IlişkilerKarşılamak

Nasıl çocuklar, jestler ve bakışını hoşlandığımı biliyorsun?

Birçok kadın Erkeklerden mi ne olduğunu bulmak için merak ediyorum. çok kolay olun. Sadece onun davranış ve hareketlerini izlemek. Çok şey anlatmak ve onun eylemleri olabilir. Bu yazıda size Erkeklerden mi ne olduğunu bulmak için nasıl sorusuna bir cevap bulmak mümkün olacak. Başlayalım:

Aynı şirkette onunla bir dinlenme varsa 1. sürekli bakmak isteyecektir. Aynı zamanda, bakmak ilk şey sonunda bazı anekdot anlatarak, sen nasıl tepki görmek.

nasıl Erkeklerden mi ne olduğunu bulmak için yaklaşık 2. düşünüyorsunuz? Serin bir günde bir ışık elbise koyun. Ona kayıtsız değilseniz senin omuzlarında paltonuzu veya ceket zorunlu nakinet olduğunu.

Sık sık saçlarını veya elbiselerini ayarlar 3. Eğer o çekici gözlerine bakmak istiyor demektir.

mekanik olduğu eylemlerinizi tekrarlanırsa 4.: sizin gibi ellerini kıvrımlar veya saçı düzleştirir - o bilinçaltında memnun etmek istediği anlamına gelir.

5. o endişeli, ama çılgınca bir şey büküm veya elleri titreyen, o zaman "kanca" yakalanır tarafından fark çok kolaydır edin.

6. o ortaya bir bacağı, onun ilgilendiği nesne olarak gösterir bu hareketi koyarak, size konuşursa.

7. O seni görücüdür zaman, o onun hakkında umurumda değil bu yüzden çok yüksek sesle kendi arkadaşlarına söyle, ya da hemen sus şey haline gelecektir. adamlar kimse sizinle konuşmak için eğer, o seferde dikkatini dağıtmak için çalışacağız.

seninle konuşurken, o sinirli hatta konuştu Eğer 8. - gerçekten onun gibi bu da seni gelir.

onun vücudunu uzanmış gibi o ayağa kalktı ve 9., o zaman, o bir kız yanında olabileceği aslında onun gururunu göstermektedir.

Eğer gerçekten adam gibi olursa 10., o senin görünüşte ufak değişiklik fark edecektir: saç modeli, kıyafet.

11. ederse, hobiler hakkında öğrendikten sonra, o sizinle paylaşmak çalışacağım:, onun duygularını şüphe edemez sevdiğiniz veya sporun aynı tür yapmak müzik dinlemek başlar.

o sürekli sizinle toplantı arıyorsa 12.: sizin veya şirket, o zaman ilgilenen aynı disko geliyor.

13. öğrenmek istiyorsanız Erkeklerden mi anlamak nasıl, göz göre, o fark etmedi ki onu izlemek için deneyin. bunu gerçekten çok yaparsanız görmüyorum, o size bakmak ve siz dikkatini çekti, o hemen yanına gözleri alacak.

o tepeden tırnağa size bakarsa 14., o zaman ilgi göstermektedir.

15. Göründüğünden nesne gibi bir adam (bu nesne, tabii ki, sen), sonra onun Gözbebekleri büyür edin. o hassasiyet ve biraz yanlardan, ama güzel bir gülümseme ile görünüyorsa, bu onun ilgi tezahürü bir işaretidir.

16. O biraz açık ağzı ile size bakarsa - o "sigorta".

ondan yardım - en iyi yolu nasıl Erkeklerden mi ne olduğunu bulmak için. o her şeyi bıraktı ve size gelecektir, bunu çok pahalı yapmak olduğunu biliyoruz.

Bu makaleyi okuduktan sonra, erkeklerden hoşlandığın ne olduğunu bulmak için nasıl soruyu cevaplamak için kolay olduğunu düşünüyorum. Ancak, hiçbir şey mükemmel bir sonuç garanti edemez. tavrını hissetmeye çalışın ve kalbi başarılı olur! İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.