaç için cihaz karar vermek zorunda kalacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.