BilgisayarlarYazılım

Neden tarayıcı yavaşlar? Tarayıcı yavaşlatır - ne yapmalı?

tarayıcı neden yavaş olduğunu hakkında konuşmak, nedenleri nelerdir? Nasıl başgösteren sorunu çözmek için? Bütün bunlar şimdi ve tartışılacaktır. kullanıcıları tarafından karşılaşılan sorunların en popüler bazı bakalım.

yer yoktur

Yani, Yandex Tarayıcısı geciktirir Birinci nedeni (veya başka) sistemi sürücüsünde boş alan banal eksikliği olabilir. Bu işletim sistemi yüklü olduğu bir sorudur.

şey bilgisayar başında çalışırken sabit diski üzerinde oluşturulan olmasıdır geçici dosyaları. hepsi bir yeniden başlatıldıktan sonra temizlenir değil. Yani, uzay yavaş yavaş bu tür dosyalarla dolu. Bir noktada, tarayıcıyı yavaşlatmak başlayacak - sadece geçici veri yüklemek için hiçbir yerde.

Çoğu zaman bu sorun, küçük sabit disk ile kullanıcılar karşılaştığı, ancak internette film izlemeyi severim. Her enjeksiyon testi - çalışanlar gigabayt belirli sayıda. Tarayıcı yavaşlar? Ne yapmalı? Temizlemek için yeterlidir işletim sistemini ve bilgisayar kayıt "şeyler." Bu Temizleyici yardımcı olacaktır. Sadece bir düğmeye basıldığında yaklaşık - ve bitirdiniz. Şimdi kontrol edin: hala Yandex Tarayıcısı (ya da herneyse) inhibe? Evet? O zaman başka yerde neden için bakalım.

bir çok program

Yani, olayların başka versiyonu var. tarayıcıyı "Opera" ya da başka engeller? Sonra, "temizlik" işletim sisteminizi yapıyor ne kadar düşünün. şey gereksiz programların bir sürü de World Wide Web "kapı" çalışmalarına iz bırakacak olmasıdır.

Bu internet ile etkileşim birçok araç kullanmaya alışkın bu kullanıcıların özellikle doğrudur. Gereksiz ve yaşlı programları kaldırmak için, hem de onların eş zamanlı kullanımını sınırlamak - tarayıcının kararlı çalışmaya dönmek için, sırayla bilgisayarınızı getirmek gerekir. Fark kez sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Bu engellemez disk birleştirme. Bu süreç her ay veya iki tekrarlanmalıdır. Ancak, her şey her zaman çok basittir. arıza tarayıcısını oluşabilecek bir takım sorunların halen de bulunmaktadır. en onlarla tanışmış dönelim.

Birçok eklentiler

Eh, Günümüz kullanıcılarının çoğu başka çok yaygın bir sorun - büyük bir fırsat tarayıcıları olduğunu. Bazıları yavaş çalışmaya başlar yüzden. Tarayıcı "beceriksizlik" (böylece "Chrome" ve) inhibe? Sonra yüklediğiniz kaç farklı eklentileri, uzantıları ve eklentileri bakın. Bazen bu davranışın nedeni tam olarak ne olduğunu.

Bu durumda, iki seçeneğiniz vardır. Hangisi daha iyi - seçebilirsiniz. İlk seçenek - sadece programın kararlı çalışmasına engel olabilir eklentileri tüm kaldırmaktır. sadece en önemli, örneğin, Flash Player tutun. gerisi silme.

İkinci seçenek - geçici olarak uzantıları, eklentileri devre dışı bırakmak ve tarayıcılar için eklentiler etmektir. Yani, onlara ihtiyacınız olduğunda, her zaman onları tekrar açabilirsiniz. Ama bu noktaya kadar bu eklentiler ve uzantıları kullanmamak. Oldukça sık, kullanıcılar kendilerini çok "ilginç" bir şey kurduk, özellikle bu adımı atmak eğilimindedir. devre dışı bıraktıktan sonra bazı takviyeleri stabilize etmek çalışır.

hava korsanı

Sen önceki tüm adımları yaptım, ama tarayıcıya yavaşlatır mı? Ne yapmalı - Bilmiyorsanız? Sonra sözde tarayıcı korsanları sahip yüklü değil, bakmaya çalış. hem interneti kullanırken bu "frenlerin" ortaya çıkmasına katkıda gibi giriş ve şifre çalmak yapabiliyor Bu casus programı.

Korsanlık farklı buldum. Kural olarak, onlar yüklemek vermedi eklentiler yeni plug-in varlığı ile tespit edilir. Artı, World Wide Web, çoğu durumda reklam afişleri görüntülenir zaman. tarayıcı "beceriksizlik", "krom", "Yandex" ve Internet sörf için diğer programları, yavaşlar, o zaman ilk ihtiyacı bilinmeyen bir eklenti kaldırmak için. Bir süre size yardımcı olmalıdır.

tarayıcıda önemli verileri yoksa Ayrıca, sadece yeniden yükleyebilirsiniz. , "Temiz" güncellenmiş yeni indirilen sürüm, - o başarının gerçek anahtarıdır. En iyi seçenek, ama yine de işletim sistemini yeniden daha iyidir.

işletim sisteminde Oyun Hataları

Neden tarayıcı hiçbir ekstra eklentileri ve korsanları olduğunda yavaşlar ve tamam sabit disk üzerinde bir yere sahip? şey bazen bu davranış başarısızlık işletim sisteminde çeşitli neden olabilir olmasıdır.

