Sanat ve EğlenceSanat

Sirk: yorumlar, adres, sunum

Vernadsky Prospekt üzerinde Büyük Moskova Sirki kırk yıldır onun harika ve muhteşem manzarası ile ziyaretçileri memnun ediyor. yüz ilginç programları hakkında tüm çalışmalar için onun arena teslim edildi. sirk sadece Rusya'da ve Avrupa'nın en büyük biridir, ama aynı zamanda en popüler böylece her gösteri, benzersiz ve muhteşem. Onun aktörler yeryüzünün her köşesinde seyirci memnun etmek, yirmi ülkeyi gezdi. Daha sonra, makale sirk hakkında çok ilginç şeyler öğreneceksiniz.

tarihi gerçekler

Circus Maximus yetenekli mühendisler Efim Vulyhoy ve Yakov Borisovich Beropolskim tarafından tasarlanan ve daha sonra onların tetikte rehberliğinde dikildi. Onun büyük açılış 1971 baharında gerçekleştirildi.

1978 yılından bu yana ve ek olarak, halen Sosyalist İşçi bir kahraman oldu, Vernadsky Prospekt ünlü Halk Sanatçısı Evgeniy Timofeevich Milaev, Büyük Moskova Sirki başkanı olarak önümüzdeki beş yıl içinde.

Çiçek Caddesi'nde sirk oda yaklaşık dört yıl süren büyük onarımlar için kapatıldı, bu kültür kurumu sadece kendi performanslarını devam başkent geçen yüzyılın seksenli yıllarında oldu.

Bugün Sirk kendi büyük usta, yetenekli koreograflar, yönetim ve benzersiz ve rakipsiz müzisyenlerin yöneticileri ile bağımsız bir eğlence mekanı olduğunu. Onun şirketi tüm bilinen ve popüler türler içinde hareket edebilir. Beş yıl önce, sirk Zapashny hanedanı, onur başlı Rusya'nın sanatçı. Dünya Sirk Festivali burada düzenlenen 2013 yılında başlayarak.

tanım

muhteşem sunumun her Büyük Moskova Devlet Sirki üç binden fazla kişinin oditoryum toplayabilir. o bir değil beş arenalar sahiptir, çünkü kendi türünde benzersizdir. Hepsi arenada altında yerleştirilir, onsekiz metre derinlikte yer almaktadır sözde güverte.

Bunların her biri çok hızlı bir şekilde yükseltmek, alt ve bir kenara hareket edebilir şekilde performansları sırasında, bir rok arenalarda yapmaya yaklaşık üç dakika sürecektir. Böylece, program boyunca sanatçılar bir anda yanılsamalı, at, buz, su seyirciler ve hafif sahneden önce gerçekleştirin. Bu teknik özellikler herhangi gösteri unutulmaz yapmak ve pozitif duyguların çok verir.

Buna ek olarak, sirk arenada prova ve aynı zamanda sanatçı eğitebilirsiniz birkaç büyük odalar için oda vardır. Büyük sirk hiç, istisnasız şekilde sergiler yenilikçi ışık ve ses çözümleri yanı sıra güzel manzara ve mükemmel teknik eğitim göstermektedir.

Sanatçılar

sirk arenada daima dünyadan buraya gel yerli yeteneklerini ve gerçek profesyoneller değil, aynı zamanda yabancı sanatçıların sadece savunmuştur.

topluluğu sürekli yaratıcı arama ve sinema ve tiyatro onların gerçekleşme yönetmenleri içeren orijinal bir sirk gösterileri oluşturur. Bu nedenle, program muhteşem elde ve her zaman seyirci memnun.

Büyük Moskova Devlet Sirki hava akrobatlar, palyaçolar, ip yürüyüşe, eğitici, hem de zaten bir sanat efsane haline gelmiş sanatçıların hanedanların, çok sayıda kendi cephanelik vardır.

arşivlenen performansları

Her sezon, Big Sirk halka Noel'e kadar çalışan yeni bir program sunuyor. Sonra sırasında genç izleyiciler için kış tatilinde , o Baba Frost ve torunu Kar Maiden katılımıyla yanı sıra iyi ve kötü karakterlerin çeşitli yılbaşı performansını düzenler. Geçen sezon da çocukları Büyük Moskova Sirki memnun. "Peygambere Rüyası" - yani Noel hikayesi olarak adlandırdı, aktörler kış 2015-2016 gg ait topluluğu ortaya çıktı. Bu gösteri, her yaştan kamuoyu ile özellikle başarı elde: iki hafta oditoryum dolu ve bazen ziyaretçilerin bile adımların temsil baktı ulaştığını gösterdi.

