SağlıkTıp

Neden kaşıntılı özel parça ve ne yapacağını

tüm insanlar zamanında doktora gitmek değil. arkadaş tavsiyesi dayalı, kendini - diğerleri en belirsiz şekilde hastalıkların kurtulmak için tercih Bazıları böyle bir imkanımız yok. Örneğin, bir doktoru görmek için utandım gençler, genellikle samimi bir yer çizilmeye ve bu durumda ne yapmak neden olarak istenir. "Eh Kutlamacılar", her türlü merhem douching öneriyoruz. Eh, en azından bir yetişkin kadın bir doktora danışmak tavsiye eder eğer. Ama en azından bir "iyi" tavsiyesi hijyen girly takip konularında cahil ise, sadece ciddi bir hastalık alamayan, aynı zamanda kısır olma. Yalnızca - kaşıntı sonra ilk işareti çeşitli hastalıkların.

Neden kaşıntılı özel parçalar

olabilir nahoş kaşıntıyı Neden:

• yanlış eşleşen giysi ile zedelenmiş. sentetik giyerken Çoğu zaman meydana Ancak çok büyük veya küçük pamuk külot da basabilir veya cildi ovmak ve kaşıntı neden edebiliyoruz vardır. Bu alanda mahsur kalan bakteriler enfeksiyona başlatabilir.

• İlköğretim untidiness mahrem yerinde Bazen kaşıntı. cinsel organlar en az günde iki kez gerekir ve kurallara uygun olarak bunu yıkayın. İzolasyon ve ter - bakteriler için iyi bir üreme alanı.

• başka neden kaşıntılı özel parçalar? Kaşıntı alerji belirtisi olabilir. Çünkü kirli göletler veya ilaç tepki olarak zayıf veya dengesiz beslenme, kötü ekoloji, yıkanma nedeniyle ortaya çıkar. Alerjiler de kişisel hijyen için kullanılan prezervatif, musluk suyu, sabun ve kremler, üzerinde yağlama neden olabilir.

• samimi bir yer kaşıma neden düzenli epilasyon veya epilasyon yapmak insanlara sormak ilgili en yaygın soru bikini alanı. Bazen, bir jilet kullanmak, özellikle derinin çok ince bir tabaka ile saçları tıraş etti. Diri, bu kaşıntı neden olur. Buna ek olarak, saç her zaman geri yeniden büyümeye sıfırdan bir kontrol edilemeyen dürtü neden olur.

• Özel parçalar nedeniyle kasık bitine çizilmiş olabilir dışında. Uzun bir süre, insanlar bu parazitler "can sıkıntısından Tesisi." inanıyordu Bu saçmalıktır. Bitler cinsel ilişki veya kirli keten kullanımı ile münhasıran iletilir. evlerine çok zordur Cure.

Tüm bu nedenlerle, sadece şiddetli kaşıntıya neden edebiliyoruz. etkilenen cilt enfeksiyon alırsa, bunu çok uzun davranmalısın. Ancak bu kötü değildir. Neden samimi yerin içinde kaşınıyor? kişi hasta veya Çünkü cinsel bulaşıcı hastalık bulaşan. Yoğun kaşıntı ve beyaz akıntı pamukçuk ile gelir. Coleitis, bakteriyel vajinozis, trikomonas, klamidya, hastalıkların onlarca da olağan kaşıntı ile başlayan. Ve onlar enfekte ortağı, yüksek iltihaplı hastalıklar ve bazen kısırlığa sonunda.

kaşıntı görünümü ile ne yapmalı

Eğer rahatsız başlarsa, ne yapılacağı konusunda arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı sormayın. İlk olarak, tam bir hijyen, senin iç giyim ve hijyen ürünleri değiştirin. Birkaç saat bekleyin. Kaşıntı devam ederse ve sıfırdan arzusu tüm diğer duyguları bastırır, derhal doktora gidin. tek yolu onların hayatlarını korumak ve fiziksel ve ruhsal sağlığını korumak mümkün olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.