ölümcül bir hata ve minör sorunlar olarak - Nedenleri çok olabilir. Bir virüs veya sadece kaza - neyse. Bu davranış sistematik tekrarlanır Ancak, eğer sözde yapmaya geri sistem rulo her şey iyi çalışırken bir zamana.

Chrome tarayıcı yavaşlar? diğerleri? Ardından "Standart" "Başlat" düğmesine gidin ve kurtarma aracı bulmak. Size istenen süre için sistem geri almak için yardımcı olacaktır. Ancak, geri alma noktalarının otomatik olarak oluşturulmasını etkin olmalı. Aksi takdirde, sadece kurulduktan bir zamana geri sistemini getirmek mümkün olacaktır. En iyi seçenek, ama bazen işe yarıyor.

Kural olarak, bu tür işlemin kişisel verileri ve programları etkilemez. Sistem ayarları sadece. Ancak, bazen arızalar geri çekilme yapıldığında süre içinde kurulmuş değil bu uygulamaları görüldü.

trojan

Eğer güçlü tarayıcıları inhibe ederse bunların hepsi, bu işletim sistemi ciddi virüsleri yetiştirilen var anlamına gelebilir. Onlar Trojans denir. Bu kovmak çok zordur bilgisayar enfeksiyonunun bir türüdür. Bize bilgisayar ve tarayıcı çalışmalarını stabilize etmek için ne yapılması gerektiği bakalım.

Eğer işletim sistemi Truva atları ve virüslerin çeşitli aldı şüpheleniyorsanız Yani, biz ilk bu varlığı için veya iyi bir anti-virüs programı yardımı ile taramak zorunda. İşte uygun Dr. Web. Ancak, bazı Nod32 tercih ederler. Her durumda, virüs veritabanını güncellemek ve ardından taramayı başlatın. Nerede derinlemesine bir tarama çalıştırmak zorunda. Bu uzun zaman (birkaç saat) alabilir. bulunmuştur hepsi tedavi sonuçlarını verdikten sonra. tedavi edilemez Ne - çıkarın. tarayıcı aşağı ve nasıl mücadele yavaşlatır Şimdi neden biliyorum. Ancak, çok sık rutin kontrol Antivirüs iyi bir sonuç verir. Böylece, bilgisayarınızı stabilize ve yolda geri almak için bu adımı tamamlamak için her zaman bir şey var. Size yardımcı olabilir bakalım.

Özel yazılım

tarayıcı neden yavaş olduğunu sorusunun cevabı, virüslerin varlığı ise, özel casus araçları ile anti-virüs programının çalışmalarını tamamlayacak mümkündür. Onlar gizli enfeksiyonun işletim sistemini algılamak ve bir kez ve herkes için ondan kurtulmak yardımcı olur.

Bu amaçla mükemmel İçin Spy Hunter. hızla bilgisayarınızı tarar ve iyice dosya ve uygulamalara zarar vermeden temizler Bu anti-spyware programıdır. Çok uygun ve kullanımı kolay. Tarama genellikle sadece birkaç dakika sürer. bu zararlı dosyaları kaldırarak sorumludur düğmeye edecek sonra - Sistem temizlenecek. Bilgisayarı yeniden başlatın ve tarayıcıyı çalıştırmayı deneyin. Tüm iyi para kazanmak? Sonra tadını çıkarabilirsiniz. Hayır? Eh, bu durumda bir çözüm yoktur. Özellikle Antivirus Kullandıktan sonra Hata ve uyarı içeren bir pencere açılır başladı.

yeniden

Ama istisnai durumlar vardır. Hala soruyu çözemediyseniz - Tarayıcı yavaşlatır neden - o zaman çok ilginç bir seçim var. Ancak, Internet üzerinde çalışan zaten oldukça imkansız olduğunda kullanmak daha iyidir. Bundan önce, "kayışı çekin." Var

Biz işletim sisteminin tam bir yeniden yükleme bahsediyoruz. Bu en etkili ve güvenilir bir seçenek olmakla birlikte, zaten "işletim sistemleri" gibi herhangi bir önemli dosyaları yok sadece virüs ve trojan oldukça fazla oturur. Sonra, gerçekten de kurmak ve tedbirli olmaya devam etmek, yine her şeyi koymak daha kolaydır.

Tipik olarak, işletim sistemi yeniden yükleme, sistem yöneticilerinin başlattık. Doğru, bu görev ile başa çıkabilecek kurulum diskini sahip herhangi bir kullanıcı,. Bu göründüğü kadar zor değil. Önemli olan ekrandaki yönergeleri izleyin ve yükleme işlemini başlatmadan önce sabit diski biçimlendirmek için.

birçok indirme

Eh, şimdi en soru neden olabilir hoş andan için seni görmesine izin: "tarayıcı yavaşlar mu Neden?" şey bazen internet üzerinden sisteme dosya indirme kendisi bilgisayarınızı düzgün ve bireysel programlarını yavaşlatmak mümkün olmasıdır. Yani indirmediyseniz şey olmadığını görmek için kontrol edin.

torrent özellikle dikkat edin. Hepsi hızını kendisi almak eğilimindedir. Bu tarayıcılar normal şekilde çalışmaya izin vermez. Tüm indirmeleri tamamlayın ya da duraklatabilirsiniz - İnternet hızı tekrar yeniden dağıtılır ve tüm web uygulamaları tam kapasite çalışacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.