TeknolojininCep telefonları

Nerede hücresel aboneyi nasıl öğrenilir

nerede mobil abone bulmak için çeşitli yolları vardır. Hatta anda cep telefonları kişinin konumu hakkında veri alabilir zaman.

Birini aramak, ya da birisi sizi aradığında, her durumda bir telefon yakın antene ayarlanmıştır. Operatörünüz tür her antenin nerede olduğu hakkında bilgi. Nedenle, kule şu anda telefonla servis edilir tam olarak nasıl belirlemek zor değildir.

Nasıl öğrenmek için nereye özel bir program yardımıyla partisi? Bu tabir genellikle arama sorgusu "Google" veya "Yandex" bulunur. Ve gerçekten de, tüm internet böyle bir programın varlığı hakkında reklam doludur. Tabii ki, bütün "serbest ve ücretsizdir."

Merak tüm insanlar doğasında olduğunu, ancak yasaların anayasaya hakkında unutma. Eğer aradığını bulmak bile, özellikle değmez sevinin. Büyük olasılıkla, hiçbir şey ücretsiz olacak. Evet ve elde edilen bilgiler kesinlikle yararsız olabilir.

kendimizi hücresel operatörler benzer hizmetleri sağlamak zaman başka şeydir. Bu ödenen bağlantı seçenekleri şeklinde yapılır. Ve ancak abonenin rızası dan.

Nasıl burada "MTS" öğrenmek için

Bunu yapmak için, hizmeti "MTS Arama" kullanmak gerekir. Bu hizmeti sağlayan ilk hizmet - bu "Çocuk Monitor" var. Okulda çocuk sahibi olanlar için çok uygun. Çocuğunuzun nerede olduğunu bilecek herhangi bir zamanda bu servisi sizi kullanarak.

Bunu yapmak için, "Mama" takım ya da bir "Papa" komutuyla bir SMS mesajı göndermek için kısa numara 7788 gerekir. bu hizmeti ücretsiz Kayıtlı, ancak ayda 50 ruble aylık ücret alınır.

burada "MTS" nin abone bulmak için yardımcı olan bu hizmetin, diğer bir hizmeti yoktur. o "Locator" denir. Burada üzerinde o belirlemek mümkün olduğu aile ve arkadaşlar geri kalanı. Ama bu sadece onların rızası ile olur. Kayıt da ücretsizdir. Ancak, her istek 10 rubleye mal olacak.

Sen bir SMS mesajı göndermek gerekir. Bu öğrenmek istediğiniz yerin adını ve telefon numarası olmalıdır. Örneğin: Lisa 8 **********. mesajı numarasına 6630 gönderilir.

"MTS 'arama', yüklü olabilir nerede bölgede ve ötesinde, sadece Rusya topraklarında dahilinde aboneler.

öğrenmek için nasıl burada "Megafon" nin abone

bu hizmetlerin yaygın Nerede temsil edilir. Bir telefon numarasına yapılan bir arama seçeneğine sahip iki tarife paketleri vardır. Ama ebeveynler ve çocukları için. Bu tarife "Smeshariki" ve "Ring-Ding."

kullanıcı operatörü tüm tarifeler için geçerli nerede olduğunu öğrenmek için nasıl söyler ikinci yöntemi. Bunu siteyi kullanmak gerekecektir. hizmet "Locator" Orada bulabilirsiniz. Uygun bir uygulama doldurun. Bu sınava alacak. Bundan sonra, telefonunuz aradığınız kişinin koordinatları ile bir mesaj alacaktır.

Hala operatöre talebini sunmak ve istenen yanıt almak için numarayı 0888, çağırabilir. Veya USSD isteği yararlanmak. Telefonda aşağıdaki kombinasyonu bu yazın yapmak için: * 148 * telefon numarası #. Bir isteğe cevap olarak istenilen bilgilerle bir mesaj alacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.