SeyahatYol tarifi

Cape Town - Masa Dağı bulunur, Dolina Konstantsiya, Ümit Kale

Afrika kıtasının turistler için neredeyse ideal koşulları yarattı hangi popüler bir tesistir. Çünkü eşsiz konumu, mest herkesi getirmek Egzotik Cape Town konumlar Güney Afrika'nın başlıca turistik merkezinin itibar kazanmıştır.

İki Oceans City of

İki okyanusların suları ile gömülmüş ve görkemli dağlarla çevrili Renkli kent, en ülkede ziyaret edilmektedir. zengin tarihi, muhteşem mimari anıtlar, ılıman iklimi, iyi altyapı, harika doğa gerçek bir cennet haline getirmektedir.

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin başkenti - Cape Town, ülkenin güney batısında yer alan. XVII yüzyılın sonunda ortaya çıktı kasaba, aktif turizm geliştiriyor. Her yıl, kendi topraklarında yeni oteller, restoranlar ve eğlence mekanları bulunmaktadır.

Cape Town Hava

Turistler Temmuz ayı sonuna kadar Mayıs ayı başından itibaren, ünlü tatil şiddetli yağışların hakim olduğunu bilmek gerekir. Ekim ve Kasım - en iyi zaman şehrin ana manzaraları hakkında bilgi almak için. Yani ne zaman Cape Town ılık bir bahar hava. Ama Mart ve Mayıs dönemi düşük sezon olarak kabul edilir ve ziyaretçi akışını önemli ölçüde azalır ve otellerde onunla eritme oda fiyatları. Şu anda iyi konaklama kaydedebilirsiniz.

Aralık ve Nisan ayları ortalama günlük sıcaklık 30 dereceden fazla ve çok havasız ve nemli bir şehirde bu aylarda. Ama yaz aylarında (Haziran-Temmuz) oldukça serin.

Masa Dağı

Tabii ki, ziyarete Güney Afrika başkenti Her taraftan kenti çevreleyen, ona kartvizit görmek ve değil, sadece mümkün değildir. Batı ilinde bitki ve hayvan milli parkın iki binden fazla türe ev sahipliği yapmaktadır. bir mesafe dev tablo gibi görünüyor ve bu renkli şehrin muayene ile başlar bundan Masa Dağı (Cape Town), rezerv adını verdi.

2011 yılında dünya çapında bir yarışmaya katılan Güney Afrikalı sermaye "Dünyanın Yedi Yeni Harikası" olarak adlandırılan ve devletin en şaşırtıcı görme kazananların listesine dahil. şehre deniz yolcuların yol işaret fenerinin bir tür olarak hizmet yıllardır 1087 metre dev düz tepe yüksekliği, inanılmaz bir konumda - nerede Hint ve Atlantik okyanuslarının bağlı sıcak ve soğuk akımlar. Eşsiz doğal olgu yoğun beyazımsı "masa örtüsü" üstünü örtecek sık Emülsiyon buharı neden oldu.

dağ kez bütün ada ve şimdi bir berzah ile anakaraya bağlı. Bu çarpıcı manzaralar sunmaktadır hangi tepesinden, dünyadaki en olağanüstü seyir platformlarından biridir. Düz plato İhtiyacınız ve teleferik ile donatılmıştır her şeyi ile donatılmıştır. Karmaşıklık değişen derecelerde dağcılar için de dahil olmak üzere çeşitli yollar atıldı yamaçlarda, Çok popüler yürüyüş.

kayalar Beach

milli park plaj "Boulders" değinen - bu oldukça sıradan bir yer değil. O turist sadece muhteşem manzaraları, okyanus genişlik üzerine açılmasını mutlu ediyor. Güney Afrika ilgi çekici özelliklerinden biri, bir milyondan fazla yıldır şiddetli rüzgar ve yüksek dalgalar güçlü taş kayalar, korunur. Dev kayalar sahil ve mucizevi formda küçük havuzlar mutlu sıçrama penguenler sevindirici turist boyunca dağılmış. otuzdan fazla yıldır burada yaşayan Gerçek krallık, su kuşları aşk sahile yakın sevimli sakinleri görmek ve onlarla fotoğraflarını çekmek için özellikle burada acele şehri ziyaret etmek.

