Entelektüel gelişimiRüya yorumların kitabı

Neden kurtlar ve benzeri kuruluşlar rüya

Neden kurtlar ve diğer çok güzel değil şeylerin rüya

Birçok kişi bunları yorumlamaya çalışırken her şekilde, onların hayallerine büyük önem verilmektedir. Modern teknoloji ve hayallerin yorumunu yardımcı literatürün büyük miktarı ile, çok basit bir şekilde bunu. solucanlar ve larvaları: Burada yazıda rüyaların konusunu ve oldukça nahoş ve pis azaltmaya karar. Öyleyse başlayalım.

Ne rüya kurtçuklar: Modern rüya tabiri

Bu rüya kitap, bir kaba konur bir rüya kurtçuklar olup olmadığını dikkatlice planları aracılığıyla çalışırken, o zaman yaşam, kimi konuyla ilgili olarak korkunç bir plan katılımcıları olacağını söyledi. Rüyada bir kişinin düşmanlarına karşı, sonra kurtçuklar dokunursa, o en iyi teknikler kullanmayacaktır.

Ne kurtçuklar rüya: Rüya Miller

Eğer balıkçılık için kurtçuklar toplanan hayal ederse, evli hayat başarılı olacaktır. Rüyada, onlar sizin yakınında olursa, o zaman değişik şiddetteki sorunları için bekleyin, ancak bunları geçti, sonra tüm engeller kolayca yönetebilirsiniz. Eğer kurtçuklar ile doldurulmuş odanın ortasında uyku eğer hayatta tamamen, şüpheleri tarafından emilir. Bunları yerseniz Ama, hatta sonuçları ile, ciddi bir hastalık olacaktır. Eğer pislik içinde kurtçuklar görürseniz, röportaj yalan olduğunu anlayacaktır ki hoş olmayan bir konuşma için hazır olun. Genel olarak, herhangi bir şekilde bu yaratıklar başa bir rüya, o zaman iyiyse, kötü tehdit değildir ve eğer değilse o zaman diğerlerinden sorun beklediklerini söyleyebiliriz.

Neden solucanların rüya

Genellikle solucanlar bir dostluk içine geliştirilecek tanıdık, delalet. Eğer solucanlar olduğunu hayal, o zaman düşmanlarından tehlike için hazır olun. Küçük beyaz solucanlar ise büyük vaadi makbuzları, çok ciddi ve önemli bir konuşma için hazırlar. Olağanüstü eğlence Worms sıradışı renk delalet. bunlar gıda iseniz, yakında hasta olacaktır. solucanlar itin ve onları öldürmek - o zaman şüphe üstesinden gelecektir. Eğer Gördüğünüz rüya ise bir çocukta solucan, sadece sevdiklerinize bakmak ve onlar hakkında endişe çok durdurun. bu varlıklar bir hayvan olsaydı, ancak daha sonra bir aşka hazır olsun. balık Solucanlar büyük sorun delalet.

Neden sinek larvalarının rüya

Eğer sinek larvaları kadar öksürük rüya, o zaman hayat, sorun sen habersiz olan varlığını gidecek. Hayatın bir yabancıya ve kötü bir adam girmek istiyor o yüzden - Kendi gözündeki grub bakın. Ocak, Şubat, Mart veya Nisan ayında You doğum günü? Ardından Rüyandaki larvaları sinek yeni arkadaşlar delalet. Eğer Mayıs, Haziran, Temmuz ya da Ağustos ayında doğmuş, sonra uykunda larvaları için söz yeni bir hayat için hazır olsun. Ve sen Eylül, Ekim, Kasım veya Aralık ayında doğmuş olsaydı kar bekleyebilirler. Şimdi ne bir rüya kurtçuklar ve diğer oldukça hoş olmayan yaratıklar biliyorum. Ama, yorumlama unutmayın - sadece belirli bir şekilde ve koşulsuz her şey buna değer olmadığına inanıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.