Ev ve AileEvcil

Ne hadım kedi için vitamin seçmek daha iyidir?

Kediler yanı sıra diğer evcil hayvanlar, sağlıklı bir diyet tamamlamak için sadece ihtiyaç değil, aynı zamanda ek vitamin kompleksleri. Sonuçta, mutlu bir hayvan iyi diş elbette kalın saç ve, güçlü bir bağışıklık vardır. Bu konuda özel bir durum - kısırlaştırılmış kediler. hadım Kediler için hangi vitaminleri Bu makalede anlatmak için kastrasyon sonrası birçok problemler ve diğer birçok şeylerden kurtulmak için nasıl satın almalı.

Kediler arasındaki fark nedir kısırlaştırılmış mı?

kısırlaştırılmış kediler için uygun bir diyet dikkate önce, onları ve olmayan kısırlaştırılmış hayvanlar arasındaki fark ne olduğunu anlamak gerekir. Aslında kedinin testisleri kaldırıldıktan sonra, onun hormonları önemli değişiklikler geçiren olmasıdır. Yani artık karşı cinsle ilgilenen buyuz. kediler tehdit durdurmak miyav ve sürekli bölgeyi belirlemek aslında yanı sıra, daha uzlaşmacı ve sakin hale gelmiştir. Bu arada, kedilerde faiz, kural olarak, onlar yemek için inanılmaz bir tutku yerini almıştır. kısırlaştırılmış hayvanlar genellikle obeziteye bir eğilim ile eşlik ediyor bu yüzden. Bu durumda temel kural -, fazla beslemek çünkü bir sürü yemek - kedinin sağlığı için iyi değil.

Başka ne var?

Dahası, kısırlaştırılmış kedi ürolitiazisin eğilimindedir. Bundan dolayı onların gücünün birkaç kural oluşturulmuştur: magnezyum ve fosforun yükseltilmiş seviyeleri tripelfosfatov oluşumuna yol açabilir, çünkü ilk, o yakından mineral kaynaklı yem malzemelerinin içeriği kontrol etmek gereklidir - en tanınmış medikal taş; İkinci olarak, kendi besleme birincil ürün kuru gıda, özellikle hayvanlara yeterli bir su miktarı sağlamalıdır. Yani almak çok önemli olmasının nedeni budur hadım kedi için vitaminler. Kural olarak, sevecen sahipleri zaman zaman bunu yapmaya çalışacağım. Bu arada, senin pet normal sağlığını korumak için başka bir yol da gerekli tüm vitamin ve mineralleri içerir kuru gıda primi, bir itiraz.

İyi dokunulmazlık giden yol olarak kısırlaştırılmış kedi için Vitaminler

Kategorideki vitaminler multivitamin kompleksleri şeklinde yapılmaktadır? Dikkat etmek önemlidir. Bu arada, kısırlaştırılmamışlardı kediler için değil, aynı zamanda sterilize kediler için sadece uygundur. hadım kedi için Vitaminler hesaba kesinlikle tüm hayvan bulundurarak gelişmekte böylesine ciddi bir durumdayız ki, ihtiyacı vardır. veterinerler danışılmadan kısırlaştırılmış kedilerin böyle kompleksler sahiplerinin kendi kendini satın lehine nedeni budur. Kesinlikle karmaşık anlamlı görünümünü iyileştirmek, tabii ki, onun bağışıklık sistemini güçlendirmek ve, evcil hayvanınızın sağlık norm yol açacaktır.

Tabii ki, bir kedi yavrusu, kedi ya da kedi mutlaka bir multivitamin değil, aynı zamanda gerçek bir endişe ev sahibi değil sadece gerektirir. Zamanında düzgün sürecini düzenlemek ve pet unutun nedenle, asla tesadüfen, aynı zamanda bakım bir tezahürüdür ilacı almaya.

Kedi vitamin ihtiyacı var!

