SağlıkMüstahzarlar

"Nazol Gelişmiş" ile kolayca burun akıntısı Cure

Ne zaman şarttır soğuk algınlığı başa. Doğru ilacı seçmek çok önemlidir. Bugüne kadar, yetişkinler için bu hastalığa karşı en etkin yollarından birinin "Nazol Gelişmiş" dir. oksimetazolin hidroklorid - aktif madde spreydir. Bu nedenle ilacın "Naphthyzinum" veya "Tizin ksiIo" bize tanıdık formülasyonları daha etkilidir. Diğer şeylerin yanı sıra, ilaç sonucu "Nazol Gelişmiş" artık.

Ürünün olarak ilave bileşenleri şunlardır:

- kamfor;

- ökaliptol;

- mentol;

- benzalkonyum klorür çözeltisi;

- propilen glikol;

- polisorbat;

- benzil alkol;

- su;

- sodyum dihidrojen fosfat.

Nedeniyle bileşenlerine ilaç "Nazol Gelişmiş" mentol çok hoş bir kokusu vardır.

etki

Bir soğuktan Sprey burun mukozasını etkileyen, ödem kaldırmak için eşsiz bir yeteneği vardır. İlaç bir vazokonstriktör görevi görmesidir. 10 dakika sonra nefes almak çok daha kolay hale gelir. vasıta etkisi Hatta son 12 saat gelen hastanın vücudunun soğuk algınlığı ve belirli özelliklerin türüne bağlı.

Satın "Nazol Gelişmiş" doktorun reçete olmadan herhangi eczanede olasılığı vardır demektir. Genellikle, soğuk ya da solunum yolu hastalıkları ne solunumu kolaylaştırmak için ilaç tedavisi. Araç aynı zamanda yardımcı olur alerjik rinit. Bununla birlikte, alerji, 3 gün boyunca devam eder ve sadece sınırlı bir zaman püskürtme ile uygulanmıştır edilebilir.

Dozaj ve uygulama

bir sprey kullanın Sadece 12 yaşında olabilir. gündüzleri ilacı sadece 2 kez kullanılır. her bir burun pasajda en fazla 2 kez püskürtme izin verilir. fonların uygulamasında dikkatli durumunu izlemelidir. Genellikle hazırlık gününde bir resepsiyon "Nazol Gelişmiş" oldukça yeterlidir.

beklemeye gerekir burun pasaj içine enjekte araçları ve zorunlu olarak değişmez (normal) aynı anda kafası. tüm hijyen kurallarına diğer tüm aile bireylerinin bulaştırmak, hem de uymak etmemek için, sprey bireysel olarak kesinlikle kullanılmamalıdır.

Kontrendikasyonlar

Hiçbir durumda ilaç kullanmanız gerekmez çocuklar için henüz 6 yıl ulaşmamıştır. Çocuklar için "Nazol" araçlarının özel bir şekli vardır. atrofik varsa ilaç almayın rinit (kronik enflamasyon). Değil bileşenlere duyarlılık için tavsiye ve burun spreyi goNazol Gelişmiş" içine püskürtülür. Pozitif Bu ilaçla tedavisi için Yorumlar. Sonuçta, o hızla ve kalıcı soğuk algınlığından kurtulur.

Çok dikkatli ve hastalıklar için bir ilacı doktor gözetiminde:

- diyabet;

- taşikardi;

- Koroner kalp hastalığı;

- hipertansiyon;

- tiroid bezi ile ilgili sorunlar;

- böbrek yetmezliği;

- glokom.

İlacın kullanımı bir antidepresan durumunda gerekli kaçının.

Sprey "Nazol Gelişmiş" emzirme yanı sıra, gebelikte kontrendikedir.

ilaç vücut üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, yan etkiler ortaya çıkabilir:

- baş dönmesi;

- uykusuzluk;

- taşikardi;

- basıncındaki bir artış;

- Bulantı;

- hatta korku hissi neden olabilir.

Hasta mukozasında aşırı duyarlılık varsa, kızarıklık neden olabilir "Nazol" anlamına gelir. Bu kuruluk şeklinde ve burundan nefes yanan burnunda hissi yanı sıra bozulma olarak kendini gösteriyor. Bu durumda, daha uzun ilaç kullanılamaz.

aşırı doz

ilaç "Nazol Gelişmiş" 6-12 yıl çocukları alırsak, o zaman 2 günden bu fazla kullanabilirsiniz. gösterilen Yetişkin 3 günden daha fazla aracı geçerlidir. Uzun vadede kullanılması yan etkileri olabilir:

- Bulantı;

- çarpıntı;

- baş ağrısı;

- oluşum sabit nazal konjesyon;

- sağlığının bozulması;

- Burun mukozasının atrofi gelişimi;

- koku kaybı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.