FormasyonBilim

Psikanalistin Profesyonel iş: meslekte dinamiklerinin belgelendirme

psikanalist olmak amacıyla, biraz sadece çok uzun zaman bu alandaki bilgilerini doldurmak için gerekli olan, düzgün bir eğitim almak, eğitim çalışmalarının çeşitli bir deneyime sahip. Profesyonel analisti etkinliği kadar erken başlayabilir öğrenme sürecine, ancak deneyimli ve sertifikalı analisti ve danışmanı rehberliğinde altında kim yetkin müşterilerle ilişkilerde zor duruma çözmeye yardımcı olmak için zamanında ders etkinliklerini yönlendirmek.

Etik tüm kuralları ile Acemi analist öğretmen uygulayıcı yürüten tartışma supervizorskoy grubu için çalışmalarının özü olabilir.

Uzman eğitim analisti, amir: Rusya'da psikanalist belgesi aşağıdaki formu alabilirsiniz. Tüm bu profesyonel faaliyetler kesinlikle düzenlenir gereksinimleri vardır. Böylece, psikanaliz alanında bir uzman durumu yapanların atanabilir:

- daha yüksek vardır insani oluşumunu az olmayan 1800 saatten (psikolojik, eğitimsel, tıbbi, ve diğerleri.)

- uygulama ve karşı aktarım direnci ve kullanım için teorik eğitim veya psikanaliz eğitimi (500 saat) psikanaliz, kuramlar ve analiz teknikleri öyküsü olan çalışma konuları, hakim psikolojik koruma ;

- 250 saat (Analizan teknikleri ile yapılan çalışmalar tartışma ile ikili saatini uzatabilir geleneksel psikanaliz eğitimi seçeneği aksine) çalışma dirençler ve transferleri ile psikanalitik sürecinde sorunlar ve elde kişisel bir deneyim ortadan kaldırmak için kendi analizini geçti;

- Ben başlangıç sürecindeki son derece deneyimli ve sertifikalı psikanalistlerce 150 saatlik supervizorskoy destek aldı müşterilerle çalışmayı.

uzman statüsünde Profesyonel aktivitenin uluslararası seminer, psikanalitik dernek ve birliklerin ilgili uzmanlık dalında kongrelere katılım, hem de sosyal çalışma bilgisinin yıllık güncellemesini varsayar. Her eğitim ve mesleki gelişim ilgili belgelerin tarafından teyit edilmelidir.

eğitim analisti statüsündeki psikanalistin profesyonel çalışma yapısı benzerdir faaliyetlerinin yapısı bir uzman, ama bir sertifika almak için, bu alana pratik çalışmanın en az bir ilave 5 yıl olmalıdır. psikologlar, Psikanalistlerin veya psikanalitik bölgesel veya federal hükümetin eğitimi için Enstitüsü'nde öğretim çalışmaları (konferanslar, seminerler) yapmak için en az 2 yıl bilgilerini genelleme ve edebilmek. Eğitim Analist denetim en az 300 saat, raporlar şeklinde sabittir ve denetçiler, üst kuruluş verilmektedir olmalıdır.

gözetmen statüsünde başvuru Profesyonel faaliyetler 2 yıl içinde analisti yüksek öğrenim veya eğitim merkezlerinin kurumlarından birinde denetim (bireysel veya grup) iletken gerçeğiyle tamamlanmaktadır. Memnuniyetle ve hesaba hakemli dergilerde ve gazetecilik araştırma ve yayınlar kullanılabilirliğini alır.

eğitim psikanalizi yapılır bölgesi, hiçbir sertifikalı uzmanları veya seyahat seminer sürecinde telefon, Skype tarafından diğer bölgelerde uzmanlardan denetim alabiliyor. psikanalist profesyonel aktivite sürekli diğer profesyoneller ve Rus topluluk dernek veya toplumu birleştiren gelişmekte kontrollerden talep eder. Genç profesyoneller sürekli eğitim sırasında ve işgal başında hem deneyimli tarafından desteklenmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.