SağlıkKadın sağlığı

Neden kaşıntılı bir kadının avret? cevap uzmanları

En yaygın öksürük veya hıçkırık olduğunda, biz kolayca tedavi tavsiye için arkadaşlarına sorarak bu sorunla başa çıkabilir. Oldukça farklı durum olduğunda insan kaygıları samimi bölge durumu. Burada bile yakın akrabaları utandırıcı soru sormak için yeterlidir. Ne yapmalı? Bu yazıda bahsedeceğiz avret kaşıntı neden bir kadının ve nasıl mücadele.

genel bilgiler

panik kışkırtmak olmamalıdır her durumda, bir kadının avret kaşıntı, ama tam tersine neden gerçek soru, sonuçların bazıları için bir nedeni. Çoğu durumda, doğrudan cinsel organlar üzerinde sinirler kendilerini sırayla, hijyen tanınmış standartlar kusurundan kaynaklanmıyorsa iç veya dış patolojik süreçler, rahatsız olabilirler. Yani, çizik ve kaşıntılı ise özel parçalar en olası nedeni, yani yeterli bakım, olmaması:

  • Yanlış bakım genital bölge (sabun veya jel kötü kullanımı);
  • iç düzensiz değişim;
  • vajinal florayı değiştirmeden kontraseptifler ya da merhemler, kullanımı;
  • Kaba sentetik iç çamaşırı veya tanga külot;

Neden bir kadının kaşıntılı özel parçalar. diğer nedenler

  • Uzmanlara göre, bazı durumlarda, rahatsızlık düzenli gerilmeler, hem de hijyenik pedlerin kullanımı, bazı üreticiler tarafından kaynaklanır.
  • o mahrem bir yer, deşarj çizik ve büyük ölçüde olağan karakterini değiştirilirse Öte yandan, nedeni jinekolojik hastalıkların çeşitleri yatıyor olabilir. Bu, tüm pamukçuk ve bilinen genital herpes, hatta belsoğukluğu, klamidya ve. Bu uzmanların gerçek nedeni kuvvetle yardım için jinekoloğa adrese herhangi bir gecikme olmadan tavsiye tespit etmektir. Hoş olmayan sonuçlarla uğraşmak daha geç erken dönemlerinde hastalığı tedavi etmek daha iyidir.
  • Dikkat etmek önemlidir vajina rahatsızlık jinekoloji ilgili olmayan diğer hastalıklardan kaynaklanabilir. Örneğin, şeker hastalığı, ya da hepatit.

Ne yapmalı?

Birincisi ve en önemlisi, tabii ki, kök nedenini bulmak gerekir. Yani, örneğin, kendi kişisel hijyen özen keten ve kullanım kalitesine dikkat yıkama tozlarının. Bu yöntemler sorunu gidermek yardımcı olmazsa, büyük olasılıkla patojen biraz daha derin yatıyor olduğunu. İşte testlerin gerekli set geçmek için, bir jinekolog danışmak en iyisidir.

yararlı ipuçları

Bir kadının avret kaşıntı neden bu yazıda, sebeplerden sadece küçük listesini inceledik. Gerçekte çok daha fazla vardır. Böyle hoş olmayan bir sorunla karşı karşıya olmamak için, uzmanlar dikkatle mahrem alanların hijyen izleyin Sadece reçete ile ilaç almaya tavsiye gelenle kaçının.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.