Ne vitamin kediyi hadım vermek? Bu soru genellikle sevecen sahipleri tarafından verilir. Bir evcil hayvan uzman yem prim ya da süper prim sınıf var ayrı vitamini kompleksi satın almanız beslenme durumunda olduğunu hatırlamak emin olun. Aslında bu tür gıda başlangıçta mevcut hadım pet vitamin ve mineralleri ihtiyaç olmasıdır. Ama evcil hayvan yemi "ev yapımı" beslenme durumunda multivitamin kompleksi satın - zorunlu bir şey.

Hadım evcil özel catering ihtiyaç olduğunu belirtmek gerekir. Yani, vitamin kompleksleri, antioksidanlar ve glukozamin ve taurin yemek için çok önemlidir. epidermisi ve evcil hayvan tüyü güçlendirmek amacıyla, kullanmak gerekir hadım kedi için vitaminler 3, 6, 9, omega-asit içeriği. Onlar vücuda hayati önem taşır. Bir evcil hayvan uzun saçlı ise arada, onun için zaman zaman bu vitaminler artar kullanmak gerekir.

Vitamin komplekslerinin türler

Başlamak için, tüm vitamin kompleksleri kursunda sınıflandırılmış ve günlük olduğu unutulmamalıdır. Bunlardan en ünlü şunlardır:

  • CALCIDEE. kısırlaştırılmış kedi Vitaminler, talimat, ambalaj üzerinde tabletler şeklinde verilen talimatlara uygun olarak, kalsiyum, fosfor ve D vitamini içeren ve aynı zamanda doğal süt çok hoş bir tadı ve kokusu vardır edildiği. Hayvanlarda diş ve kemik sağlıklı gelişimi için en uygun oran gözlenen bu elemanların içeriği. Bu arada, hamile ve emziren kediler için acil ihtiyaç bulunmaktadır.
  • "1 8" (ABD) mükemmel kalitesi ile ayırt edilir. Onlar yüz yıl önce toplumda popülerlik kazandı ve hala evcil hayvanlar için vitamin komplekslerinin pazarında ilk pozisyonu işgal var. "8 1" doğru hayvan vitamin ve minerallerin bağışıklık sisteminin sağlığı için gerekli eşleşti gerçeği.
  • Beaphar TOP-10 aynı zamanda en ünlü mineral takviyeleri pazarında biridir. Bu geri sadece yerli hayvan sağlığı normale getirmek değil, aynı zamanda önemli ölçüde görünümünü iyileştirmek için izin verir.

B vitamini kompleksi Yorumlar

yorum kısırlaştırılmış kediler için ayırt edici vitaminler hayvan sahiplerinin bu ürün hakkında olumlu düşünceleriniz var olduğunu söylüyorlar. Birincisi, vitamin kompleksleri eklenmesiyle hayvan beslenmesinden sonra sahipleri genellikle daha sağlıklı fark edip onların görünümünü yanı sıra iyi bir ruh hali muhafaza (ve seven sahipleri kesinlikle hissediyorum). İkincisi, vitamin kompleksleri fiyatı uygun fiyatta ile onlara keyif ve aynı zamanda çok önemli bir faktördür.

saç dökülmesi kısırlaştırılmış kediler için Vitaminler

Kedilerde kastrasyon sonrası genellikle saç kaybı artmış derecesine sahiptir. Dikkatli sahipleri genellikle taurin ve biyotin dayanmaktadır vitamin kompleksleri, dönmelerinin sebebi budur. Bilim adamları, kedi vücutta vitamini (diğer bir deyişle, biyotin) H ve taurin eksikliği saç integument enflamasyon ve bir sonuç olarak, yün kaybına neden olduğunu bulmuşlardır. Bu durumda, bu hoş olmayan sorunları önlemek için vitaminler, epidermisin dokularda metabolik süreçler vitamin eksiklikleri, hem de cenin ölüm tedavi normalleştirmek için yardımcı olur. Onlar hayvan kılından doğal güzelliği korumak için yardımcı elbette, vücutta metabolik süreçleri normalleştirmek sinir sistemini düzenleyen ve cilt zarının iltihabı ortadan kaldırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.