Sanat ve EğlenceMüzik

Nasıl Sophia Rotaru yıl? şarkıcının Yaratıcı yolu

Nasıl Sophia Rotaru yıl? Belki de bu soru evet, hayır, hayır, ve biz her zaman moda ayak uydurarak, sahne bu zamansız ve canlılık kadının tam üzerinde gördüklerinde kafamızda yoktur. Gerçekten mi?

Bölüm 1. Kaç Sofia Rotaru yıl. Genel bilgiler ve sahne adı

Dünyaca ünlü Rus şarkıcı sermaye Kiev ve Yalta güneşin: Ukrayna kökenli, Sofiya Mihaylovna Rotaru Bugün iki ilde eş zamanlı yaşıyor.

Aslen Yıldız Marshintsy köyünden Chernivtsi bölgede söyledi. Biyografi Sophia Rotaru az t bilinen rağmen, oldukça ilginç. Şarkıcı konuda uzatmak istemez belirleyin. , Gizlilik istenmeyen dikkat gelen sevdiklerinize korumak.

o sadece çocuk aile içinde olmadığını bilinmektedir, ünlü aktris iki kardeş ve üç kız kardeşi vardır. Ve sadece Sofya Mikhailovna sahne kardeşi Aurica ve Lidia ve kardeşi Eugene vardı üzerinde, sahnede parlamaya başardı.

Uzmanlara göre, Rotaru Kontralto sesini söylediğini ve yüksek notlara o bir soprano yakındır.

Repertuarı bugün yüz beş hakkında bilinen şarkıları içerir ve onlara Sofya Rusça Mikhailovna, Ukraynaca, Rumence, Moldovan, Alman ve Bulgar Lehçe, İngilizce ve İspanyolca gerçekleştirir. O Sovyet zamanında, resitatif söylemeye cesaret ve müzikal düzenlemeler makinesi davul olarak kullanılan ilk isimdir.

şarkıcı adını taşıyan küçük bir karışıklık oldu. Başlangıçta, onun yerli köy hattı Rötar adı belirtilen bu kadar, Romanya aitti ve adını - Sophia. Daha sonra Edita Peha yüzden Sofia Rotaru adıyla sahne yaktı yeni yıldızı, euphony için adının sonuna harfini "y" eklemek genç icracı tavsiye etti.

Bölüm 2. Nasıl Sophia Rotaru yıl. şarkıcının Yaratıcı yolu

Küçük Sonia zaten bir çocuk olarak korosunda ve sporda aktif oldu. Baba onu ilk müzik öğretmeni oldu. Okul Rotaru, akordeon ve Domra oynanan amatör performansları etkin rol aldı. 1962 yılında düzenlenen ulusal yetenekleri, İlçe rekabet, şarkıcının kariyerinin gelişiminde ilk adım oldu.

Bu altı yıl sürdü, Rotaru Chernivtsi müzikal okuldan mezun. Ve 1971 yılında o bir grubun, "Kırmızı Rue" çalışmaya davet edildi. Bu, diğer şehirlerde ve ülkelerde çeşitli festivaller, roadshowlarda performansları ile sonuçlandı. O David Tukhmanov Vladimir Ivasyuk, gibi tanınmış bestecilerinin çalışmaları şanslıydım Vladimir Matetsky Yuri Rybczynski.

1970'lerden beri, şarkılar Sofia Mikhailovna, hemen hemen her zaman "Yılın Şarkısı" kazananları oldu seslendirdi. Biraz sonra filmin ışığında tanınmış şarkıcı katılımıyla. 80'li yılların başlarında, Rotaru uluslararası yarışmasında ödül kazandı ve dramatik imajını değiştirmek karar verir.

Birkaç yıl sonra, ve şarkıcı çalışmalarında önemli değişiklikler vardır.

Bölüm 3. Kaç Sofia Rotaru yıl. Şarkıcı bugün: ev, aile, torunları,

Ağustos ayında bu yıl Rotaru 66 yıl döndü ama onu genç ve çekici görünmek engelleyemedi. Sofya Mikhailovna gürültülü partilerin kendilerini fanlar düşünmüyoruz, bu nedenle, ailesiyle birlikte evde bir doğum günü kutlamak için tercih ediyorum.

oğul Ruslan, kızı Svetlana, Anatoly ve torunları Sofya: Hafta sonları ve ücretsiz turne gün o genellikle size yakın olanlar tarafından çevrelenmiş harcadığı. Ne yazık ki, on yıldan fazla bu parlak tatilde, yasal eş Yıldız yoktur. Anatoly Evdokimenko 2002 yılında ölen gerçeği.

Sofia Rotaru, taraftarların bir sürü olarak, üyelerinin Ağustos ayının yedinci altıncı gecesinde en sevdiği şarkıcının doğum gününü kutlamak bile fan klüp vardır. Orada hediyeler bırakmak için eve Sophia M. etmektir evine gönderilen kutlama kalabalık taraftar sonunda.

Tabii ki, biz kaç yıldır Sophia Rotaru sorusunu yanıtladım. Şimdi bunu düşünmek ve uzun bir kadının yaşı pasaportlarına ve ruh durumuna numaraları bağlı olmadığını bilinmektedir yüzünden olsun, bu söz değer. Bu şarkıcı cazibesi, büyüleyici ve eşsiz ses hala uzun yıllar birlikte bize mutluluk görmek istiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.