Ev ve AileÇocuklar

Ne kadar bir kız koyabilirsiniz? Bu sorunun cevabı pek ilgi olduğunu

Genç ailesi bir bebek bekleyen - bu en mutlu zamanı! Ve toksikozunun arkasında, çaba şişme. Ve gülümseyerek doktor iyi bir haber göre, size minik çığlık yumru gösterilen: "Eğer bir kızım var!". Daha sonra, hastaneden akıntı, onların duvarlarına dönmek ve günler çok hızlı uçmaya başlarlar. Çocuk bezleri, bebek bezleri, şişe, emzik, beslenme, yıkanma, yürüyüş, tozlar, kremler, bebek maması - her şey zaten tanıdık ve yaşam belli bir çerçeve ve yüksek oranda alır ve zaman neredeyse fark edilmeden uçar.

Ve bebeğiniz zaten midesi, oyunlarının üzerine üzerinde kafa tutan, rulolar gülümseyen ve ilk üreten "gu-gu". Kızı otur ne kadar - Ve soru ortaya çıkıyor? kızının hayatında ilk yılında genç ebeveynlerin çoğunluğu hakkında çok endişe olduğunu söyledi. Bütün bu konuda bilgi çok ve bunun Sonuçta çelişkilidir. Pediatristler biri cerrahlar yinelerseniz - hem çeşitli yeni fangled eğitim sistemleri savunucuları - Üçüncü söylüyorlar. Peki kim inanayım ve böylesine önemli konuya kime dinlemek için?

Ne kadar bir kız koyabilirsiniz?

Birincisi, koyun kuvvet tüm kız ve erkek olmamalıdır. Oysa kısıtlamalar bu sayısında çocuğa ilişkin, ile çok daha küçük olduğunu ve bu mümkün (ama yine de gerekli değil) geri güçlenecek ve karnına üzerine yuvarlanmaya kendine güven başlar ve geri gibi neredeyse anında "torba içinde bitkiye" başlaması . Ama bir kez daha tekrarlamak - gerekmez. kızlar gelince, çok büyük bir dikkat gerekir yoktur. Ne kadar bir kız koyabilirsiniz? o sonunda olmak isteyen anne adayını, ve ebeveynlerin arzusu çocuklarının benzersiz olduğunu kanıtlamak için ve gelecekte olabilir "egzosuydu" herkesten önce her şeyi yapabilir - Biz ilk etapta bunların her unutmamalıyız. Sonuçta, oturarak erken kız rahim sonradan eğmek ve hatta kısırlık neden olabilir.

Yine de, ay sayısına sahip bir kız koyabilirsiniz? Burada cevabı çok basittir - ya kaç tarafından! Bunu yapmak hiç de çok doğanın kurallarına uymak olacak ve zamanı geldiğinde olmamalı - bebek kendisi ve oturmak ve tarama ve çalıştırın. Gerek bizden daha akıllı olduğu için, doğaya karşı gitmek ve bu konuda her şeyi kendisi yapacak - kızınız için onu gerekecektir bir zaman zamanında ve en. Gerek onu durdurmaya. Tüm bunların "becerileri", çocuğun "keşif" senin yanından çok yardım almadan, kendi başlarına yapmak gerekir ve sadece bu durumda sağlıklı olacaktır.

sorusuna ise - Kızı koymak ne kadar, ancak, bir çocuk olarak, ameliyat yönünden bir cevap vermek için, bu aynı olacaktır - yapma bunu, ama açıklama farklıdır. Omurga bebek - onun iskeletin anda oldukça olgunlaşmamış. omurları henüz bir vücudun dikey konumunu tutan omurga üzerinde daha büyük bir yüke dayanıklı mümkün değildir - oturma, ayakta veya yürüyüş olsun. Hatta temkinli, ama şiddet, rahat bir pozisyonda değişim, ileride çok genç, vücut omurga, skolyoz, siyatik çocuk eğrilik neden olabilir ve diğeri tamamen ona yararsız hastalıkları. Ve bu durumda, çok daha iyi birine bizim cehalet sonuçlarını ve girişimlerini düzeltmek için elbette denemek için, uzun yıllar, olması gerektiği gibi her şeyi yapmak ve böylece daha sonra daha bebeğin gelişiminde herhangi bir anormallik ortaya çıkmasını önlemek için peşin olacak ispat -Bu.

Makalenin sonunda yine not etmek istiyorum: problem çözme - Bir kız koymak ne kadar, doğa ile engel olmamalıdır. Bir süre gelmeli, dedikleri gibi, etrafında avans senaryosunda kendisinden Herşey planlandığı gibi giderse olsun. Sonuçta, ilk etapta ebeveynler için, bir bebeğin sağlığı için önemli olmalıdır, her şey - şeylerin ikincil öneme sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.