Kendini yetiştirmePsikoloji

Sonsuz soru: erkeklerde ne gibi kadınlar?

Kadınlar - erkeklere gizemli ve anlaşılmaz olmak. Onlar insanlığın mükemmel temsilcisini istediğini üzerinde mücadele Kaç yüzyıldır, onların mantık, akıl çoğu zaman ruh halini nasıl değiştiğini düşünüyorum. Bu konuda, filmler, yazılı kitapların kitle çıkarıldı fıkraları icat etti. Ve bu, ne bir ortak seçerken arayın güçlü seks belirli temsilcisini çekecek mıknatıs onlar için neyi ne kadınlar gibi erkekler var? Biz biliyoruz erkekler sevdiğini vücut, yüz -, kadınlarda öncelikle fiziksel forma. Kadınlar tıpkı daha erkek gibi iç içerikle tarafından kabul edilir.

Erkeklerde neye kadınlar

daha duygusal ve romantik, böylece onların ilgi ve - sebebiyle kadınlar doğaları gereği olmasından tadı Böyle bir fark iç dünyasında seçecek. Düşünceleri, onu, ruh hali, duygu için duygular - bu insanlığın zayıf yarısının ilgisini çekmiştir. Kokusu, vücut yapısı, şekil, yüz ve saç: olmanın somut, akılcı ve maloemotsionalnye kontrast olarak Erkekler, bir kadının fiziksel yönlerine katılırlar. Biz kadınların iç dünya onlar ilgilenmiyor söyleyemeyiz, daha çok ikincil olmakla "fizik" - birincil olduğunu. Genel olarak erkeklerde neye kadınlar? Tabii ki, herhangi bir normal hanım cevap verdi güçlü bir kişilik, saldırganlık, zeka, karizma ile o güzel beyler söyledi. Güzel, bu nitelikleri iyilik, cömertlik ve dürüstlük ile uyum içinde olup olmadığını. Erkeklerde neye kadınlar hepsinden önemlisi, bu - cömertlik. Onları evlenmek ve onlar çocuklar dünyaya getirmek rağmen kimse, karabatak sevmez. Hemen hemen tüm kadınlar mutlaka bir adamı olmalıdır espri anlayışı, hakkında deli. Hafif ironi, zeki espriler (bu soru hakkında mizah oldukça ilkel ve aptal yerine) herhangi kadının önünde ermeyecek adamın inanılmaz seksilik imajına yapmak için.

Çoğu kadın gibi ne?

Bu sorunun tek cevabı hayır ve hiçbir özdeş kadınlar. Tabii ki, hassasiyet, nezaket, sevecen, şefkat ve ilgiyle en popüler. Kadınlar ve babasının duygularını ifadesi gibi, çocuk ve aile için sorumluluk almaya yeteneği isteklilik eşi onuruna için ayağa. Genel kanının aksine, zenginlik insanın varlığı kadınlar en beğendiği kaliteli değil. Hayır, elbette, herkes oligarşi kendileri istiyor, ama herkes hatta en parayla kendilerini satmaya hazır - onlar, sevgi olamaz dedikleri gibi, zorla. duygusal ve ek olarak insan nitelikleri, kadınlar hem de erkekler, fiziksel güzellik ortağı dikkat etmek eğilimindedir. kadınlar hangi vücut seversin? Şeklin İdeal yapısı - olan Apollon Belvedersky, ancak doğada bulunan bu temsilciler çok azdır. Kadınlar dar pelvis ve güçlü bacakları ince, geniş erkek vücut, tonda tercih ediyoruz. sadece teoride olsa kimse, göbekli ve sarkık vücudu sever. Kadınların yaşamlarında tamamen farklı erkekler için tercih, ve ne güdümlü bu durumda olan - azılı kadın mantığın tezahürüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.