BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Ne "Zombi Çiftliği" inşa edilebilir?

Zombiler - oyun sektöründe son birkaç yıldır hangi öyle ya da böyle figür asiler ölü, sürekli olarak yeni öğeler dışında. En oyunlarda, bazen, bazı projeler sunmak ve duruma özgün görüşlerini ölü bir temsilcisi olması yapabilirsiniz, onları hayatta kalmak için savaşmak zorunda. Aynı zamanda, herkes inanılmaz başarı oyun "Çiftlik Çılgınlığı" haberi var. Onun özü sen, kendi çiftlik oluşturmak onun tavukları, inekleri ve diğer hayvanları büyüyebilir olması yatıyor, yumurta, süt toplama ve benzeri, ürün satmak geliştirmek ve büyümek. Bütün bilgi bu "Çiftlik Çılgınlığı" için yıl içinde onun varlığı vardır kazanmasından sayısız farklı klonu olduğunu korumak mekaniği ve ilkesinin oyun, ama değişim onun parçaları, ortam, arsa. Bir bu klonunu oyun "Zombi çiftlik". Sen ilginç binalar çeşitli oluşturarak, gerçek zombi büyümek gerekir. "Zombi çiftlik" Eğer irade discover çok farklı binalar, her hangi gerektiren bir miktar kaynakları, aynı zamanda üreten bir şey yararlıdır. Nedenle daha iyi bir oyuna başlamak hangi en temel ve henüz en popüler binaların bazı bakmak faydalı olacaktır.

crypt

Bina içinde "Zombi çiftlik" are çok farklı - olurlarsa mevcut çeşitli seviyeleri gerektiren belirli malzemeler ve sunmak uygun geri besleme. Ve bu yapıların her biri belirli bir amaca önemlidir. Öncelikle o mezarına dikkat değer - Binanın birinci seviyede size sunulacak. Bu iki aşamalı ve modernizasyon iki aşamada inşa etti ve bunların her biri üzerinde kaynağınız belirli bir miktar harcama gerekiyor. Beş günlükleri, bir tahta ve beş taş - ilk aşaması için beş günlükleri, taş ve beş yüz paraları saniye almak gerekir. Modernizasyon - burada daha ciddi süreci var kaynaklar daha nadir gerektirir. beyaz boya yedi kova, sevgi elli birimlerini ve kırmızı karoların yirmi birimleri - İlk adım için, beş günlükleri, beş metal çubuklar ve çimento üç çanta, ama ikinci için olması gerekir. Ama neden bütün bunlar? Ya bir kripti veriyorsunuz? Her şeyden önce de boruların üretimi için kullanılabilir hale gelecektir burada boyalar üretmek mümkün olacak. Ayrıca, mezar odasında, daha sonra satmak için karlı olabilir hurda metal büyük miktarlarda oluşturabilirsiniz olduğunu. Ama hepsi bu değil - "Zombi Çiftliği" inşaat değişikliklerden sonra çok kullanışlı bir fonksiyon olur. somut kripti düşünüyorsanız, burada size günde bir kez oynayabilir, özel bir rulet var ve bir ödül olarak yararlı çeşitli kaynaklar alacaktır.

Mermer Mağarası Giriş

Birçok tür oyunlar olduğu gibi, "Zombi Çiftliği" ek yerleri yol özel bir tasarıma sahiptir. Orada irade be edebilmek için kazanç erişim için bazı nadir kaynaklar, bulmak güç-up vb. Bu tür ile ilgili "Zombi Çiftliği" Binalar oldukça çeşitlidir, ancak ilk o Mermer Mağarası size girişinde verir oyunda, göründüğünden emin. inşaatın ilk aşamasında için, barut, mermer ve altın tozu ihtiyacı olacak ve ikinci için - ampuller, kömür ve sabun. inşaat olamaz değiştirin, bu yüzden oldukça hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz - ve daha sonra yeni konumun giriş olsun. Böyle tesisler derhal gelir ve faydalar sağlayan, çünkü Tabii ki, "Zombi Çiftliği" Kulesi'nin inşası ya da onun gibi bir şey için daha ilginç olabilir ama başka yerlere pasajlar da küçümsenmemelidir. Onlar Sahipliğinizi uzatmak için izin verir.

fener

fener Crypt gibi bir çok, yani aynı özellikleri hakkında gerçekleştirir ve benzer bir prensip üzerine inşa edilmiştir olduğunu. "Zombi Çiftliği" adalar Binalar, tabii ki, çok daha zor olacak, ancak deniz feneri ve size her şeyin oyun için kolay olacak bir fikir verir. Üçüncü düzeyde bir deniz feneri inşa edebilirsiniz, ama orada daha sonra üç yapım aşamaları ve modernizasyon aşaması bekliyor. taşları, panoları ve çimento, iyi ve üçüncü - - çimento, süper yapıştırıcı ve boruları inşaatın ilk aşamasında, günlükleri, kayalar ve yeşil boya, ikinci gerekecektir. O zaman burada kırmızı boya, tel ve kepçeler yapabilirsiniz, ancak bu kadarla gelmez. Ayrıca günlük güzel hediyeler aldığınız vasıtasıyla, ikramiye rulet almak için feneri yükseltebilirsiniz. Sadece burada için modernizasyon irade gerektiren bir çok kaynakları. altın, bahar ve mavi kalp Sayfaları - oyun mevcut fenerin en iyi şekle götürecek maddeler vardır. Tabii ki, "Zombi Çiftliği" Servisi inşaatı çok daha karmaşık ve zorlu olacak, ama olabildiğince zaten bu oyun deneyimi üçüncü katında - Bu kolay bir yürüyüş değil.