insanlar özel platformlarla, ödenen, barışçıl ve penguenler arada, ve komik kuşlar sadece uzaktan olabilir hayran medeniyet uzak köşesinde, giriş yapın. Çocuklar ve yetişkinler için hoş duyguların çok teslim edebiliyoruz Cape Town konumlar, turistler arasında en popüler hedef haline güzel plaj, gurur duymaktadır.

Constantia Vadisi

Ve Masa Dağı güneyindeki Güney Afrika'da yapımı bir "beşiği" olarak adlandırılan harika bir alandır. Birkaç yüzyıl önce, şehrin iklimi son derece müsait hatta kaprisli üzüm çeşitleri, ve köpüklü içecek yeni bir dönem olduğuna işaret bulunmuştur. ödüllü restoran ve çok sayıda spa için bilinen Dolina Konstantsiya, hep dünyadan gezginlerin dikkatini çekmektedir. üst, inanılmaz güzellikte şaşırtıcı manzaralar dibinde sokuldu Dağlık düz. Orada iyi bir hava her zaman olduğunu ve hatta kışın sıcaklık 20 santigrat derece altına düşmez.

Şarap turizminin Aşıklar plantasyon bir tur gönderilen ve Tüm övgülerin lezzetli şarap tadı vardır. Bu gezi unutulmaz bir deneyim verecek ve turistik eşsiz şehrin şanlı imajını yapmış eski Cape Town, geldi hayal kırıklığına misafir bırakmayacak.

Ümit Kale

XVII yüzyılın ortasında - Yanom Van Ribikom - Güney Afrika'da eski yapı Cape Town kurucusu tarafından inşa tarihi kale sitede göründü. Ümit Kale defansif bir yapıdır, ancak geçen yüzyılın 30-ler ile, askeri müze statüsüne aldı. istihkam mimari Hollanda'nın anıtı dışında oldukça sıradan görünüyor, ama içeride kentin zengin tarihi hakkında söylüyorum ilginç sergileri yerleştirilir.

Kirstenbosch

Son zamanlarda, UNESCO koruması altındadır dünyanın en büyük parklarından biri KIRSTENBOSCH, ünlüdür Cape Town gibi tanıdı. Kentin yerler inanılmaz çeşitlidir ve tüm konuklarına özel bir öneme sahiptir. Yerliler Güney Afrika eşsiz bitki örtüsü ile tanışırız için, demek gibi, rezerv "Table Mountain" topraklarında yer almaktadır Milli Botanik Bahçesi, gitmek gerekir. İnsanlar sadece turistler tarafından takdir buraya gel, aynı zamanda vatandaşların, dağın yamacında neşeli piknik suiting.

KIRSTENBOSCH - alanının güzelleştirme çalışması, 1903 başlayan botanik GG Pearson, buluş. Yeşil vaha bitkilerin fazla dokuz bin farklı türler tarafından temsil edilmektedir. Zimbabve ithal ilginç heykellerle süslenmiş lüks doğal alan. Gürültülü şehir yorgun ve barış arayan herkese büyük keyif alacak botanik bahçesinin taş döşeli yollar boyunca yürüyün.

başlık taşıyan Güney Afrika'nın başkenti - Cape Town "Güney Afrika anne kenti." turist olarak çare eşsiz bir çekicilik kişi kendini doğaya yerleştirilmiş olacak, ve ona dikkat çekmeyecek sığdırmak için elinden geleni yaptı olmamasıdır. dünyanın güzel köşesinde bulunan ülkenin gerçek bir mücevher, bunlar sadece hayal edebileceği tüm misafirlerine sunuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.