Vernadsky Prospekt üzerinde herhangi gösteri Sirk popülerdir ve bilet performansı çok öncesinden tükendi. performansları hep etkileyici numaraları ve eşsiz stunts yanı sıra eğitimli hayvanların performansları gösterilmektedir. programlar hokkabazlar, sporcular, sanatçılar, palyaçolar ve farklı türlerin diğer birçok sirk sanatçı katıldı. Performanslar Circus Maximus daima pahalıya çocuk değil, aynı zamanda yetişkin kitleleri sadece ekledi.

Onun yapımların en popüler olduğunu: "Moskova Toplandı Arkadaşlar", "Hayaller Ada", "Sirk Rendezvous", "Tasarım", "arkadaş harika dünya", "Altın Buff" ve diğerleri.

geçerli gösteri

Şimdi sirk adı verilen parlak ve renkli gösteri gider "Duygular ve ...." festivallerle uluslararası öneme sahip yarışmalarda çeşitli kazananları dahil olarak, spor ve yetenekli sanatçıların usta türlerin çeşitli temsil eder.

Program Guinness Rekorlar Kitabı'na listelenen "Leap aslan binmiş" örneğin "düşmanından birisi" ve benzersiz ve heyecan verici sürmek ve Zapashny kardeşler gerçekleştirilen stunts içerir.

Sunumun vurgulamak dünyada hiçbir analogları vardır atı "Hellas" sayısı olarak kabul edilir. Birkaç sirk türler birleştirir.

Bu program hepsi var: son nesil yaratıcı yenilik, büyük müzik, gelişmiş teknik destek numaralarını ve ekipmanı. Bu görünümde sirke Bilet fiyatı izleyiciler salonda yere bağlı olacaktır.

yorumlar

çocukluktan Birçok kişi Büyük Moskova Sirki sevmek. Onun hakkında yorumlar sadece sıcak ve olumlu duyabilir. Büyük sanatçıların Performanslar harika anılar üretmek ve her zaman çocuklar ve yetişkinler için kutlama duygusu yaratır.

Genç seyirci Rus masal dayalı sirk performanslarının tarifsiz sevinç geliyor. Yetişkin seyirci, tabii ki, çok trapez sanatçıların performansları ve sanatçılar tarafından gerçekleştirilen zor hileler çeşitli gibi. Tek bir görünüm su, toprak, hava ve buz üzerinde konaklama içerdiğini de kendi içinde bu benzersizdir. Bu program sadece olumlu duygular ve eğlenceli olduğunu.

Özellikle şaşırtıcı onların tatil Büyük Moskova Sirki sırasında çocuklar için özel olarak üretilen Yılbaşı gösterisi, olmadı. "Peygambere Rüyası" güzel oyun harika üretime kamu sayesinde geribildirim yanı sıra kostüm ve fantastik bir müzik keyfi neden oldu.

Ziyaret maliyeti

Üç yaşından küçük çocuklar, bir yetişkin ile bir koltukta iniş tabi ücretsizdir. sirke bilet fiyatı 600 ruble ve 4000 ruble ucundan başlar. Tüm izleyiciler salonda sektöre bağlıdır. Bilet Moskova içinde veya yerinde satın takip eden verilmesi ile el telefonla rezervasyon yapılabilir.

Eğer sirk gişede bilet satın aldığınızda, kredi kartı veya nakit ödeme yapabilirsiniz.

iletişim bilgilerini

Başkentte, çok zor Sirk Maximus'u bulmak için. Moskova, Vernadsky Prospekt, ev 7 şöyledir: Onu Adres.

+7 (495) 930-03-00, +7 (495) 930-02-72: Aşağıdaki numaralarını arayabilirsiniz tüm ilgi bilgilerin yanı sıra düzenini ve biletlerin teslimatı netleştirmek için.

Bilet ofisleri 10:30 dan 19:30 pm her gün açıktır.

Nasıl gidilir?

sermaye güney batısında yer alan Büyük Moskova Devlet Sirki, Gagarin ilçesinde, kesin konuşmak gerekirse aldığını ve komşusunun Moskova Devlet Üniversitesi Botanik Bahçesi olduğunu.

Kentin kültür kurumlarının, çoğunluğu gelince metro en uygun almak için. İlk olarak, mensup "Üniversite" istasyona almak gerekir Sokolniki hattı, ve sonra Lomonosov Prospect gidip her zaman sol tarafını takip edin. Beş yüz metre sirk binası gibi görünüyor.

Ayrıca şehrin farklı bölgelerinden gelen karayolu ile Orada ulaşılabilir. Kendi araba varsa, rota Moskova Ring Road ve üçüncü taşıma halkası hem, Vernadsky Prospekt üzerinde planlanmalıdır.

sirk ziyaret etmeye karar gelenlerin hepsi, tabii ki, bir enerji büyük bir destek ve büyük bir ruh hali alacak. Hiç kimse kayıtsız ilginç gösteri, renkli eşlik odaları, sevimli hileler aerialists, çarpıcı özel efektler ve eğitimli hayvanlar kalabilir. Toplamda, bu olumlu duyguların gerçek okyanus verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.