ÇirkinlikKendin yap

Ev yapımı kar aracı - çocuklar ve yetişkinler için eğlence

rüyalarda boşboğaz ve son derece becerikli Rus insanlar. Biz Amerikalıların aksine daha aletleri elektrikli süpürge düzeltmek için. Yapışkan bant ve superglue olduğu ek olarak var, en azından, bir çekiç ve tornavida bir çift. Biz bir aile odada Ustalar - fazlasıyla yeterli. Ve Japon Minicar setinde "penny" ve "dokuz" yakıt pompasının şok bir anne olarak, BMW "C notu" yerleştirilir. Sadece ihtiyaç aşındırmaya, lehim, vb vb Ev yapımı neredeyse kan için arzu. O en az bir kez hayat şey yapmaya çalışıyorum olmayan bir adam bulmak zor. Ve sadece bir çocuk olarak! bütün hayatını oyulmuş ve hala bir çocuk olarak aynı zevk almak pek çok taraftar var.

Günümüzde teknolojinin kendini yetiştirmiş harikalar konu soruya devam edecektir: "Nasıl ellerinizle bir Kar araci yapılır?". Ev yapımı kar aracı - değil bir uzay gemisi. Toplamak kolay, ama mümkün değildir. birinci örneği göz önüne.

Eski bir moped (yeni çok yanlış), hurda metal ve kaynak makinesi gerekir. Son iki noktaları bir tekerlek çerçevesinden bir motosiklet, çatal, tank motoru üzerinde olacak şekilde, bir çerçeve oluşturmak için ilk etapta gereklidir.

Biz ev yapımı başlar. Kar motosikletleri, bildiğiniz gibi, ön tekerleğin kullanılamaz. Bunu çıkarın ve onun huzurunda unutun, inşaat versiyonu çatal altındadır kayaklar monte. Ön, geri, o mağazada satın almak daha iyidir yolu kayaklar tarafından. Sadece argon ile demlendi durulaminden, yamaçlarında gerekli yapın. Argon kaynak makinası hiç değil. kış somut altında moped önce değişmiş olması, arkasına geçmek. Bizim ev yapımı kar aracı motoruna bağlı bir zincire bağlı bir kaynak "koruyucu" ile tekerlekler yardımıyla, daha doğrusu bir tambur ile ileriye hareket edecektir. Eğer yapının istikrarı için bir yamuk çerçeve oluşturmak gerekir.

her iki tarafın kayaklar ilgili koltuğun üst, koltuğun altında, "tekerlek", üzerinde. Tahrik çarkı, kulaklarının küçük olması gerektiğini akılda tutmak gerekir. Aşırı yük devresine bir engel olması durumunda kırılabilir. susturucu size özel beceri gerekmez, kendiniz yapmak daha iyidir. Sesin desibel fazladan birkaç özellikle eklenmez, böylece ev yapımı kar aracı ve onu, dikkat çekecek. Kılavuzda ayak transferi tetik da zarar etmediğini açıklamak değer. almak zor pedallar üzerinde bot, ama eller - başka bir konudur. Bu bir cami olduğunu, zor değildir. Sonuçta, ellerinizle bir ev yapımı kar aracı herkesin belli olacak yoktur.

Seçenek iki tane. Ülkede bir yerde hiçbir iş, traktörün arkasında motorunu ayakta varsa, sadece ne gerekli, var. Yani 6 beygir gücü zaten bulduk. Onlarla ne yapmalıyım? Kar motosikletleri kış saniyeler içinde günlük hayatı kolaylaştırmak - Sadece ev yapımı başlar.

Etrafı gezmek için, motoru izlemek gerekir. Caterpillar bitirdi parçalar, örneğin, "Buran", büyük ölçüde sürecini kolaylaştırmak. "Ellerinle karmobilin" konusunda uzman siteleri anda, kolayca bir kar aracı arabaya herhangi bisiklet çevirir ucuz bir motosiklet özel montaj kiti satın alabilirsiniz. Kit tırtıl bir çift çıkarılabilir ski ile motor parçaları ve ön tekerleği yerleştirmek için içerir. parça desteği alan 120 kg geçmeyen beri bu taşınabilir kar arabası için mükemmel bir seçenektir. Şimdi ona motoblochny motor, katlanabilir ön ve koltuk kalır. o istikrar yerine biri için ön iki kayaklar yüklemek mantıklı.

Küçük scooter, direksiyon - - bisiklet katlanabilir çerçevesi borular 25 * 25 50 x 50 mm, bir oturma oluşturulmuştur. Kolaylık sağlamak için, hızlı salimli bir platform üzerine monte edilmiş kavrama ile motorun 20 kg taşımak için daha uygundur. Döner raf ev yapımı kar motosikleti çerçevesinin boru ve eski bisiklet çatal tekerlekleri sayesinde alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.