Japon bahçesi

Güzel ve ilginç bir tasarım - gereklidir bir Japon bahçesi, ardından Babil'in yapımı "Zombie Çiftliği" mümkün hale. Burada yükseltmeleri için oda olmaz, bu nedenle bina odaklanmak olabilir. İlk aşamada için, ikinci aşama de, son aşamada, ışıklar ve mavi çinileri olmadan yapamaz kullanışlı kırmızı kiremitler ve fırıldak, olacak, barlar, sabun ve kurt süngü gerekecektir. Gibi bir sonuç, sen olsun, bir tasarım yani yetenekli bir üretim çok faydalı maddeler gibi barut, hem de bir iplik farklı renkler. Biz görünümü hakkında konuşursak Japon bahçesi ile mükemmel bir uyum içinde olduğu gibi, o zaman kesinlikle "Zombi Çiftliği" bir yapı Pond gerekir. fayda veya görünümünü - Genel olarak, burada artık ihtiyaç olduğunu, kendiniz seçebilirsiniz. Bu göstergeler arasında bir denge elde etmek çok zor olabilir sıklığıdır.

piramit

Kesinlikle belli bir oyunda inşaat yüksek düzeyde dikkat edilmelidir. "Zombi Çiftliği" Zümrüt binalar - Eğer daha sıradan bir şey üzerinde odaklanmak gerekir böylece, her oyuncu gelemez şeydir. Örneğin, piramit aynı zamanda inşaatın üç aşaması vardır, ancak altıncı düzeyinde kullanılabilir hale gelir, ancak bir sarı boya, çivi ve mermer blokları üretmek mümkün olacaktır. Doğal olarak, bu zenginliği ciddi yatırım yapmak zorunda kalacak, ancak oldukça hızlı kendini amorti edecektir, bu yüzden eksik yok. Onların Planetarium'a bina olarak kullanılabilir böyle pahalı tesisler olunca maliyetler düşünmek gerekir. "Zombi Çiftliği", tam olarak evde görmek istiyorum bina seçebilirsiniz. Her şeyi inşa etmek gerekmez. Ama eğer is bir piramit veya diğer binalar is not üst düzeyde, bu is çok sık mayıs ücret böylece yapısı irade be gerekli için inşaat yönelik üst düzey tasarımı.

sihirli tavşan

Orada böyle Sihirli Tavşan olarak "Zombi Çiftliği" ve çok sıradışı bir tasarım içinde. sadece başka bir bina, onların kaynaklarını harcamak zorunda olduğu için - Maalesef, olağanüstü bir şey sunmuyor, inanılmaz orijinal görünüyor ama. Bu bina sadece sekizinci düzeyde kullanılabilir hale dikkati çekiyor.

kardan adam

Sihirli Tavşan ile birlikte, kardan adam yapmak için - aslında, bir bina değil, başka bir bina, - bu sadece bir yapıdır. Ama aynı zamanda oldukça önemli bir rol gerçekleştirir - bu sarı boya ve mavi çinileri alabilirsiniz onun yardımı ile. Bu yapı is karakterize tarafından Gerçek şu ki neredeyse tüm evreleri arasında inşaat ve onun özdeş ve farklılık sadece numarası malzemeler: kartopu, çimento ve altın para.

değirmen

Değirmen - Her iki çiftlik süslemeleri ve size pek çok fayda sağlayacağını dokuzuncu düzey tasarımı. Bu is burada olduğunu sen irade be edebilmek için Oluştur temel unsurları, hangi are sonra yararlıdır hemen hemen tüm binalar. Kurul, çimento - bu elementler görünür içinde tarifleri için inşaat birçok bina, böylece olmadan değirmen sen are muhtemel için do. Ayrıca, yükseltmek de mümkündür.

zomboyaschik

"Zombi Çiftliği" yaratıcıları unutulmadı ve televizyonun tanınmış ismi yenmek için - zomboyaschiku. Bununla beraber, hızlı bir şekilde farklı gıdalar ve bitkiler büyümeye yardımcı olacak gübre çeşitleri üretmek mümkün olacaktır. Doğal olarak, bu çok yararlı bir özelliktir, ama onsuz yapabilirsiniz. Hepsi bu ve önceki tartışılan: oyunda değil her tasarım gereklidir. Eğer gelişmesinde önemli bir rol oynar kendi çiftliğinde, yararına kullanabilir gübreler Elbette, çünkü zomboyaschiku ile sen, daha yüksek verimlilik seviyelerine ulaşır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.